2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

sağolun arkadaşlar
ipeğumu memnun kaldım doğum şeklinden normal ,sterdim ama olmadı bu da iyi en azından doğar doğmaz gördüm acıda hissetmedim ama sonra dikişler acıtıyor açıkcası

maşallah bahar kokuluna artık bende kilosunu duymak istiyorum ya banane yaa :) çok güzel nur noırmal doğurabileceğine sevindim...

amatist çok sevindim gülüm ya sen biraz yormuşsun kendini hafta sonu ama olsun bitirmişsin işlerini paşanıda aldın koynuna oh hadi bakalım sıra artık bizde hayırlısıyla allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin paşamızı resimlerini bekliyoruz canım

nazar etme nolur ıkın seninde olur zemuszemus

bu akşamda dün geceki gibi uykum var ama gecenin yarısı kalkarım yineee:ecrin_bebek:

ay canım benimde çok uykum var dün gece ayaktaydım eşim izmire gitti uçağı kaçırır diye hiç uyuyamadım. sabahta yanımda olmayınca uyandım..

sağol canım sizinde odanız haria oluş prensesin güle güle yatsın içinde

kızz huruişş yokmusun senn o nasıl sılogan öyleee nazar etme ne olur ıkın seninde olurrr:roflol::roflol:

ben ne zaman doğurcam yeaaaaa lülülülülülü
geçen gün söyledim sizede kargaşaya geldi....
doktora diycem bu perşembe...
doktur apla ben eğer 8 temmuza kadar doğurmazsam normal şartlarda ben 8 temmuz çarşamba gününe randevu almak istiyorum....
doktor sorucak tabi hayrola ne için...
suni sancı ile normal doğum için lütfen itiraz etmeyiniz 8 temmuzda 38+5 oluyorum ve gelişimi tamamlanmış hayata gelirse küveze girmesine gerek kalmayacak durumda ise lüffen ben bu psikolojik baskıyı daha fazla kaldıramam o tarihte kızımı doğuralımmmm .....
diyeceğim öyle bir karar aldım....eğer kendiliğinden kanama ,sancı yada suyum gelip doğurmazsammmm

iyi hoşta hurişçimm sezaryan desen hadi dicem olabilirr sunu sancı daha beter o haftaya kadar durursan zatenn 1 hafta daha sık kendiliğinden geliverir suni sancıyı kimse önermiyo bak söyleyimm normal sancı daha tatlı oluyomuş vallahi canını yaktırmaa bide açılmıcak direk okadar ağrıdan sonra sezaryana gircen o daha kötü bırak ne zman gelcekse gelir kuzucukkkopuyorumnanaktan

merhabalar.

karen ve nur 84 maşallah kızlarınıza

beyaz melekcim çok geçmiş olsun

amatist maşallah kuzuna.ay çok duygulandım

ya benimde dün akşam ayaklarım kaşınmaya başladı.ayaklarımın üstü ve parmaklarım alerji gibi olmuş viske viske kabarmış.acayipde kaşınıyor.neden öyle oldu acaba.şişdiği için olabilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…