2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

ayy manevi oğluşumu buldum şimdilik inşallahhhhdelikafaduldenalkisalkisalkis

ne tatlı bişey bu böyle maşallah saçlara bakkkkkŞeniz

canım sen doğuracakmısın doğurdunmu ben anlayamadım???

yakuşukludur biizm egemizzalkisalkisalkisa.s.

manevi oğlumu buldum diyinceee çözememiştimm...ttamma tatlım allah yardımıcnız olsunn...kolay ve sağlıklı doğumlarr..seninn takvimde 6 month 13 day diyince birde doğum çizelgesi deilde yaş çizelgesi zannettim...a.s.

teşekkürler teknocumŞeniz

Yaaaa hic temmuz başı doguran yok mu kızlar aranızda??? Hele hele 3-4-5 temmuzda doguranlar varsa onlar yandı, o 3 günde bi yıgılma var, nerdeyse 1 cocuk parkı dolusu bebek olur bu gidişleeee kaydirigubbakcemile3

Yaaaa hic temmuz başı doguran yok mu kızlar aranızda??? Hele hele 3-4-5 temmuzda doguranlar varsa onlar yandı, o 3 günde bi yıgılma var, nerdeyse 1 cocuk parkı dolusu bebek olur bu gidişleeee kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

benim kızım duruda 14 temmuzda doğdu bakalım manevi kardeşi kim olcek:)

canım benim 13-15 tammuz arası... ortası senin kızının doğum tarhi... olabilir aslında... manevi kardeşii.. inşallahh bi terslik olmaz da normal olur... sezeryan olursa daha erken olur sanırım...

canım benim 13-15 tammuz arası... ortası senin kızının doğum tarhi... olabilir aslında... manevi kardeşii.. inşallahh bi terslik olmaz da normal olur... sezeryan olursa daha erken olur sanırım...

hadi hayırlısı canımm..aşllah yardımcınız olsun bir nefeste doğurmayı nasip etsinn..

ANKARADAN YOKMUU 22 TEMMUZ CİVARI 1 HAFTA ÖNCE 1 HAFTA SONRASI OLABÜLRsırnaşık şeyalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.

aminn canımm sağoll :1hug:

:1shok:aaaaaaaaaaa senağlamaciddenmi yaaaa...senağlamaçok üzüldüm vallaa

üzülme kıs
belki doğum yaptıktan sonra biri katılır
yada çalışan biri varsa doğumöncesi izne ayrılınca üye olur falan.
Allahtan ümit kesilmez :roflol: :roflol:

üzülme kıs
belki doğum yaptıktan sonra biri katılır
yada çalışan biri varsa doğumöncesi izne ayrılınca üye olur falan.
Allahtan ümit kesilmez :roflol: :roflol:

gıcıksın iştee:dilcikar::roflol::roflol::roflol:kız belki ziyaret ederim diyeee ankarada istediydimm hele kız olursaa şirine şirne hediyeeler alırdım ben onaaaa.s:çok üzgünüm:şutarafagitti

Ankaradan olmazsa Mersinden olsun
2009 olmazsa 2008 olsun
22 temmuz olmazsa 31 temmuz olsun :roflol:
hemde kız :roflol: :roflol:

2009 olmazsa 2008 olsun

alkisalkisalkis:lepi:a.s:roflol::roflol::roflol::roflollsun olsun kurban olsun ona tekno annesiiia.s.:roflol::roflol::roflol:

2009 olmazsa 2008 olsun

alkisalkisalkis:lepi:a.s:roflol::roflol::roflol::roflollsun olsun kurban olsun ona tekno annesiiia.s.:roflol::roflol::roflol:

benimkide olabilüüüürrr 31.07.08 doğumluuuu kıızzzz konyadann kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey sırnaşık şey

gıcıksın iştee:dilcikar::roflol::roflol::roflol:kız belki ziyaret ederim diyeee ankarada istediydimm hele kız olursaa şirine şirne hediyeeler alırdım ben onaaaa.s:çok üzgünüm:şutarafagitti

hee biz buluştuk ta 2009 lulara gitmek kaldı :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…