2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar takılmayın kayınvaldei bilmem ne tavıralrına
ya ne de olsa bu günler en mutlu günlerimiz
alalhım kimseye muhtaç etmeisn yeter.
onalr da biliyor ki annemiz yapıyor kenara çekiliyorlar.
takılmayın hayatın tadını kaçırmayın
:)))))))))))))))

a.s.:nazar::nazar:a.s.:teytey::teytey:

maşallah maşallah
allah esirgesin.ipek kzımzı gelmiş.
darısı diğer yavrualra
yav ben epiduraldan korkuyorudm ama demek çok iyi ha benim doktor çok sık kullanıyormuş
ne olur link eklenince bana da özel den mesaj at klütfen starım bakayım bende
olur mu
ay bebkerlimzi görünce içim b,r tuahf oluyor ya
annem annem hepsi de bir melek allah koruusn

QUOTE=Dilara80;7610687]kan ihtiyacım olursaa ailede bi tek dayımın kanı uyuyor bana :) acil getittirim vallahiisırnaşık şey

aman dialram hayr aç ağzını kız
inşallah gerek kalmaz
kan grubun ne canım
benbim ki ters gibi (O) negatif en zor kanlardan birisi:lepi:[/QUOTE]

benimki o+ pozitif canımm:icecream: kolay bulunuyoo ama alilede nedense yok bi tek dayımda varrfisfisfis

selam kızlar.......

ipeğimu kavuşmuş yavrusuna gece aklıma geliyodu sık sık allah analı babalı büyütsün kurtuldu çok şükür.

stoşummm geçmişemi takıldınnnnnnnnnnn hadi ben kaçar daha kahvaltı yapmadımmmm kuzumla doyalımmm şööle güzelce:kahve:iiiyi bakın kendinize heeeeee hepinizi allaha emenet ediyor ve ayrılıyorum ne ka duygulu ni gidiş oldu beyaffffffff:dance:

afiyet olsun mis kokulu lavantammmŞeniz

pessssssssssssssssssssssssssssssssssssss :1shok:
inan diyecek tek kelime bulamıyorum :1shok:
Allah bildiği gibi yapsın hakkaten yaa , yuhhhhhhhhhhhhh :1shok:

aynen canımm pes ve yuhh yane:1closedeyes:

kan ihtiyacım olursaa ailede bi tek dayımın kanı uyuyor bana :) acil getittirim vallahiisırnaşık şey

inşallah ihtiyaç falan olmaz tatlımmmmmmm bak çokk güzel geçecek ameliyatın çabucakta ayılacaksın inşallahhhhh:Saruboceq:Şeniz

demet bu kaynanaları al birini vur ötekini acaba bizdemi öyle olcazz tırsıyom vallahii yaşlanıncaaa bi haller oluyo sanırsammkaydirigubbakcemile3

yok be gülüm ben asla öyle davranmam bizimki çok çekmiş çektiriyo işte:1closedeyes:

ben de kahvaltı yapmadım kızım acıktı sesi çıkmıyor...kahvaltımı yapayım uğrarım yine görüşürüz canlarımŞeniz

ayy ev biraz esmeye başladıı incecik şeyle duruyorum ne sütyen var ne bişey haa donum var tabii:)kaydirigubbakcemile3

diloşummmmmmmm yofrimmmmmmmmmmm
lülülülüüüüü
dribble.gif

zuzummmmmmmmmmmmmm yofrimmmmmmmdelikafadulden

herkese merhaba ayyy ipek bebekte geldı sonunda cok sukur
allah analı babalı buyutsun ınsallah masallah darısı basımıza.............

hürremı cok merak ettım ınsallah hersey yolundadır keske haberını alabılsek.....

kızlar ben kaçtım doktora gidiyorum evde net yok giremiyorum en kısa zamanda girmeye çalışacağım kendinize ve bebişlere iyi bakınnn.

canım evin içi çok sıcaktı , gece o saatte bile , dayanamayıp balkona kaçtım bir kaç kere .. zaten benim online olduğumda pek kimse yoktu , ben yazdım yazdım durdum bi ara , keşke zorla yatmadan bi gelip baksaydım .. neyse , nasıl olsa bu gece de uyku yok , karşılaşırız belkim tatlımmmm :1hug:

tamam şekercimm gecelerde buluşuruzzzzzzzz:lepi:

Şiiri yazarken bile göz yaşlarıma engel olamıyorum.............mafoldumben mafoldumben

badem evet çok duygusal çok güzel ama senin de bizlerinde şu sıralar neşeye morale ihtiyacımız var herşey hepimiz için çok güzel olacak canım haftaya bize müjdeli haberle geleceksin inşallahhhh:Saruboceq:

demetim canım ne yaparlarsa yapsınlar onların adı kaynana içlerinde geline karşı mutlaka nefret var ve bunu bi şekilde belli ediyorlar
bizim yapacağımız onları takmamak

ayy tatlım valla benim anacımda kaynana ama gelin geleceği zaman herşeyini hazır ediyor ki aman gelin gelince yapmaya kalkmasın yorulmasın diye kardeşimin sevdiği yemekleri ayrı gelininkilerini ayrı yapar ahh ahh şans olacak diyorum ya ama olsun artık bizde aldık düzenimizi eskisiden sesimi çıkaramazdım ama şimdi çatır çatır hakkımı koruyorum :1closedeyes:

ben beklemeken sılıklsım ya
acaba gidip de sezaryen mi olamak istiyorum desem ya
kızımız kucağıma almak istiyorum bennnnnnnnnnnnn

bak gülüm böööle karnın taşş gibin oluyooo
sonra sanki bi dalgalanma oluyo içinde
fena hissediyosun kendini benim nefesim tıkanıyo bayılcak gibi oluyorum
bazen bebiş bir tarafa toplanmış oluyo
işte böyle bişiiiii:teytey:

clap.gif
kaydirigubbakcemile5vereliniortakŞeniz

inşallah canımmm teşekkürlerrrrŞeniz

ya o dalgalanma ve nefes darlığı bende de oluyor , demek kasılma böyle bişii :1shok:

selam kızlar..

demetcimmm gunaydıııın..nasılsın bakalım bugun..oyku zehra nasıl?..tatlım kan degeri 10,5 ila 11 arası tutulursa o da iyi sayılıyo dedi dr um ama dusuk iste..ne kadar hurma yesemde..:KK43:..

ipegimudan haber yok anlasılan..meraktayızz....

selam canımmmm , hoşgeldinnnnnnn Şeniz
nasılsınız demişsin ya , cevap veriyorum : uykusuzum , yüzüm gözüm şişti iyice mafoldumben
sinirlerim boşaldı , ağladım , ağlarken bile çok zorlandım , hele bir de burnum tıkanınca o kadar kötü hissettim ki kendimi .. neyse ki sonra sonra rahatladım ağlayınca biraz ... son günler zorlar derler hep ama bu kadar mı zorlar acaba , daha önümde 3 had-fta var en az , daha neler yaşayabilirim hamileliğin getirileri anlamında bilmiyorum .. inşallah şu zorlu günler çabucak geçer ....

sabaha kadar oturmuş belkide uyuyordur canım biraz daha bekle istersennnn

ayy dün ne güzel uyumuşum saat 11 e gelirken nasıl telefon çalıyo baktım kaynanam:kızgın:
aaa uyuyomuydun ben ne bileyim saat kaç oldu demesin mi:mymeka:
dedimki yani gece uyuyamayınca sabah uyunabiliyo halimde malum dedim:1closedeyes:
az kaldı canım alış uykusuzluğa kız gelince zaten uyutmicak demesin mi:eek:klava:
Allahım deli oldum yaaaa neden böyle bu kaynanalarrrrrrrrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile
annecimde usulca bekler benim perdeler açılmadan asla aramaz :gitme:
eşim evdeykende aramaz aman rahatsız etmiyeyim diye

işte anne farkı ...

ayyyy öncelikle hoşbuldum
hakkaten geçmişteydim çünkü dün pc habire kapandı durdu tam alıntılarımı alıyom pat kapanıyo sinir oldum valla kimse kusura bakmasın duyarsız kalmadım kimseye hepinizi okudum ama şimdi gene kapanır diye alıntı yapamadım bu seferlik affedin neolurrrrr:Saruboceq:

Ya kızlar sız e bıŞı dıcem daha doĞrusu gece kuŞlarına
malum bende 1 hafta Öncesıne kadar Öleydım
kurtuldum Çok ŞÜkĞr
nasılmı?
Balkonda yatarak
odada yatakta hararetten sıcatan nefes alamıyodum bacaklarım yanıyodu ve nefes darlıĞı yaŞıyodum dÖn dÖn delı oluyodum
Şımdı serdım balkona yataĞı ohhhhhh sabaha kadar aferdersınız ÇıŞe bıle kalkmıyom sadece yanıma soĞuk bı pet ŞıŞe su koyuyorum neolur neolmaza
hakkaten bı deneyın belkı bengıbı derdınız sıcaktır
ıfıl ıfıl esen balkon ıyı gelır sızede ınŞallah
bu arada hatırlatayım burası antalya sıcaĞıda malum sız daha Şanslısınız

nasılsınız demişsin ya , cevap veriyorum : uykusuzum , yüzüm gözüm şişti iyice mafoldumben
sinirlerim boşaldı , ağladım , ağlarken bile çok zorlandım , hele bir de burnum tıkanınca o kadar kötü hissettim ki kendimi .. neyse ki sonra sonra rahatladım ağlayınca biraz ... son günler zorlar derler hep ama bu kadar mı zorlar acaba , daha önümde 3 had-fta var en az , daha neler yaşayabilirim hamileliğin getirileri anlamında bilmiyorum .. inşallah şu zorlu günler çabucak geçer ....

sende hosgeldin tatlım ..aaa yapma bole ama yuzduk yuzduk kuyruguna geldik starım..aras da uzulcek ama yapma..az kaldı sık dişini starcım..hem sen bugun nonnuma yedin mi bakalım biliosun bu topigin en eglenceli anne ve bebege enerji veren , demetle zuzunun paylasamadıgı en guzel tatlımız dimi ama...hadi bakalıııım.flas muhabirim benim..topla kendini:)Şeniz

herkese merhaba ayyy ipek bebekte geldı sonunda cok sukur
allah analı babalı buyutsun ınsallah masallah darısı basımıza.............

hürremı cok merak ettım ınsallah hersey yolundadır keske haberını alabılsek.....

hüzünn hoşgeldin yofrummmmm

kızlar ben kaçtım doktora gidiyorum evde net yok giremiyorum en kısa zamanda girmeye çalışacağım kendinize ve bebişlere iyi bakınnn.

canım güzel haberlerle gel bi şekilde haber vermeye çalış bizi merakta bırakma Şeniz

ya kızlar hurremin no su kmsede yok muuuuu?

karenim bende çok sordum sabahtan beri demekki yokkk sanırım gamzede vardı zuzum geçmişi bitirsinde gamzeye sorar alırız inşallah haberlerini:Saruboceq:

ben beklemeken sılıklsım ya
acaba gidip de sezaryen mi olamak istiyorum desem ya
kızımız kucağıma almak istiyorum bennnnnnnnnnnnn

swetim sabırrrr az kaldı normal tabikide en güzeliiii sakın keyfi yaptırma sezoş:eek:lmaz:

ya o dalgalanma ve nefes darlığı bende de oluyor , demek kasılma böyle bişii :1shok:

işte anne farkı ...

evet canım:1closedeyes:

starcım az kaldı sabır tatlım inan bende son zamanlarda oturup ağlıyorum dayanamıyorum diyorum ama kızım hareket ettimi herşeyi unutuyorum çok az kaldı bitanem sabırrrrr

X