2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

beyaz melek ve ebush maşallah göbüşlere

ebush çok güzel olmuş şekerleriniz

şekerlerine bayıldım yaaa hele renk uyumu felan çok değişik bişi olmuş süper göbüşünede maşallah canım inmiş seninkide baya
tesekkur ederim kikos, bebisim artik dogum kanalina girmis, inmesi normal yani...

arkadaşlar benim hatırladığım kadarıyla emelde bayadır girmiyo doğurmuş olmasın?
evet ya bende merak eediyorum eyetkineri, nezamandir girmiyo...

her ikisi de çooook şekerrrrrrr
ebushummm malzemeleri nerden aldın ?

cok tesekkurler canimcim,
canim malzemeyi ben burda AVA denen bir magazadan aldim..
ve inan cok ucuza geldi, 40 tanesi 78 € ya geldi, hazir yaptirirsan 30 tanesi 130€ dan asagi degil...

selam kızlar ne olmuş yine topiğimize yaaakaydirigubbakcemile:gitme:

3 gündür giremedim işlerle ugrasıyorum ve sonuc acaip moralim bozuk
ayaklrımın üstüne basamıyorum ve belim de çokk ağrıyorrrrrmafoldumben

kadını o kadar övdümki nazar ettim kendimi temizlikçim bana acaip bi kazık attık:gitme:
yarına başka kadın ayarladım artık şansıma:umursamaz:

sizler nasılsınız geçmiş o kaaaaa birikmiiş ki gözüm korktu zaten okumaya da çok vaktim yok halletmem gereken işler var hala:sinifsinif:

demetcim hosgeldin canim, gecmis olsun, cokmu ayakta kaldin..
bizde merak etmeye baslamistik seni,
noldu canim kadin sana neden kazik atti,

cok tesekkurler canimcim,
canim malzemeyi ben burda AVA denen bir magazadan aldim..
ve inan cok ucuza geldi, 40 tanesi 78 € ya geldi, hazir yaptirirsan 30 tanesi 130€ dan asagi degil...

hmmm .. ben de aca netten mi sipariş verdi diye düşünöüştüm ...
güzel bir hatıra olacak , hele kendin uğraşarak yapınca sanırım çok zevli olmalı ..
ben de ist.a gelince yapıcam mevlüt için .. hastaneye de bebek figürlü büyük badem şeklindeki drajelerden almayı düşünüyorz bakalım yerimseniben

hoşgeldin canımmmmmmmm Şeniz
tüh yaa temizlikçin kazık attı demek , ay doğru dürüst bi tane buluyorsun , zamanla yaptığı temizlik ilk günlerki gibi olmuyor .. sanki kendi evini temizliyor , şunu da yapmayıvereyim yada üstten üstten alayım havalarında oluyorlar
canımcım sen daha yormasana kendini madem 2. br kadın gelecekse ..

ebush cum valla şekerlerine bayıldım tam benim renklerim süper olmuşlarrr çok zevklisin becerikli hatun seniiivereliniortak

göbüşüne de maşallahhhh çok düzgün göbüşten başkada biyerinde fazlalık yok ne mutlu sanaa.s.

Sekerlerın devamı

ayy canım emeğiine sağlık çok hoş olmuş şeekrlerr maşallahhh göbeğinde çok güzel hiç yayılmamış tam kıvamındaa sağlıkla gelsin bebişinn:1hug:

üstünee bide yorgunlukk off yaaa canım sen dikkat et kendinee hiç bakmıyosun çok harab ediyosun kendiniiklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…