2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

inşallah canım yaaamafoldumben

sığamıyorum evlere 2 gündür şimdi bebişleri de gördüm yaa çok duygulandımmm:gitme:

ayyyyyyyy zuzumu gördüm rüyamda dün gece

hangi ara uyuduysam onu da anlamış diilim amakafamçokkarıştı

zuzumun prensesi doğmuşşşşşş ayyy ben deliriyorum sevincten
ama hastanede yanındayımmm minik kuzu kollarımda benim çilek karnımda hala
zuzum diyor ki demetim sen de haftaya kavuşacaksın
başlıyorum ağlamaya
ayyyyyy zuzum doğurdumu yoksa kızlarrrrrrrrrrrrr:1shok:

telefonu da yok bendeeeeeemafoldumben:gitme:

hayır olsun rüyam inşallahhhhhhhh

hayır olsun demetim CADIARZU

kızlar ben hala ders çalışıyorum cumartesi allahın izniyle sınav var dualarınızı esirgemeyin benden

günaydın kızlar............
geçmişi okuyamadım
dün doktora gittik plesentada ki kireçlenme var tabi hala ama büğük bi hızla artmamış
şimdilik bekliyoruz güzel öyküm 2500 kilo
sağlığı iyi çok şükür
doktorumuz bize solunum hareketlerini bile gösterdi bu çok iyi bişey bak kendi kendine karnından nasıl nefes alıyo diye
çıkın odanızı seçin dedi
biz de çıktık artık odamızda hazır 102 numaralı süit odayı seçtik öykücüğümle ikimize...
ikimizde çok şişmanız anca sığarız:.................)
şaka bi yana iyi oldu herşeyi ayarladık
inşallah 7 temmuza kadar bi aksilik olmaz herşey hazır ve planladığımız gibi olur
7 temmuz sabah saat 6 ta da kuaförümden randevu alcam
süslenip öyle gideyim kızımı almaya
8,30-9 gibi hastanede olun dedi doktorumuz..
tabi haftadabir veya 2 kontrollerimiz devam
akşam yine çok sancım oldu
artık gece olacak diye korkuyorum çoooooooooooook
gündüzleri kısmen daha iyi sayılırım
benden haberler böyle şimdilik
sizler nasılsınız var möı yeni doğumm yapan

ayy meleğim çok sevindim bak gördün mü boş yere o kadar üzüldün ağladınnn
inşallah sağlıkla kucağına alacağın gün de belli olmuşşşkaydirigubbakcemile5
ohh kuaförden randevu da alınmışşşşş
hadi hayırlısı canım
öykümüzde maşallah az değil kilosu gayet iyi:nazar:
son günlerimizde ağrı sızı olacak ne yapalım bende çok bunaldım hatta herşeye ağlıyorum ama ne yapalım sabredicezzzz:gitme:

bilmiyorum hüzün vallahi acayip taktım kafayaa yaa allahım nasıl olcak nasıl bitcekk inan gelirse bilee evimee bebiş görmeye ilgilenmicem bilee geçicem yatıcam öbür odaya kalkamıyorum ayağınaa oturur oturu giderler annemede tembih etcem fazla derin muhabetlre girme yüz verm deyip sallattırcamm:gitme:
kesinlikle sende öyle yap yüz göz olma oğlunu kıskanmış bariz senden işte....
insanın böyle gününü maffetmeye niye bayılırlar anlamıyorummm:umursamaz:
kıskanç oğlunu kıskanmış sende oğluna anz yap yollama bi yere izizn aldın birlikte olalım diye yanımda ol falan diye yollama çatlasın :lepi:
çok tatlı ya mustafa kemal adıyla yaşasın adıda çok güzel canım.allah analı babalı büyütsün bundan bendede olcak işte bi tane delikafaduldenama seninkinde fazlalık var birazsırnaşık şey
diloşummmmmmafoldumben
2 gün kaldı diloşum nasılsınnnn:gitme:
ay ben niye ağlıyorum duramıyorum çok duygulandım yaaaaaaaamafoldumben
hürremde yarın gircekmişşşşmafoldumben
Rabbimmmmmm hepimizin sağlıkla kurtulabilmemizi kuzularımızı koklayabilmemizi nasib etsin inşallahhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::gitme:
aynı bende bu durumdayım bebekleri görünce opuyorumnanaktan

kızlar bu arada kendimi anlatayım çatı muaynemi oldum nst ye bağlandım ugs muaynemi oldum....
SONUÇ: AÇILMAM VAR,AĞRILARIM VAR ,EVİM YAKIN OLDUĞU İÇİN EVE GÖNDERDİ NORMALDE YATMAN GEREKİYOR DEDİ.AMA AKŞAMA KADAR AĞRILARINI VE KANAMANI TAKİP ET DEVAM EDERSE BÖYLE 7 GİBİ GEL DEDİ AKŞAM YİNE Bİ NST YE GİR BAKALIM NOLUYO DEDİ.AĞRIN OLMAZSA CUMA GEL DEDİ...
BENDE DEDİM UMARIM OLMAZDA CUMA GELİRİM AAA NİYE AKŞAMA OLSUNDA GEL DOĞUR İŞTE HERŞEYİN NORMAL ÇATIN GÜZEL AÇILMANDA BAŞLAMIŞ AKŞAMA DOĞURABİLİRSİN DEDİ...

AMA DEDİM BEN AĞRILARIMI HİSSETMİYOM MST DE AĞRIN VAR DEDİNİZ AMA BENİM AĞRIM OLMADI ...SEN KENDİNİ DİNLEMEMİŞSİN ÖNEMSEMEMİŞSİN KENDİNİ DİNLE OLABİLİR DEDİ...
BİRDE ÇATI MUAYNESİNDEN SONRA TUVALETE GİTTİM UZUN KILLAR GELDİ ELİME KOKRTUM NOLUYO DEDİM EŞİM DEMEZ Mİ KIZIN SAÇLARI GELİYO AÇILMANDA VARMIŞ İŞTE ....HOHOHOHOHOHOHOHOH KIZLAR DOĞURUYORMUYUM NE...YATMAM GEREKİRKEN KADIN EVE GİT NASILSA YAKINSIN ZATEN DOĞURSAN BİLE AKŞAMA KADAR GELMEZ DAHA AKŞAM7 GİBİ TAKİP ET GEL DEDİ....
delikafadulden

sağolun kızlarr iyi olmaya uğraşıyorummda son günümde bile benle uğraşan biri var işre:) allah sonumuzu iyi yapsınn:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

ayy canım yaa kim üzdü seni kimmmmmm:mymeka:
söyle zati çok gerginim alayım sinirimi o kişiden:eek:klava:
hiçbişeyi takma tatlım 2 gün sonra eylülümüz kollarında inşallah annesiiiiii:Saruboceq:

selam kızlar
demetcım görusemıyoruz nasılsın canım öykü zehra nasıl?

selam hüzüncüm nerelerdesin unuttun bizi anacımmmmmafoldumben
iyiyiz çok şükür sadece herşeye ağlar oldum canım yaaaa:gitme:
oğluşumuz nasıl annenle neler yapıyorsunuz işler bitmiştir hazırlıklar falan demi canımŞeniz

kızlar ben hala ders çalışıyorum cumartesi allahın izniyle sınav var dualarınızı esirgemeyin benden

ay nurcum valla elinde testlerle doğuracan canım yaaaa-tatlicadiarzu-

Allah yardımcın olsun inşallah bu çalışmaların karşılığını alırsın canımŞeniz

demetcim zuzum doğurdum dediğinden sonraki hafta bekle bakalım belkide malum olmuştur

olabilir canım zaten aramızda 1 hafta var tam tamına-tatlicadiarzu-
ikimizde sezeryan ama net tarih yok daha
hayırlısıyla gelsin kuzularrrrr:Saruboceq:

ay inanmıyorum ya sen resmen doğurcan bugün,eline kıl nasıl geldi ya bebeğin saçımı hakkaten açılman kaç cm miş? bak sancın gelince yavaş yavaş nefes alarak çömelip kalkacakmışsın

kızlar bu arada kendimi anlatayım çatı muaynemi oldum nst ye bağlandım ugs muaynemi oldum....
SONUÇ: AÇILMAM VAR,AĞRILARIM VAR ,EVİM YAKIN OLDUĞU İÇİN EVE GÖNDERDİ NORMALDE YATMAN GEREKİYOR DEDİ.AMA AKŞAMA KADAR AĞRILARINI VE KANAMANI TAKİP ET DEVAM EDERSE BÖYLE 7 GİBİ GEL DEDİ AKŞAM YİNE Bİ NST YE GİR BAKALIM NOLUYO DEDİ.AĞRIN OLMAZSA CUMA GEL DEDİ...
BENDE DEDİM UMARIM OLMAZDA CUMA GELİRİM AAA NİYE AKŞAMA OLSUNDA GEL DOĞUR İŞTE HERŞEYİN NORMAL ÇATIN GÜZEL AÇILMANDA BAŞLAMIŞ AKŞAMA DOĞURABİLİRSİN DEDİ...

AMA DEDİM BEN AĞRILARIMI HİSSETMİYOM MST DE AĞRIN VAR DEDİNİZ AMA BENİM AĞRIM OLMADI ...SEN KENDİNİ DİNLEMEMİŞSİN ÖNEMSEMEMİŞSİN KENDİNİ DİNLE OLABİLİR DEDİ...
BİRDE ÇATI MUAYNESİNDEN SONRA TUVALETE GİTTİM UZUN KILLAR GELDİ ELİME KOKRTUM NOLUYO DEDİM EŞİM DEMEZ Mİ KIZIN SAÇLARI GELİYO AÇILMANDA VARMIŞ İŞTE ....HOHOHOHOHOHOHOHOH KIZLAR DOĞURUYORMUYUM NE...YATMAM GEREKİRKEN KADIN EVE GİT NASILSA YAKINSIN ZATEN DOĞURSAN BİLE AKŞAMA KADAR GELMEZ DAHA AKŞAM7 GİBİ TAKİP ET GEL DEDİ....
delikafadulden[/QUOTE]

aneyyyyyyyyyyyyyy hurii ne dion anacım sennnn dogura bilirsin hee şimdii oy oy oy öncelikle soguk kanlılıgını kutlamak istiyorum güzelim ben pek bi panigimdir hadibakalım kuzuyu saglıklı bi biçimde al kucagına dikkat et kendine şimdiopuyorumnanaktan

:eek:lmaz:aa lütfenn mutluluguna kimsenin gölge düşürmesine izin verme güzelim senin elinde sakın üzülme salla boş verrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kuzunu düşün kollarında oldugu anıı :lepi:zemuszemus

bende inşallah kızımla avuncamm takmıcamm inşallahh:)

kızlar sekerlerımızın sıparısını verdık beklıyoruz bakalım
dıloscum senın dedıgın gıbı yaptım ıkı cesıt seker yaptırıyorum kaydirigubbakcemile5

canım çok sevindim iyi yapmışsın içinde kalacağına beyendikelrinden ortaya karışık hadi bakalım hayırlı olsunn:lepi::nazar:

senin içinde duaa edicemm canım inşallah veririsin sınavınıı bu arada hepinizee duaa edicem tabiki kızlar allahım sağlıklı bişekilde görsemmm kuzumuu başka bişey istemiyorumm:Saruboceq:

kıskanç oğlunu kıskanmış sende oğluna anz yap yollama bi yere izizn aldın birlikte olalım diye yanımda ol falan diye yollama çatlasın :lepi:

çok tatlı ya mustafa kemal adıyla yaşasın adıda çok güzel canım.allah analı babalı büyütsün bundan bendede olcak işte bi tane delikafaduldenama seninkinde fazlalık var birazsırnaşık şey

delikafadulden

ahh sen varyaa tam sopalıksınn halen gelmiş yatacağı yerde nete giriyooo kızz alemsinn heeee:eek:klava: bide kzın saçları diyede espiri yapıyoo sırnaşık şey

delikafadulden

ayyyy hurişşşş inanamıyorum sanaaaaa:1shok:

kız anacım bu ne sakinlikkkkkkkkkdelikafadulden

ben heyecanlandım senin yerine sakın evde yalnız kalma eşin kalsın yanındaaaa

sürekli bizimle irtibat halinde ol çatlatma biziiiii

hadi hayırlısııııııı:Saruboceq:

ayy canım yaa kim üzdü seni kimmmmmm:mymeka:
söyle zati çok gerginim alayım sinirimi o kişiden:eek:klava:
hiçbişeyi takma tatlım 2 gün sonra eylülümüz kollarında inşallah annesiiiiii:Saruboceq:

selam hüzüncüm nerelerdesin unuttun bizi anacımmmmmafoldumben
iyiyiz çok şükür sadece herşeye ağlar oldum canım yaaaa:gitme:
oğluşumuz nasıl annenle neler yapıyorsunuz işler bitmiştir hazırlıklar falan demi canımŞeniz

ay nurcum valla elinde testlerle doğuracan canım yaaaa-tatlicadiarzu-

Allah yardımcın olsun inşallah bu çalışmaların karşılığını alırsın canımŞeniz

olabilir canım zaten aramızda 1 hafta var tam tamına-tatlicadiarzu-
ikimizde sezeryan ama net tarih yok daha
hayırlısıyla gelsin kuzularrrrr:Saruboceq:

sağol tatlımm üzüyolar iştee salon kadını çizgimden kaydırcaklar beni uğraşıyolarrrdelikafadulden

sen nasılsın bakalım çileğimiz ne alemdeee:asigim:

sepet3fa3.jpg

eker7lp7.jpg
[/URL][/IMG]
1002842ge2.jpg

kızlar ıste bızım sekerlerımız
üzerine hoşgeldın çınar bebek yazılıcak bıde mıknatıslı olucak:asigim::nazar:

ben kaçtım canlar ii bakın kuzulara kendinize biraz ortalıgı toplıyım gelirim sonra huriş dikat et kendine heee aklımsizde olacakopuyorumnanaktan

X