2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

Canim benim cok gecmis olsun, senin bu tospaan yokmu bu tospan?? annesine bir turlu rahat vermicek, dogunca ins uslu bir cocuk olur bu gunleri unutursun canim....

star dustcum sımdı ebush yazınca gordum cok gecmıs olsun tatlım.
bayagı bır telas yaptırmıs kerata.

ay canım yine mi yaramazlık yaptı paşan :ecrin_bebek:
sabırsız yavruna ne yapsan yerıdır yerimsenibenhatta banada getir bende ısırayım onun tatlı popişinden Şeniz

çok geçmiş olsun genemiiiii demicem artık alıştık valla hergece hastane yolları taşlıyı sölüyonuz
allah kolaylık ve sabır versin inşallah canım

teşekkürler canlarımmmm :1hug: dediğim gibi daraldım çok ama yine de şükrediyorum , yoksa işin içinden çıkamıyorum mafoldumben

en iyisini yapıyorsun canım kaydirigubbakcemile5 bir kişiden çekinmeli çocuk

ayyyy biliyorum ben bu hikayeyiiiiii opuyorumnanaktan
her okuduğumda boğazıma bir yumru gelir oturuverirbenneyaptımki
iyi ki paylaştın bizimle huriş .......

kızlarr bu resme dikkatlice bakın ne görüyosunuzz:asigim:

seni ve eylül'ü görüyoruz canım ve yetenekli bir cadının elinden çıkmış ve bunu kağıda anlamlı ve anlaşılır bir şekilde dökmüş bir hayal gücünü görüyorum ....en kocamanından

geçmiş olsun melek .. idrarda rotein ve lökositin çıkması hiç iyi bir haber değil ... inşallah antibiyotikle düzelir .. kireçlenme doğum yaklaştıkça yada ileri yaş gebeliklerinde görülen bir hadise diye biliyorum ... inşallah güzel beslenme ve antibiyotikle sağlığına kavuşur ve o belirlenen zamanda kucağına alırsın yavrunu ..

bizde dun dr daydık..bebisim 2833 gr ve 49 cm olmus teyzeleri..veee dogum tarihimizi belirledik 2 temmuz ins.nst de de kayda deger b sancı cıkmadı sukur..yani safagım 15..:)..

oyyyyyyy maşşallah serra'maaaaaa
annesi ne güzel bakmışsın sana da

slm kızlar

ne kavgası bu yine yaa.ayıp ama doğum yapacaksınız stres yok hehe ben oğlumla beraberim artık hem mutluyum hemde endişeli.

canım yaaaaaaaaaaa çok sevindim , oğluşunla sağlıklı up uzun bir ömür dilerim canım ..
yokluğunu çok farkettim ve içimden " acaba doğurdu mu ki " dyordum , yanılmamışım ..
tecrübelerini paylaş bizimle canım ..
bu arada hangi hastanede yaptın doğumunu ???

ayyyy resım beklıyoruzzzzzz ılk erkekımızın resmını görelımmmm:sm_cool:

bence de bence deeeeeeeeeeeee delikafadulden
bebişin resmini ekle bir an önce canım

ooooo nurcum İlayda hatun ne kaaa büymüş ,
inşallah dilediğin gibi bir doğum yaparsın canım ...

ben de kabarma yok ta sanki böcek ısırmış gibi yer yer kırmıılıklar var .. ama ayaklarım özelikle de sol ayağım müthiş şişti , patlayacak diye korkuyorum , cidden yaaa :1shok:

merhaba....

temmuzun ilk haftası olası doğum zamanı...ilk cocugum:)...bu hafta doktorum nst istedi..doğum kanalına yerleşme meselesini doktoruma sorayım...ne diyecek acaba:)..

hoşgeldin canım .. sağlıkla gelsin yarruşun ... benim de ilk olacak inşallah .. Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize :Saruboceq:

ay yine kimsw kalmadı yaaaaaaaa
ben ve bir misafir kaydirigubbakcemile2
çok sıcak , çıkıp biraz balkonda oturayım , belki uykum gelir bu arada :bbo:

selam stardustt gecelerin kızıı sendemi burdasınn 1,5 sat uyudum ben yine ayaktayım hehhhhkaydirigubbakcemile3

günaydın şekerlerim bugün topigi ben açayım güzel bir gün olur inşalllah zemuszemus

ayyy ne güzel haberler var amatis kutlarım güzelim allah analı babalı büyütsün çok heyecanlı bi gün olmuştur muhakkak kuzuda iyiymiş çok sevindim kıyamam yaa ayy heyecan bastı kutlarım güzelim tekrar tazeanne opuyorumnanaktan

gece kuşları uyuyordur inşallah starım diloşş tükkanı yine siz kapatmışınız kıyamam size yahu yokmu bu uykusuzlugun bi formulü
güzel güzel uyuyun dinlenin bakalım kuzularda dinlensin opuyorumnanaktan

:1shok: amatist hemşerim gözün aydın ağzım açık kaldı senle haftamız yakındı okuyunca çok duygulandım,heyecanlandım,ay mükemmel birşey bu oğluşunun boyu kilosu çok iyiymiş maşallah,inanmıyorum ya resmen sıra bize geliyodelikafadulden

günaydınlarrr
inşallah tüm hamişler için sıkıntısız bi hafta olur

maşallah ne güzel olmuş kızın inşallah da zmanını bekler annesi

canımcım 4 cm olmadan epidural vermiyolar ve normalde olsa bazı insanlarda 4 bile çok ağır geçiyo bazıları anlamaıyo bile
bahsettiğin akıllı insan işi değil durduk yere suni sancı almak dedlilik resmenlmaz:
benim doğumda açılmam yoktu salak doktor ogece doğurayım diye suni sancı verdide anam ağladı artı fazlacadan yıprandım bence bekle sabırrrrrrrrr:teselli:

kızlar ya benim vajinada inanılmaz bi kaşıntı var
ya canım mantar olabilir daha dün doktordaydın üstelik vajinal muane oldun bişi dimedimi doktorun belli olurdu aslında ama ne bileyim

merhaba....

temmuzun ilk haftası olası doğum zamanı...ilk cocugum:)...bu hafta doktorum nst istedi..doğum kanalına yerleşme meselesini doktoruma sorayım...ne diyecek acaba:)..
hoşgeldin hayırlısı olsun senin içinde canım haftanı bilmediğimden bişi diyemicem ama herkezde kanala yerleşme süresi değişiyo

diloşum gece yalnız kalmışsınnn
valla yatakta çok dolandım ama kalkamadım
e malum evlilik yıldönümü ve peşine eşimin doğum günüydü bişi yapmasakta beraber yatalım dedik
ama dön dolaş uyku yok bi ara sızmışım nasıl olduysa artık

yok tatlım bu uykusuzluk inşallah kalıcı olmaz ne yaparsam yapayım gece yarısı kalkıyorumm ohh diyorum çok uykum var herhalde deliksiz uyurummm nerdeee 1 2 saat sonra gene ayaktayım şaştım vallahaa kendimeekaydirigubbakcemile

wowww geceniz yatakta dönmeyle geçti anlaşılan hamiş olmasaydın boş durmazdınız heheeehkaydirigubbakcemile3

herkese günaydın kızlarrropuyorumnanaktan

ay doğurmama az kaldı bu ticker kaybolup duruyoo sinir oldum heee:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…