2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

sorma zuzuşum ben de daha hazırlamadım .. dün akşam bir de geç vakit hastaneye gittik apar topar .. k.validem evde kaldı , bi şey olursa hemen çantayı felan hazırlasın diye .. ne savsak olduk yahu , güya ben 30. haftaya girince hazırlayacaktım 34 olduk halen tık yok klava:
ama ders oldu dünkü ekşın bize , bu akşam hazırlıycaz çentemiziiiiii :)))))

kızlar mıdem cok fena süt ve ılaç harıcınde herhangı bır tavsıyenız varmı cunku bunlar kısa surelı gecırıyolar

yanlış aklımda kalmadıysa Lansor diye bir ilaç var , hatta be de ondan kullanıcam artık, rennie kesmiyor beni de ..
bir de kibele ananas suyunun iyi geldiğni söylemişti , dimeste %100 var ondan alıp deneyeceğim , seni de aklında bulunsun canım ...

ahahhaah, haklısın valla .. hatta iyi ki benin dr.un düşünmesyle olmuyor bazı şeyler .. ona kalsa 17. haftadan beri ben erken doğurcam kafamçokkarıştı

ben hep ılk kucagıma aldıgımda göz göze gelecegımız ılk o anı hayal edıyorum ayyy gercek aşk dedıklerı bu olsa gereksenağlama

ayni duygular bendede vardi,
daha dune kadar cinsiyetlerini merak ediyoduk, hareketlerini hissetmeye calisiyoduk,
simdi de dogumu ve ondan sonrasini merak ediyoruz, bakalim daha neler gorcez,
allahim acilarini gostermesin bizlere :Saruboceq:

eeee , ağlatıcaksınız şimdi ama yaaa (((((

ay alemsin kısss , neyseki az kaldı kaydirigubbakcemile3
burayada göbüşümü koyayım sıcak sıcak yeni çıktı makinadan...

maşallah hurişşş göbiş büyümüş , aşağı mı düşmüş biraz ne :uhm:

star_dust hoşgeldın canım
lansor bende de var kullanıyorum kesmıyo malesef
ananas suyunu duymustum bunu deneyeyım bırde
aslında bı kere denedım ama %100 dogl degılmıs katkılıymıs daha beter yapmıstı mıdemı

diloş ne oldu gece yaa sabah bi baktım bizim topik incelemede geçmiş olssun güzelim ki olay senin dışında gelişmiş anladıgım kadarıyla

diloş ne oldu gece yaa sabah bi baktım bizim topik incelemede geçmiş olssun güzelim ki olay senin dışında gelişmiş anladıgım kadarıyla

dılos sabahtan berı yoksun hayırdır nerelerdesın?

selam kızlar öyle saatlarinde elektrik kesintisi oldu dakika başı giremedim bide arkadaşlarım baskın yaptılarr benimle son halimi görüp gülmek için deliler:) onları ağırladım bişeyler yedik içtik anca gittilerrkaydirigubbakcemile5

starım imisin canım ne oldu nie gittin hastaneye yokladımı kuzu

evet canım dün 3ten beri karnımda batmalarım + kasılma ve bel ağrım vardı , dr. ev içinde dolaş biraz dedi .. ay yok nasıl gezeim 2 büklüm halde , 2-3 tur attım olcak gibi değil , yine oturdum azcık uzandım . dr. kasılmalarını say dedi bu arada ben bel ağrısından ve karnımdak batmanın acısından bir oğluşum hareket edince daha da azan o batmalardan ne kasılma saydım ne bi şey anladım .. akşam oldu yine değişen bi şey yok , canım çok acıyordu bu ağrılardan eşim tutturdu arayalım dr.u , gidelim hast.e , ben korktum ilk kez , ya olmuyo yeter bu kadar deyip beni doğurtmaya felan kalkarlarsa diye ..saat 21e kadar idare ettim , en son eşim çok ısrar edince aradık dr.u , buscopan ve endol fitili kullanmamızı söyledi , 45 dak. sonra ( fitilden sonra tuvalete çıkınca :kedi: ) aradım dr.u pek bir değişiklik olmadığını söyleyince onun önerdiği hastaneye gittik , rezil bir yermiş lmaz: nst ye bağladılar , sancı çıkmadı Allaha şükür , bu batmalara kasılmalara kıçında energizer pili olduğunu düşündüğüm oğluşumun çok hareketli olması ve suyunn bolluğu sebep olıyormuş . böyle böyle ite kak 36yı bulucaz inşallah dedi dr.umuz . 00.30 da eve geldik ..
bugün aradı dr. , ftili kesmemi ve minoset + buscopanla kalan haftaları tamamlamayı ümit ettiğini söyledi ..
şimdlik böyle canım ...

ben kaçtım kızlar malum yemek yapalım birazz görüşürüzz burda kalın heee zemuszemus

hoşgeldin diloşşşş

hoş buldum canımm nasılsınnŞeniz

geçmiş olsun canım yaa bu oğlan sana az çektirmedi dünyaya gelincede sen ona çektir ödeşirsinizopuyorumnanaktan

ben geldim herkess gidiyoo bende yemek yapmam lazım ama evdede yemekliğim yok ne yapsamkiii üfffffffff gelçi ben tokumda eşim aç gelcekk:bbo:

ayyy durun hepinizi bi öpemm Şeniz içimden geldii

ben de öpiiim seni Şeniz

hoşbuldum canım ..
ben de denemedim ananas suyunu , belki iyi gelir ..
yaaaaa demek lansor kesmedi , tühhhhhhhh
ben de ona güveniyorum son koz olarak kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…