2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet canım dikkat etmem lazım...sağol tatlım gelsin de dolabı büyük bir zevkle yerşetirecem cicilerini...doğru canım havalandırmak lazım boya kokusu çıksın diye artık havlandırırım her gün...

stoşummm geçmişemi takıldınnnnnnnnnnn hadi ben kaçar daha kahvaltı yapmadımmmm kuzumla doyalımmm şööle güzelceiiiyi bakın kendinize heeeeee hepinizi allaha emenet ediyor ve ayrılıyorum ne ka duygulu ni gidiş oldu beyaffffffff:dance:

pessssssssssssssssssssssssssssssssssssss :1shok:
inan diyecek tek kelime bulamıyorum :1shok:
Allah bildiği gibi yapsın hakkaten yaa , yuhhhhhhhhhhhhh :1shok:

kan ihtiyacım olursaa ailede bi tek dayımın kanı uyuyor bana :) acil getittirim vallahiisırnaşık şey

ben geldim sen kaçıyon ha kaydirigubbakcemile
neyse oğluşunu doyur , bi daha bu saate kadar aç kalma lmaz:
Şeniz

demet bu kaynanaları al birini vur ötekini acaba bizdemi öyle olcazz tırsıyom vallahii yaşlanıncaaa bi haller oluyo sanırsammkaydirigubbakcemile3

ben de kahvaltı yapmadım kızım acıktı sesi çıkmıyor...kahvaltımı yapayım uğrarım yine görüşürüz canlarımŞeniz

ayy ev biraz esmeye başladıı incecik şeyle duruyorum ne sütyen var ne bişey haa donum var tabii:)kaydirigubbakcemile3

kız kikoşş geçmişimi okuyon habiree gel geleceğeeekaydirigubbakcemile3

zuzuudaa geçmişee daldııkaydirigubbakcemile

demetim yazdıklarını okudum sinirküpü olur insan ama böyle insanlara verilecek engüzel ders onları kale almamak ve bunu göstermektir sen en güzelini yapmışsın güzelim haktır:jeyyar:

evet tatlım bende onlara hak ettikleri gibi davranıyorum:1closedeyes:
saygısızlıkta yapmıyorum aslada yapmam ama resmi davranıyorum o onlara yetiyorşakkıdı

kız allah seni iyi etsin emiii:roflol:
hiç aklıma gelmemişti ilaçla bu sonuç:roflol:
gece bende uyuyamadım keşke gelseydim epeyde kalabalıkmış sayfamızzz
hepimiz aynı sorunları yaşıyoruzzz
sağlıkla gelsin mis kokulularımızzzzz:Saruboceq:
evet teyzesi bakalım çileğpim ne kaa olmuşşşş ve hangi günde anlaşıcaz doktorcumlakaydirigubbakcemile3
bi görseniz bizi muayenede
zaten girer girmez hoş beşten sonra kaş göz le bana tartıyı gösteriyor ben de kafamla ı ıı diyorumm o inatla tartıyı işaret ediyor ben ı ıııı diyorum eşim basıyor kahkahayı:mymeka:
ama bugün dicemeşime ve doktorcuma önce siz tartılın sonra ben dicem:1closedeyes:

cok cok tebrik ettigimizi ilet konusursan lutfen. allah saglikli uzun omurler versin insallah ! darisi tum annislerin basina.:asigim:

iletirim canım .. şimdi uyuyordur .. dün uzun ve sancılı bir gece geçirdi , yarın çıkacakmış hastaneden .. yarın ararım , söylerim hepinizin selam, tebrik ve iyi dileklerinizi yerimseniben

sorma tatlım benim kızz erken gelcek diye beklerken bu gidişle sıksam dişimi en son ben doğururm herhaldeee:roflol:

inşallah tatlım yarın bi olsaaa:asigim:

ay evet yaaa , ben hatta ilk doğuranın sen olacağına bayaa inanmıştım , kısmet yarınaymışkaydirigubbakcemile5

canım evin içi çok sıcaktı , gece o saatte bile , dayanamayıp balkona kaçtım bir kaç kere .. zaten benim online olduğumda pek kimse yoktu , ben yazdım yazdım durdum bi ara , keşke zorla yatmadan bi gelip baksaydım .. neyse , nasıl olsa bu gece de uyku yok , karşılaşırız belkim tatlımmmm :1hug:

Arkadaşlar,bir dergide bu şiiri gördüm..Önce basit bir şiir gibi geldi ama okuyunca çok beğendim,hatta duygulandım gözyaşlarıma hakim olamadım..Eşim de çok duygulandı,gözleri doldu..Şu sıralar belki de benim de melek kızım,Ada'm kucağımda olacaktı...mafoldumben

Bu şiir kız bebek bekleyen anne adayları için...

Minnoşum ben,
Minik gülücükler verir,
Sevginin saflığını hissettirir,
Sütümü o an isterim...
Sevmedim mi dudak bükerim...
Altım kirliyse hiç sevmem...
Bilirsin ağlarım hemen...
Nazlıyımdır da biraz,
Ama bir o kadar da tatlı...
Ne de olsa kızım ben,
Saçımın taranmasını isterim hemen..
Bitmez benim isteklerim,
Yoksa anneliği nasıl hissettiririm....

Şiiri yazarken bile göz yaşlarıma engel olamıyorum.............mafoldumben mafoldumben

a.s.a.s.:teytey::teytey:

maşallah maşallah
allah esirgesin.ipek kzımzı gelmiş.
darısı diğer yavrualra
yav ben epiduraldan korkuyorudm ama demek çok iyi ha benim doktor çok sık kullanıyormuş
ne olur link eklenince bana da özel den mesaj at klütfen starım bakayım bende
olur mu
ay bebkerlimzi görünce içim b,r tuahf oluyor ya
annem annem hepsi de bir melek allah koruusn

QUOTE=Dilara80;7610687]kan ihtiyacım olursaa ailede bi tek dayımın kanı uyuyor bana :) acil getittirim vallahiisırnaşık şey[/QUOTE]

aman dialram hayr aç ağzını kız
inşallah gerek kalmaz
kan grubun ne canım
benbim ki ters gibi (O) negatif en zor kanlardan birisi:lepi:

demetim canım ne yaparlarsa yapsınlar onların adı kaynana içlerinde geline karşı mutlaka nefret var ve bunu bi şekilde belli ediyorlar
bizim yapacağımız onları takmamak

demetim canım ne yaparlarsa yapsınlar onların adı kaynana içlerinde geline karşı mutlaka nefret var ve bunu bi şekilde belli ediyorlar
bizim yapacağımız onları takmamak

canım yaa aglma ..opuyorumnanaktan..cok guzel b siir gercekten..paylasımın icin tesekkurler..

ve bademcim ins en kısa zamanda sennde en guzel haberlerini alırız dualarım sennle tatlım.:Saruboceq:

bademim yapmaa canım şiir çok güzel hakkikatende inşalalhh yavru kuşuna kavuşcaksınn canımmm allahh büyükk kendini strese sokmaa bugünlerde dinamik moralin yüksek olmasıı lazımmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…