2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

hoş geldin selsinn vallahi canım şekerin yükselmiş olabilir tam emin değilim ama şeker kaşıntı yapabiliyomuş son zmanalardaa dikkat ett benimde arada kaşınıyo geçiyoo allahtan:ecrin_bebek:

hoş geldin selsinn vallahi canım şekerin yükselmiş olabilir tam emin değilim ama şeker kaşıntı yapabiliyomuş son zmanalardaa dikkat ett benimde arada kaşınıyo geçiyoo allahtan:ecrin_bebek:

benimde aklıma geldi aslında.geçen kontrole gittiğimde doktor kan aldırdı şeker için.şekerim çıkmadı.ama dünden bu yana çıkmış olabilir.ben en iyisi şekerimi bir ölçüyim şekerimi

Merhaba kızlar 2 gün nete girmedim gene kapanmış konu.Herkes iyi mi ben biraz geçmişe bakıp geliyorum.

iyi hoşta hurişçimm sezaryan desen hadi dicem olabilirr sunu sancı daha beter o haftaya kadar durursan zatenn 1 hafta daha sık kendiliğinden geliverir suni sancıyı kimse önermiyo bak söyleyimm normal sancı daha tatlı oluyomuş vallahi canını yaktırmaa bide açılmıcak direk okadar ağrıdan sonra sezaryana gircen o daha kötü bırak ne zman gelcekse gelir kuzucukkkopuyorumnanaktan
ay ne bileyim diloş ya 4 cm den sonra epidural vuruyolar ya ona güveniyom heralde kaydirigubbakcemile3 öff

huris bence senin bebisin ozamana kadar gelir sen hic merak etme...

öylemi dersin kız aslında banada öyle geliyo hadi bakalım....

merhaba....

temmuzun ilk haftası olası doğum zamanı...ilk cocugum:)...bu hafta doktorum nst istedi..doğum kanalına yerleşme meselesini doktoruma sorayım...ne diyecek acaba:)..

kızlar ben çıkıyorum uzanacam biraz hepiniz öpüldünüz...
kendinize ve bebişlere iyi bakın

neyse kısaca şeker olduğu için doktor korktu ve beni 21.30 da epidural anestesi yaparak sezaryanla bebişimi aldı. 22.14 de bebişim dünyaya merhaba dedi arkadaşlar 3150 gr b0yuda 50 cm 35+2 de geldi

Amatistcim tekrar tekrarrrr masallah kuzuna cok süper bi duygu olsa gerek, allah analı babalı büyütsünnnn bıdık Ege'yi, ben dogurmusum gibi sevindim inan heyecan yaptım bi ara :1hug: Darısı hepimizin basına umarımmmm opuyorumnanaktan

merhaba....

temmuzun ilk haftası olası doğum zamanı...ilk cocugum:)...bu hafta doktorum nst istedi..doğum kanalına yerleşme meselesini doktoruma sorayım...ne diyecek acaba:)..

Merhaba canım benimde temmuzun ilk haftası görünüyor doğumum.Normal olacak sanırım seninde.Kanala şimdilerde yerleşmesi lazım benimki yerleşti.

Karen, Nur, Beyaz Melekcimmm hepinis doktora gitmişsinizzz süper haberler getirmişsiniz yavrulardannn masallahh bebişlerimize :nazar: Melekcim kireçlenme bende de cıktı 4 hafta once cıktı üstelik bol su iç cnm, gebeligimizin son zamanları oldugu icin o kadar onemli bi mevzuda diil bence sen güzel moralini bozma sakın, bak dogum tarihleri de belli olmus 15-20 güne listemiz uzayıp gidicek insallah zemuszemus

amatist canım çok tebrik ederiz maşallah kuzuna kollarında artık ne güzel.
beyaz melek geçmiş olsun canım bence kilosu çok iyi 2.yazdığın doğruysa üzülmene gerek yok.
nur ve karen sizinde kuzucuklara maşallah. herkesin sağlıkla zamanında gelir yavruları işallah.

iyi geceler kızlar ..
ayyy üçüncü annemiz de belli olmuşşşşşşşşşş hihoyyyt
Amatistcimmmmmmmm tebriklerrrrr , Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım :Saruboceq:

X