2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

21 hazıran babalar gunu belkı bebışlerden bırı surprız yapar babacıgına:asigim:

içimden bi hiss bebişlerden biri çıkıp gelcek diyoo babalar günündee yaa benimkii ikizler burcu olmasın sıksın dişini dursun biraz daha istemiyorum süpriz felann 22 den sonra gelsin:)kaydirigubbakcemile3

kisssllaaa sizi burada bulacagimi biliyordum.
demek gobis gerginken daha bebek gelmiyor oyle mi?
benimkiis gergin. aman daha da gelmesin zaten.

yalniz diyecegim nokta su ki hepimiz temmuz annesiydik, herkes birer ikiser temmuz basina doguruyor, ben anlamadim nasil is?

insallah zamaninda gelsin hayirlisi ile.

içimden bi hiss bebişlerden biri çıkıp gelcek diyoo babalar günündee yaa benimkii ikizler burcu olmasın sıksın dişini dursun biraz daha istemiyorum süpriz felann 22 den sonra gelsin:)kaydirigubbakcemile3

he he. ikizlerin erkegi iyi olmuyor. kizinda problem yok:)

ben de koc burcuyum. zamaninda dogarsa aslan burcu. 1 hafta once helirse yengec, ben yengeclerle super anlasirim. ikisi de olur yani:)

evet aynen benımde öyle yaa sankı pörsumus gıbı yumusacık hatta elleyınce yag gelıyo elıme ufff:gitme:

dogum esnasında uzerımızde hem önluk oluyo hemde ayrıca belden asagımıza carsaf örtuyolar sadece doktor göruyo o kısmı o konuda ıcınız rahat olsun
esım yanımda olursa zaten başucumda olucak 10 dakıka dayansın hemen bayılmaz heralde zaten sancıyı cekıyosun 10 dakıkada masaya yatıp doguruyosun fazla surmuyo yanı

benim de kontrolum var. suya bakliacak. bu hafta agzima cesme dayadim. bakalim degismis mi? hepinizi oputyoum. cikiyorum.

hoş geldin kibelee nasılsın canımmmopuyorumnanaktan

Canimmm cok iyiyim. Sen nasilsin? uykusuzluk devam galiba senin. okudum demin.

ben fazla giremiyorum. sinavlara hazirlaniyorum. site, sohbetiniz oyle tatli ki basian bir oturunca kalkamiyorum o yuzden kendime yasakladim girmeyi. boyle arada bakip cikiyorum.

bende yengeç olsun istiyorum annesine düşkün bi bebek olsunn benim kızım hiç bana düşkün değil beni hiç aramaz babası oluncaa hatta hafta sonlarıı babas annem gelmesin biz senel gezelim der ister istemez üzülüyorumm:gitme:

canlarim benim kontrolum var simdi. ancak hazirlanirim. opuyorum hepiniz. insallah iyi haberlerle gelirim ama daha donmedi benim inatci keci. ama donecek:)

evet tatlım son 1 hafta ve uykusuzluk hat saffada sen çalış canım bizim çenemiz bitmez sıkıldıkça uğraa en azından ben burda olurummmopuyorumnanaktan

inşallah güzel haberlerle gelirsin kibelecimm hiç stres yapmaa dönmüştür bebişinnnopuyorumnanaktan

benim paşazade de başı mide tarafıma , ayakları karaciğer tarafıma dönük yatıyor .. bazen bir geçiriyor sağ kaburgama , bazen de sağ kasığıma doğru kemiğimde hisseidyorum hareketini ..
bizde yumuşaklıktan eser yok , kasıla kasıla geziyoruz ana oğul :)))))))))))))))))

canlarim benim kontrolum var simdi. ancak hazirlanirim. opuyorum hepiniz. insallah iyi haberlerle gelirim ama daha donmedi benim inatci keci. ama donecek:)

inşallah dönmüştür canım yaaaa
hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

ay zilliye bakkkk :mymeka:
çocuklar evde hep anneyle olunca ister istemez bi yüz-göz durumları olyor ve babayı anneye göre daha az görünce + anneler bir şeye hayır dedimi o " hayır " dır ama baba kolay kolay hayır diyemez bi şeye ve çocuklar hakikaten bunu biliyor ve çok iyi kullanıorlar . e bir de üstüne kız çocuklarının baba düşkünlüğü eklenince ( niyeyse bende yok böyle bişiii ) sanırım anne genç kızlık zamanında kadar atıl olarak duruyor kızçelerin hayatında ...
sıkılma , ergenliğe girsin senin dizinin dibinden ayrılıyor mu bakalım ..
aslında böyle olmasına sevineceksin belki ilerleyen zamanlarda .. küük preneses evinize gelince ve sen en çok onunla ilgilenmek durumunda kalınca hiç olmazsa vicdan azabı çekmeyeceksin ablayla ilgilenemedim , onu gezmeye çıkaramadım , parka götüremedim felan diye ..
ne biliim bunlar geldi aklıma ...

hepimiz temmuz annesiydik ama hepimizin 40. haftası temmuzdu ve 40 haftalık doğuran kadın hesaplaması % 5 miş....yani 40 . haftasında doğuran kadın azmış genelde 38 haftada 39 da doğuruyolar mış...o sebeple haziranda gelenlerde yadırganmıyor canımcım...benim 17 temmuz 40 haftası doluyor ama yüzde 5 lik dilimde olduğumu sanmıyorum o sebeple temmuz ilk haftası gelecek gibin...

git uzan uyu hurişimm gece nöbetinee hazırlıklı olkaydirigubbakcemile3
bakalım bu gece eşime dedim saat 2 die sabah diyo beni kandırdın dimi sen kaçta yattın söyle bakalım bana...4 diyince neeehhhh diyo hiç benden beklenmedik bi şeyde kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…