2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

heheheh evet bakalım hayırlısı. bi doğursunlarda :CüvCüv: :ecrin_bebek:

çok güzel bir düşünce kutlarım teknologkaydirigubbakcemile5

benim sat a göre 22 temmuz ama sezeryan olacağı için şimdilik doktorum 15 temmuz dedi bakalım hayırlısı inşallah:CüvCüv::teytey:

öncelıkle 2009 temmuz annelerıne hayırlı doğumlar dılıyorumm rabbım kuzucuklarınız sağ salım kucaklarına versın inşallahh..:ecrin_bebek:
teknom fikir pek güzelmiş yüreğine sağlık canımm 3 çocukla neler üretıyorsun yawssss..kırk yıl düşünsem aklıma gelmesss:):sm_cool:
benım oğlumm da 26 temmuz 20:55 te dünyaya geldıı tam gününde ve normal doğum olduuu bakalım bızızm manevı kardeşimiz olacakmıı gerçi hilaliminde dediği gibi bu gacıların çoğu erkencii erkenden çıkaracaklar yavurlarıı bekletın bakem acuk:roflol: daha sabırsız olmayunn kı bızımde manevı kardeşlerımız olsunnn:teytey:

yok mu 29 temmuz 2009 da doğacak olan kızıma doğumgünüdaş :lepi:

Benımde sat'a gÖre 9 temmuz.ama sezeryan olacaĞı ıÇın muhtemelen hazıran sonu gıbı olur dıyorum.kesınleŞınce kesın tarıh yazarım

çok güzel bir düşünce kutlarım teknologkaydirigubbakcemile5

benim sat a göre 22 temmuz ama sezeryan olacağı için şimdilik doktorum 15 temmuz dedi bakalım hayırlısı inşallah:CüvCüv::teytey:

ana tam bizliksiniz inşallahh 22 temmuzda gelirr kuzucukk.....

benimde 1 ağustostu sezeryan olunca 22 temmuzlu oldu paşamm...

hayırlı doğumlar nasip etsin canımma.s.

Benim 10 temmuz görünüyor.Ama normal olacağı için inşallah olduktan sonra yazarız tarihimizi buluruz kardeşimizi:)

hayırlı ve kolay doğumlar canımm..inşallahh...

ankaradan arkadaş varmııı ankara olursa süper olacak benim içinn:)):1rolleyes:

benim kızımda 29 temmuz dogumlu bakalım kim olucak aynı gün doğan

biriniz bari 31 temmuzu bekleseydiniz :roflol: :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3
bizim elimizde olsa keşke dimi :))
ahhh ahhh eşime kalsa 13 ağustosa kadar sabredsem ne varmış sanki :roflol:
doğum günü o gün paşamın yerimseniben

benim muhtemel tarih 11.08.2008 di. sezeryan olunca 31.07.2008 de alındı. bende 08.08.2008 olsa bari demiştim zor bulunur böyle bi tarih diye ama doktor çok geç kalırız dedi :roflol:

baktımda kimse 21 temmuz yazmamış benim eloşda 21 temmuz dogumlu tekno kuu bizimkiler hemen hemen aynı heekaydirigubbakcemile3

Ben bu fikre bayıldım ya 17 temmuz sata göre tarihimiz ama geçen gittiğimde 5-10 arası bekleyin dedi doktor .Mayısta bi daha konuşayımda ona göre güncelleriz :1hug:

Benim de sat a göre 17 Temmuz...

benım sata göre 17 temmuz ama ıcıme doguyo 38.haftamda dogum yapıcam sankı 3 temmuz gıbıkaydirigubbakcemile3

benimde sat a göre 17 temmuz hüzün yılı seninle aynıyız cnm bakalım önce kim doğuracak :CüvCüv:

ayyy ayyy kuzuma 1 degil bir kac tane denk gelicek galiba...
yusuf um 17.07.2008 dogumlu...saat 22:12....sezaryan...
cres cim kiskandin mi ne.....

benim muhtemel tarih 11.08.2008 di. sezeryan olunca 31.07.2008 de alındı. bende 08.08.2008 olsa bari demiştim zor bulunur böyle bi tarih diye ama doktor çok geç kalırız dedi :roflol:
sırnaşık şey:roflol::roflol::roflol:

benim kızımda 24 temmuz dogumlu ..yazılanlardan 24 ü yo inş. olur
bende merak ettim şimdi..bütün bebiş ve annelere allah sağlık versin..

cnm ben 15 temmuz 2008 de doğurdummm normal oğuma sat 20.55 teee

baktımda kimse 21 temmuz yazmamış benim eloşda 21 temmuz dogumlu tekno kuu bizimkiler hemen hemen aynı heekaydirigubbakcemile3

evet canım eloş bizim ablamız oluyor bir günleealkisalkisalkis:roflol::roflol::roflol:apılaaaaa:sm_cool::roflol::roflol:

cnm ben 15 temmuz 2008 de doğurdummm normal oğuma sat 20.55 teee

tamam canımm denk gelenler karşılıklı liste yapcam bi kendimi toparlıyımda ....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…