2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

artık son dönemlere girdim ağırlaştık farkında olmadan seri hareket etmeye çalışıyoruz ama tıkanıp kalıyoruz ciddi ciddi yoruluyorum bende hemen yavaş hareket etmemiz lazım
Birde bu son 2 ayda uzanarak felan bişiy almamaya çalışmamız gerekiyomuş ctesi annem söyledi ilk 2 ay son 2 ay çok önemli dedi sakın uzanma bi yerlere dedi eşimi tembihliyo bu duramaz aman sen mukayyet ol diye çok hassas bir dönemmiş

Nur un gösterdiği oyun halısından bende sipariş ettim kızlar yarın elimde olur inş

Gaydın evet canım annen doğru demiş bende okumuştum son iki ay çok dikkatli olun bolca dinlenin uzanın diye

Benimm ailemden biri battaniye silkelemiş, cocugu normal dogcaktı, 8 aylık sezaryen dogdu acil doguma aldılar, kordonu boynuna dolanmıs, simdi cok saglıklı üniversiteye baslıcak ama bi yerlere uzanmak konusunda babanemde sık sık hatırlatıyo dikkat edin arkadaslar, ozellikle yukarılardan bisiler almayınn...

Selsinimmm eşim alıyo resimleri dosyaya koyuyo hemen (bi dosya hazırladı popimize kaydirigubbakcemile3) Bende cantamda diye cıktım sabah, koyamıyorum resmi minimin ama aksam cekicem yarın eklicem insallah

Nur un gösterdiği oyun halısından bende sipariş ettim kızlar yarın elimde olur inş

Gaydın evet canım annen doğru demiş bende okumuştum son iki ay çok dikkatli olun bolca dinlenin uzanın diye

güle güle kullansın kuzucuğun canım

teşekkürler Nurcum, senin sayende oldu:=)
eşime de gösterdim çok güzel al diyince sipariş ettim

iyi olmuş canım bende çok pahalı diye kendim yapacaktım malzemeleride bu fiyatı buluyordu.. sen istanbulun neresinde oturuyorsun canım

Evet çok dikkatli olmak lazım aman dikkat hayırlısı ile çoğunu azalttık şu dönemide geçirelim inş. hayırlısı ile :Saruboceq:

GEÇMİŞ OLSUN CANIM YA bazen hamileliğin ilk dönemleri bazende son dönemleri kötü geçermiş kan görecek kadar kötüysen bi doktora git miden için sen yiyip içemezsen bebeğin gelişemez annesi
bugün de aynı şey olursa arayacağım. olmazsa haftaya salı gideceğim doktora o zaman anlatacağım. artık mideye bakmaları gerekiyorsa baksınlar. dayanılacak gibi değil artık.

Kızlar bende 2 pijama, 1 gecelik ve sabalık hatta kendimle uyumlu eşime pijama takımı aldım+2 adet emzirme sütyeni= 160 tl nakit eminönünden ve süper kaliteli modelleri de cok güsel, hamile doluydu içerisi, biri giriyo biri cıkıyo ama mekan ufak oldugundan sıgısamadık pek kaydirigubbakcemile3

ZUZUZ fiyat süper.
geçen gün gititğin mağaza değil mi orası.
off fırstrım olamdı oraya gitmeye benim.
dıaşrda baktıklarım tek bana gecelik ve sabahlık 150-200 oluyor.

neyse araya araya bulacağız inşallah.
birde sen 2 pijama almışsın ama sezaryen olcaksın.
geceik sayını artır canım.
sabhalığın içine uyumlu olacak önden düğmeli gecelik alırsan rahat edersin.
bana hep pijama bir tane al .ama gecelik 2-3 tane al diyorlar.

bir şey soracaım.
birden garib olacka ama aklıma geldi.
saç boyasını soran oldu mu doktoruna
doğumdan önce saç boyatacağım ama bitkisel mi yada normal mi olsa,yoks ikisi de olmasa mı
?
ben unutmazsam soracağım ama , siizn bildiğinzi bir şey varsa paylaşalım olmaz mı?

BU GECELıK KONUSUNDA bana birini koyu renk al normal doğum yapacaksan dediler kolidorda falan yürürken akıntın kanaman oluyor bazen su geliyor koyu renk pek belli etmiyor dediler aklınızda bulunsun kızlar

Pijamaların altını bol aldım cnmm, bi de lohusa pijaması oldugu icin dikişlerin üst kısmında kacak temas etmicek swetcimmm, geceliği giymeyi düşünüyorum ilk gece :CüvCüv: Eşimede geceligim ve sabahlıgımla uyumlu aldım bi ornek gezces artık insallah, marks&spencer dan da terlik aldımm aynı renklerde iki tane, onları da götürcem, terlik bakmak isteyenler oysho dan da bakabilir cok güsel seyler gordum ama almıstım artık...

bir şey soracaım.
birden garib olacka ama aklıma geldi.
saç boyasını soran oldu mu doktoruna
doğumdan önce saç boyatacağım ama bitkisel mi yada normal mi olsa,yoks ikisi de olmasa mı
?
ben unutmazsam soracağım ama , siizn bildiğinzi bir şey varsa paylaşalım olmaz mı?

Cnm benim doktorum tavsiye etmiyo ama bitkiselle boyattım ben..

X