2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

evet aynen bende bunları hıssettım halada devam edıyo sanırım dogumum olunca sevınçle karısık buyuk bı sok yasıyacagım:kedi:

Evet o kısmını bir türlü kestiremiyorum. ılk kucağıma verdiklerini düşününce şimdiden gözlerim doluyor.
O zaman kesin epey bi ağlarım. Ama ondan sonrasını pek kestiremiyorum.

ben hep ılk kucagıma aldıgımda göz göze gelecegımız ılk o anı hayal edıyorum ayyy gercek aşk dedıklerı bu olsa gereksenağlama

Çok yakında o anları yaşayacağız inşallah. Sağlıkla dünyaya gelsinler de ne zaman gelirse gelsinler.

ayni duygular bendede vardi,
daha dune kadar cinsiyetlerini merak ediyoduk, hareketlerini hissetmeye calisiyoduk,
simdi de dogumu ve ondan sonrasini merak ediyoruz, bakalim daha neler gorcez,
allahim acilarini gostermesin bizlere :Saruboceq:

bende oğlum artık in doğacan az kaldı diyorum ama tık yok

perşembe dr randevüm var bakalım dr muz ne diyecek

sezeryan olunca rahatlamışsındır canım günü belli ne güzel kavuşmak için gün sayıyorsun
allah sağlıkla kavuşturmak nasip etsin

ipeğimu kızlar erken gelirmiş sağlıklı sıhatli gelsin zaten 38 doldu maşallah

heran gelebilir

ayni duygular bendede vardi,
daha dune kadar cinsiyetlerini merak ediyoduk, hareketlerini hissetmeye calisiyoduk,
simdi de dogumu ve ondan sonrasini merak ediyoruz, bakalim daha neler gorcez,
allahim acilarini gostermesin bizlere :Saruboceq:

Allah korusun kız aklına bile getirme öyle şeyi. Kış kış de gitsin.mafoldumben

ipeğimu kızlar erken gelirmiş sağlıklı sıhatli gelsin zaten 38 doldu maşallah

heran gelebilir

Benim hiç acelem yok. Hamileliği pek sevdim. Gece uykuları zor olmasa harika diyeceğim. Bu arada yatağımda kalçamın geldiği yer çökmüüüüşşş. Şok oldum. Hep sola yatmaya çalışıyorum. En sonunda yatağı göçerttim. alkisalkisalkis
Topu topu 68 kiloyum yaaa.
Neyse yatağın arkasını çevirdik. Şimdi orası için çalışıyorum.:CüvCüv:

slm bende gelebildim en nihayetinde gördüğüm kadarıyla herkez iyi ve haycanlı
valla bendede dünden beri bişiler oluyoda anlamış değilim göricez artık beklemedeyim

yemegımı yaptım geldım
sankı adet olucakmısım gıbı belıme ve karnıma agrı gırdı tabı kasılmayla bırlıkte alıstım artık

annem suan yolda yarın sabah ınsallah ıstanbulda olucak almaya gıdıcez tek sorun yola cıktıgından berı ulasamıyoruz kendısıne cebı kapalı
otobus soforunun numarasını aldım fırmadan yolcuların tam ve sorun olmadıgı söyledı ıcım rahatladı bıraz sanırım sarjı falan bıttı

kızlar taze taze kızımın odasınını resimlerini çektim yükleniyor :) ama albüme resim koyamıyorum nedense
cicişlerin içine koyacağım size link atarım birazdan

burayada göbüşümü koyayım sıcak sıcak yeni çıktı makinadan...

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…