2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet canım malesef kaynanalar boleee...:umursamaz:bende kıl oluorum..soledim iste bu tarhte dogumum ister buraya isterseniz ben donunce ist e gelin dedim..hımmm hayırlısı bakalım dedi yaaa.

yuhh yaneeeee:1shok: ciddi misin canımmkafamçokkarıştı
arzuları bilir boşver gelmesinlerrr:umursamaz:

bakın size bir olay anlatayımmm:gitme:

ölü doğum yaptım bundan5 sene önce
hem moralman yıkık durumdayım hemde bedenen
çok çokk zor bir doğum yaptım peşinede ölüm tehlikesi atlattığım bir kürtaj
herneyse annecimde de bel fıtığı çıktı o günlerde karşı apartmanımda ama 3. katta oturuyor bende 2. kattayım
beni hastaneden getirdikleri o gece gelmiş bi yanıma kaynanam
ki ben baygındım hatırlamıyorum hiç
ertesi gün kardeşinin kızı ümreye gitcek diye taa 10 gün önceden onu geçirmeye gitmiş
beni o halde bırakıp
ordan utanmadan telefon ediyo
nasılsın diye
çok merak ediyorsan orda ne işin var dedim
hep kızımla ayırmam sizi derdin ablam bu durumda olsa gidermiydin dedim
çıt çıkaramadı morardı kaldı
sonra 2-3 gün sonra geldiler
akşam üstü
annem her gün kendi işini bitiriyo erkenden
bana geliyo kahvaltımı hazırlıyo evimi silip süpürüyo gelen giden çok onları ağırlıyo
akşam yemeğini yapıyo ( bu arada pazarıda babam yapıyo)
eşim rahatsız olmasın diye yemeği bile bizde yemiyolar eşim gelince annem evine gidiyo
herrr neyseeeeeeeeeeeee
geldi bunlar
annem yemek yapmıştı
dediki nedime hanım hazır siz geldiniz ben gideyim kız okuldan gelecek
yemek hazır
annem gidiyo
o sırada bi telefon kaynımdan kayınpederime
baba balık yaptık sizi almaya geliyom nerdesiniz
oda diyo böyle böyle
kaynanama gayet açık söylüyo hadi hatun balık yemeye
ve inanmazsınız beni lohusa kadını yalnız bırakıp çıkıp gidiyolar
ben annemi arıyorum yalnız kaldım ayçayı gönder diye
işte böyle kızlar
o gece saat 12 de geldiler gene pişkin pişkin
ellerine minicik bir tabağa 2 cılız hamsi koymuşlar
kalktım yanlarında çöpe attım

yorumu sizlere bırakıyorum:1closedeyes:

günaydın demetiiimmmm kız bir alemsin sen valla nereden buluyosun o gülümsemeleri ölesürekli gül sen bizide güldürüyorsun okurkende olsaŞeniz canım gözünaydın kanın yüksek çıkmış bugün bakalım öykümüz ne kadar olmuş hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlımzemuszemus
swethome canım senin normal doğum heralde 39 haftaya gelmişsin artıkdelikafadulden
dilara canım songün hadi bakalım biz daha çok heyecanlıyız senin adına:Saruboceq:

ne yapayım be gülüm hayat somurtarak hiç çekilmiyooo:lepi:

inşallah canımm bende seni öpüyorummm nazımızıdaŞeniz

derın ne guzel denız olan bır yerde yasıyorsun senın yerınde olsam kendımı denıze atardım. yanıyorum ben.
annecik sorma herkez deize gidiyor ben evde oturuyorum aslında girebilirim ama ayağım kayar bişey olur filan o yüzden inş sonra girebilirim bebeğimle beraber
hoşgeldin canımŞeniz...ne kadar az kalmış meleğine kavuşmana...hayat gerçeketan çok garip Allahtan hiçbir zaman umudunu yitirmeyeceksin...çok beklemişsiniz ama Allah size de yaşattı bu mucizeyi...Sağlıkla kavuşursun inşaallah canım meleğine...
ecetubacım hoşbulduk canım evet çok az kaldı çok ümitsizdim çok acılar yaşadım bu yolda bebeğime kavuşmak için artık çocuk istemiyorum diyip kafamdan attığım anda geldi küçük kızım benim inş hepimiz sağlıkla kucağımızada alırızŞeniz
bu ara ne oluyor bu kaynanalara ya diloşun bi yandan senin bi yandan...insanın annesi gibi yok canım..benim annem de yanımda ben uyuduğum zaman parmaklarının üsütnde yürüyor uyanmıyayayım diye...anne gibi yarr olmazz...

hoş geldin canımm sağol tatlımm heeycan hiç bitmezz:lepi::nazar:

artık foruma girdiğimizde bugün kim doğurdu diye bakıcazzzdelikafadulden

valla dilaracım hemn açıyorum kahvaltımı bile etmeden ama iyiki sizler varsınız yoksa nasıl geçerdi bu günlerŞeniz
valla canım nedir bu kaynanalrdan çektiğimiz seninkinede dün sinir oldum akşamüstüde benimki sinir etti beni bebek şekeri gereksizmiş eskidendemi varmış bu tür konuşmalar daha çok kızım ben alayım demesi gerekirken neyse takmıyacağım ben bildiğimi okuyorum nede olsa

Veeeeeee 7. annemiz de belli olduuuuuuu :teytey:

ıPEĞıMU alkisalkisalkis

ıpek kızımız anneyi zorlamış biraz , bu sabah 9.42de dünyaya gelmiş .. 3ten beri sancıları çok vbe artık dayanılacak gibi değilmiş ve epidural uygulanmasını istemiş ve rahatlamış .. epidural normal doğumun süper bir rahatlık olduğunu söyledi , normal düşünenlerin aklının bir kenarında olsun yerimseniben

gelelim ıpek kızımızaaaaaaaaaaaaaaaaaa :asigim:
50 cm boyuuuuuuu :nazar:
3640 gr ağırlığıııııııııııııııı :nazar:
bembeyaz teniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :nazar:

dün dr.a gittiğinde usg ölçümünde 3442 gr çıkmış ıpektoşumuz , bu durumda usg ölçümleri bayaa yanıltıcıymış diyebiliriz sanırsam kaydirigubbakcemile2

bu arada memorial hast.de oldu doğumu , hastane bebişimizin resmini ekleyecekmiş sitelerine , az önce baktım , henüz eklememişler

geldim kızlar haberler hayırlı nöbetçi doktor çok şekerdi aynı mahallede oturuyormuşuz hastane doğumhane bom boştu önce beni normal odaya aldılar bebek beşiği falan vardı çok güzeldi odada nst ye bağladılar ilk 5 dakkası bebek uyuyduğu için pek olmadı yarım saat falan nst de kaldım sonra nöbetçi doktor beni doğumhaneye aldı kendi elleriyle soydu çok şeker bi kızdı genç çatı muaynesimi yaptı yine dedi açılman az olmuş,çok fazla bir ilerleme olmamış sabahkiyle arada ilk gebeliklerde açılmalar çok hızlı ilerlemeyebilir 3 cm açılmayla 7-8- gün gezen hastam oldu dedi...bu gece rahat bir uyku uyu nst de ve muaynenede bi değişiklik ilerleme doğum belirtisi yok....suyun gelirse fazlaca kanam olursa hemen gel ama dedi...neticede bir açılma var dikkat et ama sancı yok dedi...iyi dedim bende tuttu elimden doğum masasından kaldırdı çamaşırlarımı tuttu nerdeyse giydirecekti yane kaydirigubbakcemile3

doğumhaneye gelince süper bi yer bayıldım kocaman bir oda,havada kocaman havalandırıcılar üflüyo soğuk soğuk oh dedim girince kocaman odanın ortasında kocaman doğum masası ama 3 tane huri sığıyor yane zemuszemusyanlarda tutunmak için demirler var bacakları açtım keyifle bir kuruldum şöyylleeee birde yastık koymuşlar sırt bölgesine kocaman beyaz kuş tüyü gibi uyurum ben orda beah...laelaelaelaelae güzel güzel beğendim doğumhanesini hayal ettim kendimi çatır çatır doğururum burda hemde dedim kendi kendime ama bu gece deel ....

netice şimdi ayran içiyorum birazdan tumpp yatacam,eğer suyum kanama olursa doğru doğumhaneme gidicem(yanlız doğumhanem o kadar benimsedim hah) olmazsa yarın ki duruma göre nst ye gidicem yarında tık olmazsa sonraki gün elbet doğacak bu kız bakalım...

ha çatı muaynesinde eccük acıttı emme sesimi çıkarmadım sadece suyum patlamasın dedim mazbut bi şekilde :eek: hani kadın bakarsın oda boş doğumhane boş ortalık sessiz patlatıveriyim demiş olabilir diye laelaelaelaelae yok dedi bebek aşağıya çok baskı yaparsa,rahim gerilmişse,kesesi çok gerginse en ufak muaynede patlar ama onu patlatmak öyle istekle olan bişey değil dedi....öyle iştek kocam diyo destan yazdın destan bari tatlı dille anlatta korkutma milleti delikafaduldennaniknanik

valla ben hastanemi beğendim doğumhanemi odalarını gezmiştim ama bilakis yatmak daha başkaymış......doğurmadan doğumhanede yatıp kendimi ellettim ya artık nolursa olsun -tatlicadiarzu- hadi kızlar sabah okursunuz bunları ben yine sabahın köründe kalkar bakarım öpüldünüz vallahi anacığım bu sefer bayağı uzattım yane....

bu kız bana cesaret veriyor vallahi anacım heeeee hadi hayırlı haberlrin bekliyorumz güzelim

eşim annemi getirdi , onunla konuşuk edeydik bis de :))
neyse belkim senin ed uykun kaçar gelirsin birazdan :jeyyar:
[/QUOTE]

ba ba ba :eek:lmaz:kaçmadı işte sana inat 10 kaaaaaaaaaaaa uyudummmmmmmmmm:lepi::roflol:

herneyse annecimde de bel fıtığı çıktı o günlerde karşı apartmanımda ama 3. katta oturuyor bende 2. kattayım
ertesi gün kardeşinin kızı ümreye gitcek diye taa 10 gün önceden onu geçirmeye gitmiş
beni o halde bırakıp
nasılsın diye
akşam üstü
bana geliyo kahvaltımı hazırlıyo evimi silip süpürüyo gelen giden çok onları ağırlıyo
eşim rahatsız olmasın diye yemeği bile bizde yemiyolar eşim gelince annem evine gidiyo
herrr neyseeeeeeeeeeeee
geldi bunlar
annem yemek yapmıştı
yemek hazır
annem gidiyo
oda diyo böyle böyle
işte böyle kızlar

ne yapayım be gülüm hayat somurtarak hiç çekilmiyooo:lepi:

inşallah canımm bende seni öpüyorummm nazımızıdaŞeniz

tatlım benmki bana kırgınmıs herseyi kafama gore yapıomusum ben..sezosu neden annemn yanında yapıomusum buna takılmıs ama esim vermis cvbnı..kadın yureklenip bnmle konusamıo ogluna dert yanıo..gel bana sole bende sana guzelce anlatayım derdin ne ise ama nerdeee.bizimkiler sadece vitrinlik kaynana..olesine..cok ta umrum degil o da ayrı mesele..

demet walla sennkler de masallah ne rahatlar ole ya..bosver sallama esin objektif bakabildikten sonra hayat guzel..zemuszemus

Demet takma kafana canım ya o sana öyle davranırsa sende ona göre davranırsın.Kaynanalar asla anne gibi olmuyor ayırmam deselerde sadece lafta kalıyor.

İPEĞİMU alkisalkisalkis

İpek kızımız anneyi zorlamış biraz , bu sabah 9.42de dünyaya gelmiş .. 3ten beri sancıları çok vbe artık dayanılacak gibi değilmiş ve epidural uygulanmasını istemiş ve rahatlamış .. epidural normal doğumun süper bir rahatlık olduğunu söyledi , normal düşünenlerin aklının bir kenarında olsun yerimseniben

gelelim İpek kızımızaaaaaaaaaaaaaaaaaa :asigim:

dün dr.a gittiğinde usg ölçümünde 3442 gr çıkmış İpektoşumuz , bu durumda usg ölçümleri bayaa yanıltıcıymış diyebiliriz sanırsam kaydirigubbakcemile2

bu arada memorial hast.de oldu doğumu , hastane bebişimizin resmini ekleyecekmiş sitelerine , az önce baktım , henüz eklememişler

ayyyyy suppperrr:lepi:..ipegimu canımcım ins kuzucun saglıklı analı babalı uzuuuun omurlu olsun canım..masallah...ve benide yalnız bıraktın hani 2 temmuzda dogurcaktık beraber..:KK43::)

starcım flas muhabirim benim sagol guzel haberler getirdigin icin:)

İPEĞİMU alkisalkisalkis

İpek kızımız anneyi zorlamış biraz , bu sabah 9.42de dünyaya gelmiş .. 3ten beri sancıları çok vbe artık dayanılacak gibi değilmiş ve epidural uygulanmasını istemiş ve rahatlamış .. epidural normal doğumun süper bir rahatlık olduğunu söyledi , normal düşünenlerin aklının bir kenarında olsun yerimseniben

dün dr.a gittiğinde usg ölçümünde 3442 gr çıkmış İpektoşumuz , bu durumda usg ölçümleri bayaa yanıltıcıymış diyebiliriz sanırsam kaydirigubbakcemile2

opuyorumnanaktangünaydın cankuş ne güzel haberlr getirmişin opuyorumnanaktan bebişimiz hayırlı olsun annede toparlar inşallh hemen maşallah kızımıza anneyede geçmiş olsun dileklerimizi ilet canımallah analı babalı büyütmeyi nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

günaydın tatlımmmmmŞeniz
benimde 10 çıktı az önce belli oldu sonuçlar uçtum sevinçtennnn:lepi:
canım ben günde 2 tane kan hapı içiyorum artı yediğim kan serumlarının haddi hesabı yok anacım delik deşik oldummmm:gitme:
anca bu kaa yükselmişşşş
daha düşük olsaydı eşim kan verecekti bakalım doktor ne dicek belki yine de yeterli bulmayabilirrr:sinifsinif:
yani benim bildiğim en alt seviye 12 olmalı ama biz 10 u görünce bile seviniyoruz
ondan sana sor demiştim tatlım sezoşta önemli kan biliyorsun:gitme:

ayy cok sevndm senn adına demetcim.ins dahda yukselir .hihoyyytevet kan durumu onemli bende dr la konustum dun..hamişlerde malesef bole diyor.ben gunde b flakon maltofer iciorum ve 5 ila 6 tanede hurma..2 ye m cıkartsaam neCADIARZU

bence 2 ye çıkar canım zararı olmazzz

günaydınlar herkeze hihoyyyt herkez uyuyamamaktan yakınıyor bnde çok uyumaktan 11 de yattım 10 da kalktım valla o kadar sıcağa rağmen ve bugün kızıma birgün daha yaklaşmış olmanın sevinci ile uyandım şafak 7:lepi:

hayat ne kadar garip geçen sene bugün tüp bebek sonucunda ne gatifi aldığımızda karı koca birbirimize sarılıp hüngür hüngür ağlamıştık hatta eşimin ağladığını ilk defa ogün görmüştüm 12 senelik evliliğimizde çok şükür allah bütün isteyenlere versin kimseyede aratmasoın bu güüzel mucizeyi:Saruboceq:

maşallah uykucu şirinnnndelikafadulden
uyu canım keyfini çıkart naz gelince uyuyamayacaksınnn:lepi:

kıyamam ben sana yaaaaa çok şükür o günler çok gerişde kaldı tatlım minik mucizene kavuşmaya az kaldıopuyorumnanaktan

canım o bana çok oluyor..demek o kasılma...aynı taş gibi karnım bebek bi tarafa toplanıyor sanki sırtını çıkarıyor o tarafa...

merhaba canım hoşgeldinnŞeniz

aman canım dikkat et kasılmalara

benim doktorumm 2 aydır kan değerime bakmadııı:umursamaz:

diloşum ciddimisin inanamıyorummm:1shok:
yarın ameliyata girceksin yaaa nasıl yapılmaz tahlillerinnnnn:1no2:

demetcim teşekkür edrim güzelim hımmmmmmmmmmmm bende tosba biyere toplanıyor zannediyordum ozaman ben kasıla kasıla geziyormuşumdelikafadulden haberim yokkkkkkkkkkkkkkkkdelikafadulden ama nefes kesilmesi falan yaşamadım daha
canım benim kansızlığında etkisi olabilir o nefes kesilmesi herkeste aynı olmuyor

yarın kızımın dolabı ve çamaşırlığı gelecek ama çatladım ya siparişten sonra tam 24 güne geliyor...bir an önce gelse de cicilerini yerleştirsem..

ayy canım hadi gözün aydın annesi zevkle yerleştirirsinnnopuyorumnanaktan
yalnız ben hala kapaklarını ve çekmeceleri açıp havalandırıyorum gündüzzzz sende çok havalandırrrr
sağlıkla güle güle kullanın canımŞeniz

İPEĞİMU alkisalkisalkis

oyyyyyyyyyyyyy çok şükürrrrrrrrrr:lepi:
maşallah ipeğimizeeeee:nazar::asigim::nazar:
ipeğimu da kurtuldu darısı hepimizin başınaaaaaopuyorumnanaktan

hürremcimden de haber gelseydi
kızlar kim,sede yokmu telefonu hürremin:uhm:

starcım hoşgeldinnnnndelikafadulden
nede güzel haberlerle geldinnnnnnnnŞeniz
gece kuşu:teytey:

annecik sorma herkez deize gidiyor ben evde oturuyorum aslında girebilirim ama ayağım kayar bişey olur filan o yüzden inş sonra girebilirim bebeğimle beraber

valla dilaracım hemn açıyorum kahvaltımı bile etmeden ama iyiki sizler varsınız yoksa nasıl geçerdi bu günlerŞeniz
valla canım nedir bu kaynanalrdan çektiğimiz seninkinede dün sinir oldum akşamüstüde benimki sinir etti beni bebek şekeri gereksizmiş eskidendemi varmış bu tür konuşmalar daha çok kızım ben alayım demesi gerekirken neyse takmıyacağım ben bildiğimi okuyorum nede olsa

ayy tatlım takmıcan bunların hepsi aynıı bizimkinin şekarrden haberi yok söylemiyorum bile her yaptığımı yoksa muhahkkak bişeyler bulur beni sinir eder aynı seninki gibi der eskiden şekermi varmış diye:) o yüzden hiç bişeyden haber vermiyorum kendim uğraşıyorum en iyisikaydirigubbakcemile5

İPEĞİMU alkisalkisalkis

oleyy şükürr güzel bi haber geldiiii alalh analı babalı büyütsünn ne güzel şimdi koklaşıyolardır:asigim:

beni o halde bırakıp
nasılsın diye
akşam üstü
herrr neyseeeeeeeeeeeee
geldi bunlar
annem yemek yapmıştı
yemek hazır
annem gidiyo
oda diyo böyle böyle
işte böyle kızlar

canım kayın validene söyleyecek söz bulamıyorum:kızgın:..sanki sen de onun kızısın niye böyle davranırlar anlamam...sen de ona hakettiği gibi davran...ayyy anneni anlattın ya gözlerim doldumafoldumbenonlar bizim canlarımız Allah ayırmasın bizden onlarıı:1hug:

İPEĞİMU alkisalkisalkis

çok şükür ipeğimu da kurtuldu kavuştu meleğinehihoyyyt..Allah sağlıklı bir ömür nasip etsin...merak ettim resmi bi an önce gelse...

tatlım benmki bana kırgınmıs herseyi kafama gore yapıomusum ben..sezosu neden annemn yanında yapıomusum buna takılmıs ama esim vermis cvbnı..kadın yureklenip bnmle konusamıo ogluna dert yanıo..gel bana sole bende sana guzelce anlatayım derdin ne ise ama nerdeee.bizimkiler sadece vitrinlik kaynana..olesine..cok ta umrum degil o da ayrı mesele..

demet walla sennkler de masallah ne rahatlar ole ya..bosver sallama esin objektif bakabildikten sonra hayat guzel..zemuszemus

Demet takma kafana canım ya o sana öyle davranırsa sende ona göre davranırsın.Kaynanalar asla anne gibi olmuyor ayırmam deselerde sadece lafta kalıyor.

valla artık hiççç takmıyorum kızlarrr
gayet arayı resmi tutuyorum
bayramdan bayrama ve kandillerde gidiyoruz sadece
yetiyo valla:1closedeyes:

asla kaynana anne gelinde kız yerini tutamaz:1closedeyes:
bosverinnnnnn oyyy ipeğimiz de geldiiiiii şükür rabbime çoğalıyor kuzularrrrrropuyorumnanaktan

demetim yazdıklarını okudum sinirküpü olur insan ama böyle insanlara verilecek engüzel ders onları kale almamak ve bunu göstermektir sen en güzelini yapmışsın güzelim haktır:jeyyar:

günaydın kızlarrrr dön dönnn uyuyamadım en sonunda pes ettim kalktım nolucaksa :umursamaz:
sütümü açiyorum midemde bulanır gibi inşallah bulanmaz fena oluyor koca göbüşle:gitme:
bugün kontrolüm var eşim giderken kanımı aldı hiç şç açıcı görünmüyo baya düşmüş gene sanırım dedi bakalım ne çıkacak sonuçççç sanırım bana kan verecek bu gidişlekafamçokkarıştı

bi geçmişe bakalım neler olmuşşşş doğuran var mııııdelikafadulden

günaydın canımmm Şeniz
ben de dön dön uyuyamadım , 3ü geçmişti en son .. bu uykusuzluk fena yaptı beni .. şimdide yüzüm şişti resmen i sanki yanaklarım bir kad daha doldu içeriden ve konuşurken zorlanmaya başladım bu sabah .. hemen dr.umu aradım , " normal , sürekli istirahatten metabolizma yavaşladı , uykusuzluk da tuz - biber oldu tabi .. passfilora içebilirsin 1 ölçek " dedi , ama içmem sanırım , ne kadar ilaç da olsa içinde bir miktar alkol var , alkolik mi yapçam ben oğluşumu daha doğmadan kaydirigubbakcemile3
emzirmeye çalışıuyormuşum emmiyormuş paşam ve " anne hani sen bi ara bi şey içiyordun ya onan versene hele , yanında da çerez iyi giderdi hadi ehii " felan dermiş :roflol:

inşallah hayırlı iyi çıkar kan sonucun , çilek kızımızdan da güzel ve sağlıklı haberlerle dönersiniz :Saruboceq:

yarın bu saatlerdee yatağımda olucammm 11 gibide bende fındık kurdumaa kavuşurum herhaldee:asigim:

hadi diloş inşallah :asigim: ne bahisler açmıştık dimi seninle ilgili , o gün mü bu gün mü , yolda - misafirlikte - kapı ağzında doğurcan derken derken kıs esas gün geldi çattı
hayırlısıyla sağlıkla gelsin eylül kızın kollarına...........

ooofff durmadan kopuyo internet sinir oldum:eek:klava:

Karencim demetcim sagolun kizlar. doktoruma bir mail atayim bakayim. ilac da yazdirmam lazimdi. ne diyecek bakalim.

[
tamam tatlımm ağzımdan çıktı bi kere inşallahh kuzucuklarr gelecek kucaklarımızaa sağlıklaaakaydirigubbakcemile5

aman deyim haaa:eek:klava::roflol:

İPEĞİMU alkisalkisalkis

cok cok tebrik ettigimizi ilet konusursan lutfen. allah saglikli uzun omurler versin insallah ! darisi tum annislerin basina.:asigim:

günaydın canımmm Şeniz
ben de dön dön uyuyamadım , 3ü geçmişti en son .. bu uykusuzluk fena yaptı beni .. şimdide yüzüm şişti resmen i sanki yanaklarım bir kad daha doldu içeriden ve konuşurken zorlanmaya başladım bu sabah .. hemen dr.umu aradım , " normal , sürekli istirahatten metabolizma yavaşladı , uykusuzluk da tuz - biber oldu tabi .. passfilora içebilirsin 1 ölçek " dedi , ama içmem sanırım , ne kadar ilaç da olsa içinde bir miktar alkol var , alkolik mi yapçam ben oğluşumu daha doğmadan kaydirigubbakcemile3
emzirmeye çalışıuyormuşum emmiyormuş paşam ve " anne hani sen bi ara bi şey içiyordun ya onan versene hele , yanında da çerez iyi giderdi hadi ehii " felan dermiş :roflol:

inşallah hayırlı iyi çıkar kan sonucun , çilek kızımızdan da güzel ve sağlıklı haberlerle dönersiniz :Saruboceq:

hadi diloş inşallah :asigim: ne bahisler açmıştık dimi seninle ilgili , o gün mü bu gün mü , yolda - misafirlikte - kapı ağzında doğurcan derken derken kıs esas gün geldi çattı
hayırlısıyla sağlıkla gelsin eylül kızın kollarına...........

sorma tatlım benim kızz erken gelcek diye beklerken bu gidişle sıksam dişimi en son ben doğururm herhaldeee:roflol:

inşallah tatlım yarın bi olsaaa:asigim:

canım kayın validene söyleyecek söz bulamıyorum:kızgın:..sanki sen de onun kızısın niye böyle davranırlar anlamam...sen de ona hakettiği gibi davran...ayyy anneni anlattın ya gözlerim doldumafoldumbenonlar bizim canlarımız Allah ayırmasın bizden onlarıı:1hug:

çok şükür ipeğimu da kurtuldu kavuştu meleğinehihoyyyt..Allah sağlıklı bir ömür nasip etsin...merak ettim resmi bi an önce gelse...

aynen öyle davranıyorum artık tatlım:1closedeyes:
eşimde başta farklıydı ama zamanla göre göre anladı kimin ne olduğunu
geçen gün diyorki annemden için
her eve böyle bir anneanne lazım-tatlicadiarzu-

demetçim yapmadı tahlil bakalımm yarın acil olarak yapacakmıı merak ediyorumm:ecrin_bebek:

diloşum yarın zaten kanama pıhtılaşma zamanına bakmak zorundalar sen hatırlat kanım uzun zamandır ölçülmedi diye hazır kan almışlarken baksınlar bi zahmet:kızgın:
yahu bu ameliyat allah korusun :mymeka:

diara canım bende söylemiyorum komşu mevlüde gitmişşekeri gösterince konu açıldı bende haberim var yapıcam diyince muhabbet başladı işte
maşallah ipeğimuda aldı kızını kollarına ne güzel darısı hepimize inşallha

X