2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

ben manzarayı çakmamaıştım bile kuu:)))hahahaha neyse çaktırma sen yinede...

benim işte canımm biizmki 22 temmuzlu teyzesi beğenmiyormusun bizi:1closedeyes:kaydirigubbakcemile3delikafadulden:roflol:

benim işte canımm biizmki 22 temmuzlu teyzesi beğenmiyormusun bizi:1closedeyes:kaydirigubbakcemile3delikafadulden:roflol:

benim normal olabilseydi günüm aslında 22 temmuz ama önceki sezeryan olduğu için buda mecbur öyle olacak en geç bi hafta önce alınacak dedi doktorum şimdilik 15 temmuza gün verdi bakalım:nazar:

kızlarr hani siz liste yapacaktınız temmuz annelerinin bebeklerinin doğum tarihleri olan bi liste teknolog bekliyoruz tatlımkaydirigubbakcemile5

kızlar,oğlum geçen sene temmuz 11 de sabah 10:30 da dünyaya geldi.Valla hiç büyümeyecek sandım 2,830 gr dı.diyordumki allahım 4-5 kilo olduğu günleri görebilirmiyim diye.Oooo şimdi koca adam oldu.Hamilelik falan hepsi hayal gibi geldi geçti.ınşallah sizde sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.Ne derler;allah kolay geçitlerden geçirsin.

TAMAM ŞEKER TAKıPTEYıM AMA DOĞURAN ARKADAŞLAR GÜNLERıNı EKLERSEE ZATEN HEPıMıZ BULURUZ ONLARIkaydirigubbakcemile3

kızlar doğum yapanlar haziran temmuz ağustos tarih yazın bakalımm manevi bebeklerimize kavuşalım biran öncee..

doğum yapar yapmaz buraya atlayacak değiller ya ayol
azcık bekleyin
ne sabırsız karularsınız ööle kaydirigubbakcemile3

kızlar doğum yapanlarımızın topiği var zaten ordan bulun buluşturun şuan hiçbiri kolay kolay giremiyolar az daha zaman geçsin hepsi gelir hoş sohbetlere devam ederiz zaten
bizi çok beklediniz az daha sabredin emi güzel annişler

hoş gelir sefa gitirir alp bey..
arzucum buyur manevi oğluşunn geldi hayırlı olsun her ikinizede..
1 gün arayla ben kaçırdım:)))

X