2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

neyse kısaca şeker olduğu için doktor korktu ve beni 21.30 da epidural anestesi yaparak sezaryanla bebişimi aldı. 22.14 de bebişim dünyaya merhaba dedi arkadaşlar 3150 gr b0yuda 50 cm 35+2 de geldi

neyse kısaca şeker olduğu için doktor korktu ve beni 21.30 da epidural anestesi yaparak sezaryanla bebişimi aldı. 22.14 de bebişim dünyaya merhaba dedi arkadaşlar 3150 gr b0yuda 50 cm 35+2 de geldi

canım masallah ne guzel bebısınle berabersın allahım mutlulugunuzu bozmasın ınsallah:1hug:

ayy canım allah analı babalı büyütsünn çok duygulandım nasıl bebişin kime benziyoo uslumuuu:asigim:

şimdi ise dert uyanmaması efendim sütüm olmadığı için aç olmasında bugün açlıktan bir ara komaya girer gibi oldu egeciğim çok kokrtum şimdi kimsey dinlemeyip veriyoruz saatte bir mama. he birde evdeyiz tabii 3 kişilk aile ve bir sürü kalabalıkla ama ben odamda yattığım için yazabiliyorum size sorusu olan var mı? çok güzel bir duygu arkadaşlar hepiniz hayırlı bir şekilde kucağınıza alırsınız inşallah

doğurcammı dersinndelikafadulden

:roflol::roflol:

Sence?:dance:

İkinci reklam arasını da verdik. Tamam anlaşıldı ama. AMATİST DOĞURDUUUUUU.
İlk 3 belli oldu. Valla Amatist'ten TV yapımcısı iyi olur. Kız sezon finaline girmeden hikayesini anlatsa da merakımız yatışsa.

Ay maşallah. Çok iyi gelişmiş ne kadar güzel.
Sütünü arttırmak için malt içeceği öneriyorlar canım. Alkolsüz tabiki.
Uyandırmak için de burnunu sıkıyorlar ayağını gıdıklıyorlar.
Kalabalık için allah sana kolaylık versin. Bol bol dinlen canım.

anlattım ya kız :) bakmıyon mu öbür iki kişi kim? bu arada oğlum uslu çenesi ayn ben geri kalan yanları babsına benziyor

canım çok şükür berabersinizz allah ayırmasın ver tabi mama sütün 3. günde anca geliyoo o yüzden bebişin aç bırakma birde hangi mamayı aldın yada önerdilerryerimseniben

sırnaşık şeysırnaşık şey

anlattım ya kız :) bakmıyon mu öbür iki kişi kim? bu arada oğlum uslu çenesi ayn ben geri kalan yanları babsına benziyor

Gördüm gördüm çok şükür. Sen anlatana kadar Diloş ben hüzün doğuracaktık :))

Adenzar, comebaby de doğum yaptı. Sen 3 numarasın. Maşallah Allah analı babalı büyütsün hep böyle uslu olsun inşallah.

kızlar bu arada bebeğin kilosunu telaşla yalnış yazmışım ya...............
bebeğim 35+2 de 2475 gram
hah şöyle anam dedim şimdi bu kıza ne denir bu haftada bu kilo korkuttu beni allahtan yanlış yazmışsın 2 saattir onu düşünüyodum valla
maşallah bebişine canım doğum tarihinizde belli olmuş hayırlı olsun

canim bebek dogum kanalina yerlesmediyse daha, yerlesmeye calisiyodur belki,
1 hafta önce kanalda değildi ve doktorum ikinci gebelikte geç yerleşir kanala dedi bilemedim
QUOTE=Dilara80;7494206]kikolee bugün çok uyudun gece ayaktasınn lülülülülülü[/QUOTE]
ya sorma 1 de kalktım ama bu gece uyuyacam oturmayacam çok yoruldum çünkü

ay ay ay gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün
maşallah kilosu boyu posu çok iyiymiş hemende çıkmışsın hastanaeden ne güzel inşallah sütünde hemen gelir

amatist canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün

en kısa zamanda da sütün bol bolgelir inşallah

ayy çok heyecanlandım........maşallah

kızlar merhabalar sabah katılamadım dershanem vardı...
dün dra gittik bu arada çatı kontrolümüz yapıldı çatım iyiymiş fakat biraz basıkmış ama bebek çok iri olmadığı için normal doğurabilirmişim...
prensesim daha aşağı inmemiş yukardaymış...
teyzeleri bahar kokulu 50.5 cm 3125 gram olmuş maşallah

canım masallah kocaman olmus bebısın guzel haberlerle gelmıssın cok sevındımopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…