2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

evet canım dün 3ten beri karnımda batmalarım + kasılma ve bel ağrım vardı , dr. ev içinde dolaş biraz dedi .. ay yok nasıl gezeim 2 büklüm halde , 2-3 tur attım olcak gibi değil , yine oturdum azcık uzandım . dr. kasılmalarını say dedi bu arada ben bel ağrısından ve karnımdak batmanın acısından bir oğluşum hareket edince daha da azan o batmalardan ne kasılma saydım ne bi şey anladım .. akşam oldu yine değişen bi şey yok , canım çok acıyordu bu ağrılardan eşim tutturdu arayalım dr.u , gidelim hast.e , ben korktum ilk kez , ya olmuyo yeter bu kadar deyip beni doğurtmaya felan kalkarlarsa diye ..saat 21e kadar idare ettim , en son eşim çok ısrar edince aradık dr.u , buscopan ve endol fitili kullanmamızı söyledi , 45 dak. sonra ( fitilden sonra tuvalete çıkınca :kedi: ) aradım dr.u pek bir değişiklik olmadığını söyleyince onun önerdiği hastaneye gittik , rezil bir yermiş :eek:lmaz: nst ye bağladılar , sancı çıkmadı Allaha şükür , bu batmalara kasılmalara kıçında energizer pili olduğunu düşündüğüm oğluşumun çok hareketli olması ve suyunn bolluğu sebep olıyormuş . böyle böyle ite kak 36yı bulucaz inşallah dedi dr.umuz . 00.30 da eve geldik ..
bugün aradı dr. , ftili kesmemi ve minoset + buscopanla kalan haftaları tamamlamayı ümit ettiğini söyledi ..
şimdlik böyle canım ...

çok geçmiş olsun güzelim gece gece ugraştırmış senin kuzu önemli bişi olmadıgına sevindim az kaldı sabır biraz daha kucagımıza alınca herşey geçicek demek çok hareketli he kuzu canımmm:ecrin_bebek:

star_dust canım cok gecmıs olsun neysekı sancın falan cıkmamıs cok sukur
aynı belırtıler bende de var ıkı gundur ama cok asırı degıl
benımkıde suyu fazla dıye oluyo dıcem ama bızım suyumuz normale donmus artık doktorumuz bu sancıların normal oldugunu soyledı yalancı dogum sancılarıymıs

geçmiş olsun canım yaa bu oğlan sana az çektirmedi dünyaya gelincede sen ona çektir ödeşirsinizopuyorumnanaktan

sağol tatlım yaa , sorma , fitil fitil getirdi resmen .. artık ağrılardan ve uykusuzluğun sebep olduğu sinir yıpranmasından hergün ağlıyorum sanırım ...
diyorum ki eşime , " ah bi doğsun eve gelelim , şöyle bir elimle ağzını kapıycam ( ki ağladığını duymayayım :1no2: ) bi güzel ısırcam poposunu kaydirigubbakcemile3

maşallah hurişşş göbiş büyümüş :nazar:, aşağı mı düşmüş biraz ne :uhm:

düştü düştü aşağılarda geziyor hüzünün dediği gibi göbeğimin alt kısmıda yumuşadı benimde zati hüzünle aynı zamanlardayız benimde aynı bahsettiği bölge yumuşacık ben listede7-8 sırada olabilirim gibi sanki :)
bu arada geçmiş olsun canım sanada ihmal etmeyin tabi ufacık şeylerde gidin....

huriş göbeğinee bayıldım maşallah sexi şempazee senikaydirigubbakcemile3
hahayyyttt seksi şempaze bu lafı begendim :) sen kedüne bak :KK70::KK70::KK70:

sabahtan beri kızım oynamıyor du yemedğim şey kalmadı en sonunda demetin sürekli yediği bişey vardı ya hani ondan yedim şimdide otuttturmuyo beni:KK70:

dılos bende sınır oluyorum hergun bugun ne yapsam acaba yemek dıye
annecımı dört gözle beklıyorum
cok sukur az önce konusabılmıs telefon cekmıyomus yolda oyuzden kapalıymıs
söforun telefonundan konusmuslar daha 15 saatı var sabah saat 7de ıstanbulda ınsallah:Saruboceq:
ucakla gel dıye yalvardım ama artık kesınlıkle ucaga bınmem dıyo
gecen geldıklerınde ucak hava boşluguna gırmıs 45 dakıka dolanmıs havada cok fecı panık olmusmafoldumben

off yemek yapmalıyım kociş gececi ben kaçtım bu sefer gidiyorum hoşçakalın burda kalın hee gene koklaya koklaya bulurum :roflol:

sağol tatlım yaa , sorma , fitil fitil getirdi resmen .. artık ağrılardan ve uykusuzluğun sebep olduğu sinir yıpranmasından hergün ağlıyorum sanırım ...
diyorum ki eşime , " ah bi doğsun eve gelelim , şöyle bir elimle ağzını kapıycam ( ki ağladığını duymayayım :1no2: ) bi güzel ısırcam poposunu kaydirigubbakcemile3

aynısını bende yapıcam popişini ısırcam habireeekaydirigubbakcemile3

çok geçmiş olsun güzelim gece gece ugraştırmış senin kuzu önemli bişi olmadıgına sevindim az kaldı sabır biraz daha kucagımıza alınca herşey geçicek demek çok hareketli he kuzu canımmm:ecrin_bebek:

star_dust canım cok gecmıs olsun neysekı sancın falan cıkmamıs cok sukur
aynı belırtıler bende de var ıkı gundur ama cok asırı degıl
benımkıde suyu fazla dıye oluyo dıcem ama bızım suyumuz normale donmus artık doktorumuz bu sancıların normal oldugunu soyledı yalancı dogum sancılarıymıs

sağolun kızlar , inşallah o gün gelir de unutruz bu günleri .. ama artık sinirlerim iyice yıprandı , bunu çok iyi hissediyorum bu günlerde .. isyan etmemek için sabır diliyorum ve şükrediyorum herşeye rağmen .. bana ve en çok ta oğluşuma dayanma gücü versin istiyorum O'ndan ...

düştü düştü aşağılarda geziyor hüzünün dediği gibi göbeğimin alt kısmıda yumuşadı benimde zati hüzünle aynı zamanlardayız benimde aynı bahsettiği bölge yumuşacık ben listede7-8 sırada olabilirim gibi sanki :)

hahayyyttt seksi şempaze bu lafı begendim :) sen kedüne bak :KK70::KK70::KK70:

sabahtan beri kızım oynamıyor du yemedğim şey kalmadı en sonunda demetin sürekli yediği bişey vardı ya hani ondan yedim şimdide otuttturmuyo beni:KK70:

evet onu bende yiyince sabaha kadar tepiniyoo velettkaydirigubbakcemile3

söforun telefonundan konusmuslar daha 15 saatı var sabah saat 7de ıstanbulda ınsallah:Saruboceq:
gecen geldıklerınde ucak hava boşluguna gırmıs 45 dakıka dolanmıs havada cok fecı panık olmusmafoldumben

ayy canım az kaldı hasret bitiyoo geçmiş olsun vallahi hiç uçağa binmedim binememde zatenn :)uzun yolu çekerim ama uçağı aslaakaydirigubbakcemile2 vallahi geçmiş olsun annene büyük bişey geçmiş başından haklı bende olsam binmem inşallah yarın sabah sağlıkla koklaşırsınız anneciğinlee:1hug:

bu arada baş dönmelerı ve mıde bulantılarımda cok fena gece uykudan kalkıp lavaboya kosuyorum zor tutuyorum kendımı tabı hemen doktorumu arıyorum bunların hepsı normal doguma cok az kaldı dıyo
dun aksam esımle dogumda yanımda olmak ıstermısın dıye sordum
ben ısterım ama ızın vermezler dedı
dogumhanenın kapısında erkekler kesınlıkle ıcerı gıremez yazıyormus
ama ben yınede doktorumla konusacagım

bana da öyle geldi resimlerini görünce valla ..
sağol canım , yalancı çobana dönüzes bakalım bu gidişle .. ikidir aynı şeyi yapıyor bu sıpa bize kaydirigubbakcemile3

Allah kavuştursun canım şimdiden ....
off yemek yapmalıyım kociş gececi ben kaçtım bu sefer gidiyorum hoşçakalın burda kalın hee gene koklaya koklaya bulurum :roflol:

kolay gelsinnnnnnn..
valla biz öyle iyiyiz , araya mixerler girmez de ortalık karışmazsa sükut içinde son neferimiz de ( bu ben ve sen oluyoruz canım ) doğurana kadar mutlu mesut muhabetimizi ederiz :KK66:

benim göbiş gerginn yaaa bu kız varmı geçti gelmektennnkaydirigubbakcemile3 bidee bizim bi akraba vardı kızıyla hamiştik ve adet günlerimiz aynıydıı doktor bu perşembe alacakmış bebeği sezaryan günü vermiş çok erken değilmi yaaa üstelik günlerimiz aynıı:bbo:

sagol dıloscum valla bende korkuyorum ucaktan panık atak var bende zaten
dedıgın gıbı uzun yolu cekerım ama ucaga asla helekı su sıralar ucak facıaları okadar fazlakı korkmamak elde degıl:gitme:

dun aksam esımde farkettı göbegımdekı yumusaklıgı normalmı acaba doktoru arayalımmmı dıyo daha önceden cok gergınmıs cunku tuhafına gıtmıs bırden kaydirigubbakcemile3

ayy hurıs senın göbustemı yumusadı ayy ıyıce heyecanlandım hepımız pes pese dogurucaz ınsallahdelikafadulden
ewet canım göbek deliğimin olduğu bölüm kasılıyor sık sık sertleşiyor yumuşuyor falan ama göbek deliğimin alt kısmı hepten yumuşadı hatta doğurmuşumda böyle pörsümüş gibi bir hal aldı tamamen boşaldı orası bencede ipeğim kanala girdi perşembe günü öğrencesssss....

bu arada baş dönmelerı ve mıde bulantılarımda cok fena gece uykudan kalkıp lavaboya kosuyorum zor tutuyorum kendımı tabı hemen doktorumu arıyorum bunların hepsı normal doguma cok az kaldı dıyo
dun aksam esımle dogumda yanımda olmak ıstermısın dıye sordum
ben ısterım ama ızın vermezler dedı
dogumhanenın kapısında erkekler kesınlıkle ıcerı gıremez yazıyormus
ama ben yınede doktorumla konusacagım
bende eşime sormuştum ben giremem dedi bayılırım panik olurum sen üzüzlünce dayanamam dedi sana faydam değil zararım olur dedi...bizde hemşireye kamera vermeye karar verdik en azından içerde çekerler bebek doğunca falan beni falan çekerler diye düşündük..
bende düşündüm sonradan eşimin beni o halde görmesini istemem aslında yani birebir..eşimde biraz titiz dir miğdesi falan çok hassastır heralde ondan istemiyo...

X