2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

tüp bebeklerin doğumu sezeryan oluyor demek,benimde aşılamaydı ama benimki risk grubuna girmiyo heralde doktor normal olabilir dedi CADIARZU

aa bilmiyordum , ilk denemende mi oldu , nerde yaptırdın ??? yine 9 eylülde mi ??
canım kimle , hangi dr.la konşsam ve etafımda ne kadar ivf hamişi varsa hepsi sez.oldu mecburen .. dr.ların dediği " zor elde edilmiş bir gebelik ve bebek , hiç bir şekilde riske atamayız " ..

şu an tekrarrını düzeltmesini istemeyin asla yapamam çünkü bi program yükledim mausemi bozdu hehehehehe:umursamaz:zemuszemus

aaa aşkol hurişimmm , benim tarih kesin olmamakla birlikte 11-18 temmuzdan biri gbi görünüyor desem beni eklemeyecek misin listeyeeeeee kaydirigubbakcemile
şaka kıss şakaaa
daha dr.lardan hiç biri net şu tarih demedi , onların varsayımlarına ve dr.mun ist.dan gelebileceği tarih olasılığına göre yukarıdaki tarihler gibi geliyor bana .. neyse , haftaya belli olur benimki de :sm_confused:

kuaföre gıtmek ıcın evden cıktım az once 2 dakıka yurudum karnıma kramp tarzı 2 agrı gırdı cok korktum hemen gerı dondum. neydı acaba o

Artık bebegin agırlıgından oluyo bu zamanlarda cnm, benimde arada asagı doru bi agrı giriyo valla, tırıs tırıs oluyorummm kaydirigubbakcemile5

senden sonra hayır bennnn yedimmmmm diyecek ece , sonra da hayır bennn yedimmmmmm diyecek demresu .. bu böyle gider kaydirigubbakcemile3

Sora bana döncekkk ben en sonn baaannn neeee ben yicemmm derimmm kaydirigubbakcemile3

şu an tekrarrını düzeltmesini istemeyin asla yapamam çünkü bi program yükledim mausemi bozdu hehehehehe:umursamaz:zemuszemus

Ay ne kadar guzel bir liste olmus boyle. Dogum yapan arkadaslar birer ikiser ariyor. sirada kim var Dilaracim mi?

en son ben:) insallah tabi. hatta 22 sinden de sonra gelsin kendi gelsin insallah diyorum opuyorumnanaktan

Dogum yapan arkadaslarimizi tebrik ediyorum. 8 ayimiz beraber gecti, kuzular bir iki geliyor simdi, ne guzel mutluluk. bir de baslik acariz 2009 temmuz anneleri ve bebekleri diye.orada da abebeklerimizin paylasimlarini yapariz.

belki de acan olmustur:) gormedim.

hepinizi cok opuyorum kahvalti hazirlayacagim.

zuzuşummmmmm 36+6sın bugün , benim için senin içinde bulunduğun gün ve hafta sanırım miyad denen gün olacak ..
ayyy ben bi duşa girip çıkayım fenaaa sıcakladım -tatlicadiarzu-
bu arada hürrem buralara gelince herkes hazır etsin oklavaları , lohusa mohusa dinlemeyelim temiz bi zopa çekelim , hani kardeşi bildircekti biseeeeeekötükedihüso
hamilelik agresfleştiriyor da insanı , evet kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

hadi aaaafiyet olsun , yarasın Kağanımızaaaaaaa cokacimcoook

hayııırrrrrrr ben yedim
ewet nonnuma yemek suçsa bütün arkadaşlarınım süçunu üstleniyorum hepsini ben yediiimmmmmmmm cokacimcoook:jeyyar:

Baaann ne senin elinden kapar yerimmm nonuumaya karsııı zaafımınnn içinnnn ezerümmm geçerüüümmm vallaaaa :icecream:

Canım hic belli olmasss, Aras biliyo annesi ne zaman gelmek istediginiiii, hayırllısı ossunda devamı hikayeee olcak dogum hikayesi hemdeee Şeniz

Valla kuru iftiraaaa ben yimedimmm star yidiiii :mymeka:
sen yedin sen gördüm seni stoklamışsın nonnurmaları piyasada kalmamış bulamadım...
senden sonra hayır bennnn yedimmmmm diyecek ece , sonra da hayır bennn yedimmmmmm diyecek demresu .. bu böyle gider kaydirigubbakcemile3
biz dondurma kolik olmuşuz yaaa...ne olcek böle...

bak sevdim bunu kaydirigubbakcemile5Şeniz, " gerisi hikayeee hem de doğum hikayesiiiiii " kaydirigubbakcemile3

sen yedin sen gördüm seni stoklamışsın nonnurmaları piyasada kalmamış bulamadım...

biz dondurma kolik olmuşuz yaaa...ne olcek böle...

Evet suçluuu beniiimmm, valla bu kadar nonuuma muhabbetine benim canım acaip cekti, eşimi arıyımmm bareee halini hatrını sormak icinnn kaydirigubbakcemile3

bak sevdim bunu kaydirigubbakcemile5Şeniz, " gerisi hikayeee hem de doğum hikayesiiiiii " kaydirigubbakcemile3

Tabe annesi ne bekliyosn, bak ben simdidennn bavuluma koydummm pembe bi tane anı defteriii, ilk andaki duygularımı unutmıyım heycandan diye koydummm opuyorumnanaktan

üf ipek bebeğin resmini koymamışlar hala siteye...madem koymayacaklar niye bugünün bebekleri diye link koyuyorlar ki oraya ...alla alla arayıp şimdi kavag edicem...ben bugün biriyle atışmam lazım çok stresliyim neyse hava serinlesin kuaför kızı yolmaya gidicem...

süper fikirrrrrrrrrrrrrr :lepi:
ne diiicem , daha hamileiliğin ilk aylarında ciniyet felan belli değil ama tüm belirtiler 2li test sonucu hariç kız bebek olduğuna işaet ediyor .. günlük tutmak için hemen gittim kırtasiyeye , şu meme kaseri yararına olan pembiş günlük vari ajandadan alldım , elimde kaldı:))))))))))))
hayır nasıl bi güvense bu , aborjinlerden kalma bi aile olduğumuz için rüyaya göre hareket etmek mistik bir adetimiz oldu , rüyalarımda hep kızım olduğunu görürdüm de :))))))))))))))))))

hatta sizle aşılama yapılma zamanı gelişen ilginç olayları paylaşmak isterim.
normal bir bayanda 14 günde gelişen yumurta bende ilaç kullanmama rağmen 21.günde gelişti ve millet 5-10 yumurta yaparken bu ilaçlarla bende sadece 1 yumurta oluşmuştu.doktoruma kaç yumurtam var diye sorduğunda 1 dediği anı hiç unutamam ne ağlamıştım ne ağlamıştım.
anne diyordum tavuk bile yumurtluyo ben yapamıyorum,onca iğne sonunda sadece 1 yumurtam var.
annem dediki kızım, çocuk bir yumurta ve 1 spermden oluyo can verecek allah yumurtanın sayısına bakmaz.
son yumurta takibim 17.gün oldu,yumurtam daha çok küçüktü ve haftasonu geldi doktorum pztesi tekrar çağırdı,bu arada eşimin o hafta içinde 2 günlüğüne istanbula gitmesi gerekti,dedikki bu yumurtanın büyüyeceği yok haftasonuna yakın gitsen o zamana aşılama olabilir sen eniyisi pztesi,salı git gel.
paztesi eşim istanbula uçtu,bende doktora gittim ultrasonda ekrana bir baktım kocamaaaaan bir yuvarlak gözlerime inanamadım doktorum dediki yumurtan 23 mm olmuş hemen çatlatma iğnesini vuralım yarın sabah aşılama olacak. :1shok: neeeee dedim doktor bey eşim şehir dışında bu sabah gitti yarın akşam gelcek 1 gün sonra yapsak aşılamayı? doktorum mümkün değil dedi yumurtan devasa boyutlarda beklemez.akşamına eşim eve döndü ve ertesi gün aşılama oldu veeee kızımız katıldı aramıza
çok şükür :Saruboceq:

E beyaz al kuzucum bi tanede, sen benim hayatımda bembeyaz bi sayfasınnnn ogluşummm dersinnnn :gitme: Bak duyguseline kapıldımmmmm kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…