2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

neslicim masallh ya..cok cici b bebek ve sende guzel cıkmıssın arkadasım..resimlere bakınca cok duygulandım ins darısı basımıza..ya su dogum hikayeni de yazsana temmuz annelerindeki actıgımız d.oykuleri topigine..

bu arada herkese selam...bende nstye son kez grcem bugun..cars tahlillerim yapılcak ve haftaya persembe ins benm kızımda kucagımda olucak..

gunaydın hanımlar.
neslıcım masallah bebegın cok tatlı canım.
saglıkla buyur ınsallah.
karencım banada doktorum bu hafta ıcı nst ye gır demıstı.agrın varmı?
benım hafıften kasıklarım agrıyor yıne.

gunaydın rosemcim..azcık kalkarken otuırdugum yerden sertlesio kasıklarım onun dısında ciddi bisi yok gb ama bilmiorum..

bu arada nilayb1981 nikli arkadasımızı merak edeler olabilir.o da bugun dr a gelicek ve gun alıcak dr umuz aynı..saglık durumu iyi haber alırsam size yazarım..

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARıHı----------------------------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı

1--hürrem_s------------------------23 haziran-----------------------------kız-----------------------------sezeryan
2--dilara80-------------------------24 haziran------------------------------kız-------------------------------sezeryan
3--selsin---------------------------------29 haziran-------------------------erkek--------------------------sezeryan
4--rosem-----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek----------------------------sezeryan
5--sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
6--yserez----------------------------1 temmuz------------------------------erkek---------------------------sezeryan
7--karen81-------------------------2 temmuz------------------------------kız-------------------------------sezeryan
8--ipegimu-------------------------2 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
9--nurr34----------------------------5 temmuz--------------------------------kız-------------------------normal
10--nur84----------------------------6 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
11--hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek-----------------------sezeryan
12--beyazmelek-------------------7 temmuz----------------------------kız------------------------------sezeryan
13--nazlıbahar------------------------9 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
14--_cankız__------------------------13 temmuz---------------------------erkek--------------------------normal
15--.grübchen-----------------------13 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
16--demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
17--huri37---------------------------17 temmuz---------------------------------kız---------------------------normal
18--blue_----------------------------17 temmuz------------------------------------erkek------------------------normal
19--kibele---------------------------22 temmuz--------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
gunaydın rosemcim..azcık kalkarken otuırdugum yerden sertlesio kasıklarım onun dısında ciddi bisi yok gb ama bilmiorum..

bu arada nilayb1981 nikli arkadasımızı merak edeler olabilir.o da bugun dr a gelicek ve gun alıcak dr umuz aynı..saglık durumu iyi haber alırsam size yazarım..
anladım canım.ins 1 hafta daha bekler kuzucuklar.

neslivicdan cnm ya çok tatlı çıkmışsınız maşallah oğluşuna çok şeker ay çok heyecanlandım bizde görsek o günleri :Saruboceq:

canımcımm şimdi eşim çarşamba perşembe cuma izinli olcak yanımda bulunsun diye diğer kızımda annemde kaldım ve ameliyattan sonraa annmelerde aklamdı arası iyi değildi ve 10 gün kaldımm 3 kere geldi lahusayken yanımaa çok üzülmüştüm strese girdimm sütüm bile yetmedi kesili verdi ama ben yine gönüller kırılmasın diye sustumm aam eşimde anladı hatasını şimdi dediki bu kızımda 5 gün evde olayım cumartesi pazarda giriyo arayaa 5 gün beraber geçirriz kendi evimde olucam bu sefer neyse ki bunu geçtim planımız böyledii taki düne kadar kayınvaldem durdu durdu geçen yazdan beri mutfağıı dökülüyodu kalebodurları patladı hepp yaptırcaktıı dün demesinmi çarşamba perşembe usta çağırıyorum mutfağı komple kırdırıp yaptırcam ve bittiği gibide badana boya işine gircek usta eşimde evdeyken dedii yaa çocuk sanki boşuna izin alıyoo bi 5 gün bizimle gelen gidenle ilgielncekk kendine hamal çocuğu aşağı yukarı şunu yap bunu ett usta şunu dedi böyle dedi artık sürüklicek bu lahusalığımıda berbat ettircek anlıcann aslında bayrama doğru yaptırcaktıı niye böyle birden karar değişti anlamış değilimm bide çıkarken demsinmi ayy benim evv inşaat sahası olcak ne yatcak yerim olur nede bi kap yemek pişirebilirim nasıl yapcam nasıl etsem soğan ekemk yer otururum artıkk böyle laflarr zaten annemlerlede kayınvaldemle görüşmüyoo küslerr geçen eşim ameliyat oldu 5 sene aradan sonra orda karşılaştılar annem hadi ayıp olmasın eşimin hatrına gitti teyze nasılsın deyip elini öptü bende dün allah biliyo yaa demedim anne kalcak yermi dert ediyosun 2 sokak var aramızda gel kalırsın bende bide üstelik görümcem gelicekmiş yardımaa 2 kişi olacaklar annem babam kardeşim 4 kişi biz 80 mtkr ev alalhım çıldırdım hiç bişey demedim bende olur olur yaparsınız kıvrılır bi köşede bütün odaları maffetmek zorunda değilsiniz akşamda usta yapar siz toparlarsınız dedim çıktım işin içinden eşimde suratıma bakıyo ne yanii ben zatenn ağrı sancı içinde kıvranıcam bide onumu çekcem çektiğim yetmicek bide eşimide koşturcak ordan oraya benim saftirik kocamda anasına dur ne acelen var deyemiyooo off yaaa offfmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

dilara okurken sinir küpü oldum resmen allahım nasıl kadın bu ya neyse cnm sen sıkma canını şurda 1 günün kaldı bebeğini düşün eşinlede konuş ilgilenmesin fazla aaaaa hak ediyo ama sırasımı şimdi tadilatın

rosemcim benimde 5 temmuz normal gözüküyo ama herangi bi değişiklik olabilir bakalım kordon dolanması var çünkü salı günü netleşicek ama bu şekilde ekle istersen tatlım.

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARıHı----------------------------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı

1--hürrem_s------------------------23 haziran-----------------------------kız-----------------------------sezeryan
2--dilara80-------------------------24 haziran------------------------------kız-------------------------------sezeryan
3--selsin---------------------------------29 haziran-------------------------erkek--------------------------sezeryan
4--rosem-----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek----------------------------sezeryan
5--sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
6--yserez----------------------------1 temmuz------------------------------erkek---------------------------sezeryan
7--karen81-------------------------2 temmuz------------------------------kız-------------------------------sezeryan
8--ipegimu-------------------------2 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
9--nurr34----------------------------5 temmuz--------------------------------kız-------------------------normal
10--nur84----------------------------6 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
11--hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek-----------------------sezeryan
12--beyazmelek-------------------7 temmuz----------------------------kız------------------------------sezeryan
13--nazlıbahar------------------------9 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
14--_cankız__------------------------13 temmuz---------------------------erkek--------------------------normal
15--.grübchen-----------------------13 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
16--demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
17--huri37---------------------------17 temmuz---------------------------------kız---------------------------normal
18--blue_----------------------------17 temmuz------------------------------------erkek------------------------normal
19--kibele---------------------------22 temmuz--------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
günaydınlar
bizde yeni kalktık kahvaltımızı ettik geldik
en son neslicim doğum yapmıştı arkadan gelen oldumu ?

X