2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

sanırım burda çoğu bebek manevi annesiz kalcak bizdede çoğumuza temmuzun 10 gibi doğurmuş oluruz sizde geriye kalanlarla idare edinnnkaydirigubbakcemile3

hee biz buluştuk ta 2009 lulara gitmek kaldı :mymeka:
:kızgın::dilcikar:

benimkide olabilüüüürrr 31.07.08 doğumluuuu kıızzzz konyadann kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey sırnaşık şey

olabülür vallaaaa.s.

sanırım burda çoğu bebek manevi annesiz kalcak bizdede çoğumuza temmuzun 10 gibi doğurmuş oluruz sizde geriye kalanlarla idare edinnnkaydirigubbakcemile3

sanırım birde ağustosluları buraya davet etmek gerekecekk dur bakayımm bugün o işide halaldeyim ağustos başında doğum yapacaklar sanırımm temmuza denk getirebilirlerrr:roflol::roflol::roflol:

2009 temmuz annelerindede haziranda yapacak olanlarda çok sanırımm:1rolleyes:
hadi hayırlısı

:1shok:aaaaaaaaaaa senağlamaciddenmi yaaaa...senağlamaçok üzüldüm vallaa

ya pardon ya iki tane varlarmış şimdilik bukadar öğrendim biri neslivicdan diğeri galiba ağustos annesi ama temmuzda doğabilirmiş morlavanta
inşallah yanlış hatırlamıyomdur:eek:klava:

babaymom canım bense senn temmuz annesı olacan içinden öyle geldı:))))))))

merhabalar

benim normal dogum tarihim sat a gore 16 agustos ama sezaryan olacagım. ve sekerim yuksek 38 gibi alınma ihtimali yuksek bebegin. bu durumda temmuz son haftası olabilirim

ayrıca oglumu 11 temmuz 2000 de dunyaya getirmistim benim için ozel bir aydır temmuz ayı kızımında temmuzda dogmasını aslında çok istiyorum insallah 31 temmuz falan olur.

merhabalar

benim normal dogum tarihim sat a gore 16 agustos ama sezaryan olacagım. ve sekerim yuksek 38 gibi alınma ihtimali yuksek bebegin. bu durumda temmuz son haftası olabilirim

ayrıca oglumu 11 temmuz 2000 de dunyaya getirmistim benim için ozel bir aydır temmuz ayı kızımında temmuzda dogmasını aslında çok istiyorum insallah 31 temmuz falan olur.

benim oğlumda 11 temmuz 2008 doğumlu.alkisalkisalkis

merhaba bayanlar benimde doğumum 8 ağustos deniyo kızım olucak kızlar erken dünyaya gelir derler bakalım ne olucak kayabilir belki tarihimiz

hayırlı doğumlar olsun kızlar hadi bakalımm 22 temmuzda doğur inşallah kızını bana bir kız bebek gelsinndelikafadulden

çok güzel bir topik olmuş teşekkür ediyorum sizlere......

benim kızımda sata göre doğum tarihi 11 Ağustos 2009 şuan dr. doğum hakkında birşey söylemiyor normal yada sezaryan olacağı hakkında hiçbir bilgim yok.... ama bana temmuz sonu gelecekmiş gibime geliyor kızım ben 20 temmuzdan sonra heran olabilir diyorum ama nasip rabbim bilir bakalım zamanı geldiğinde öğrenicez... artık doğduktan sonra bulcaz manevi kardeşlerimizi evlatlarımızı:))))))))

selam.bende hep ağustos annesi olacağım diye biliyordum ama doğum tarihim 26 temmuzmuş.ben bebişimin o kadar bekleyeceğini sanmıyorum ama...

canım benim 13-15 tammuz arası... ortası senin kızının doğum tarhi... olabilir aslında... manevi kardeşii.. inşallahh bi terslik olmaz da normal olur... sezeryan olursa daha erken olur sanırım...

inşallah canım bizde manevi kardeşimizi bulduk sayılır o zaman.hayırlı doğumlar diliyorum canım a.s.

normal doğuracak olanlar için tarih çok değişecektir.istisna oluyor aynı güne denk gelmesi.benim 23 temmuzdu ama 14 ünde geldi kızım.bazı bebişlerde biraz geç kalıyor.ama sezeryan olacakların şimdiden manevi kardeşleri bellidir a.s.

selam.bende hep ağustos annesi olacağım diye biliyordum ama doğum tarihim 26 temmuzmuş.ben bebişimin o kadar bekleyeceğini sanmıyorum ama...

ANEMM BIZDE BULDUK HADI MANEVI KARDEŞİMİZİ:lepi: INŞALLAH 26 TEMUZDA GELIR DÜNYAYAA BEBIŞIN CANIMMMMŞenizŞeniz

cress kendinee manevi kardeş olabilecek birisini bulmuş sayy:teytey::içelim:
valla bende ayin sonu oldugum icin umitsizdimm acaba bulabilirmiyim die. masallah temmuz basi dogacak nerdeyse hepsi temmuz bebislerinin:)hihoyyythihoyyyt
yok mu 29 temmuz 2009 da doğacak olan kızıma doğumgünüdaş :lepi:

o tarihte dogurmayi cok isterim canimm. 2. evlilik yildonumumuzde bize mukemmel bi hediye olur rabbimden:asigim::asigim:

inşallah canım bizde manevi kardeşimizi bulduk sayılır o zaman.hayırlı doğumlar diliyorum canım a.s.

normal doğuracak olanlar için tarih çok değişecektir.istisna oluyor aynı güne denk gelmesi.benim 23 temmuzdu ama 14 ünde geldi kızım.bazı bebişlerde biraz geç kalıyor.ama sezeryan olacakların şimdiden manevi kardeşleri bellidir a.s.

teşekkürlerr canım sağol...

ben normal düşünüyorum tabii drumla daha konuşmadıkk.. yanii daha erken veya daha geç de gelebilir bebeğimmm...

merhaba kıslar.normalde bızım muhtemel dogum tarıhımız 12 temmuzdu ama oglusum bır hafta onde gıdınce 2-6 temmuza kaydı.
bakalım bır dahakı kontrolde ne cıkıcak.ona gore yazarım.hihoyyyt

Son düzenleme:
X