2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

kizlar gunaydin. epeydir giremedim. ne guzel haberler var yaa.

amatist - canim cok tebrikler yaa. tabi ki adenzar ve comebaby sizleri de cok cok tebrik ediyorum. allah uzun omurler versin insallah bebislerinize.

bu arada topik kapanmis - sinir oldum...

ben

amaaaan bilgisayar degisti habire yanlis tusa basiyorum yarida kaliyor mesajlarim.

bu arada ben islerimi bitirdim gecen hafta yıkama, utuleme, yerlestirme, hastane cantasi bebek sekeri....artik kizimi bekliyorum :asigim:

kız diloş haziran annelerine bi bakayım dedim bide ne göreyim topiğin asıl sahipleri firari bitek ikimiz varız güle güle öldüm valla:roflol:

babaylon hoş geldin negüzel sizinde işler bitmiş benimde bi temizliğim kaldı oda kardeşim gelince artıkım

hoş geldin canım ohh işlerini bitirmişsin ne güzell artık bebişini kolatına alma zamanı yaklaşıyor sağlıkla gelsin kuzucuğunn:1hug:

kız diloş haziran annelerine bi bakayım dedim bide ne göreyim topiğin asıl sahipleri firari bitek ikimiz varız güle güle öldüm valla:roflol:

evet canım bende fark ettim haziran topiğindee dünden beri yazan yok doğuran olunca kimse giremiyo hadi onlar doğurdu bizimkiler niye yok ortalıktaa çok boş bırakıyolar topiği çokk bende bi baktım sen ordasınn dedim koca topikte ikimiz varızzkaydirigubbakcemile3

babaylon hoş geldin negüzel sizinde işler bitmiş benimde bi temizliğim kaldı oda kardeşim gelince artıkım

canim cok tesekkurler. valla tek basina yapma. insan cok yoruluyor. dun temizlik vardi bende. hadi dedim ben de biseyler yapayim. buzdolabini falan temizledim dolap yerlestirdim camasir mamasir derken bel agrisindan duramiyorum aksamdan beri. oturup kalkmak iskence oldu. aman kendinizi yormayin.

uyku gözümden akıyo valla kızım uyanmadan azdaha kestireyim bari hadi görüşürüz

izine çıkanlar bi daha uğramıyoo kandırıkçılarrr hepsi firariii:gitme: ayy içimden bi ses bence 2 kişi doğurdu diyoo hadi hayırlısıı hürremde yok yoksa doğurdumu nee yarın izine çıkacaktııkaydirigubbakcemile3

bana da nedense daha doguran var gibi geliyor. hayirli haberler bakalim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…