2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın kızlarrrrr

Allahım bu ne kadar güzel bir haber ve ne kadar güzel bir bebekkkkkk:nazar::nazar::nazar:
ağlıyorum çok duygulandım yaaaamafoldumben
neslimmm canım çok şükür sağlıkla kavuşmuşsun kuzunaaaaŞeniz
darısı hepimize inşallahhh:gitme:
bu ne tatlılık ne güzellik Allahım yaaamafoldumben:nazar:
sağlıkla annesiyle babasıyla mutlu uzun ömürleri olsun mustafa kemalimizinnn:Saruboceq::nazar:
adı gibi yüreği,şanı,ünü,yaptıkları büyük koca bir adam olsun inşallahhhhh:Saruboceq:

neslicim bu güzel çiçeklerde sanaa.s.

ayy çok heyecanlandım yaaaaa:gitme:

nilaycım da kavuşmuş kuzusunaaaaamafoldumben:nazar:

canım sağlıkla büyüsün efemizzzzz çokkkkkkk tatlı yaaaaaaa:nazar:Şeniz:nazar:

analı babalı uzun ömürleri olsunnnn:Saruboceq:

darısı hepimize inşallahhhhhhh:Saruboceq:

nilaycım bu çiçeklerde sana tatlımma.s.:nazar:

bu arada herkese selam...bende nstye son kez grcem bugun..cars tahlillerim yapılcak ve haftaya persembe ins benm kızımda kucagımda olucak..
inşallah güzelim saglıkla kucagına alırsın sonlara yaklaşılıyor ne güzel hayırlı haberlerini bakliyoruz
canım ben 4 beş tane gtürmüştüm kısa koluyu seçti ama kızlar ne kadar sıcak olsa yinede uzun giydirin battaniyeyede sarın bize sardırmadılar çok gazlandı
güzelim allah bagışlasın geçmiş olsun çok güzel bi bebek maşallah darısı başımıza aklımızda bulunsun bu bilgiler
kızlar çok teşekkür ederim darısı sizin başınıza
aminnnnnnnnnnnnn
cumartesi sabah suyum geldi birden hemen hastaneye gittik

dr o gün izne ayrılacaktı allahtan benim doğumumu bekledi sağolsun
hastaneye gitttiğimde hiç açılma ve sancı yoktu
suni verdiler acılma 6 saatte oldu
kızlar suni zor inşallah normal sancınızla gidersiniz direk 100 lerle kasılmam oldu
çok zordu ama kızlar geçiyor herşey unutuluyor şimdi ne sancıyı hatırlıyorum ne ıkınmayı
oğluşumla olmak çok güzel,
normalden kormayın
güzelim ne güzel anlatmışın normali düşünen biri olarak cesaret verdin valla ya :lepi:
selam kızlar biz oğluşumla bugün evimize geldik:))
cuma günü kontrolüm vardı nst ye bağlandım oğlumun kalp atışlarında düzensizlik çıktı bana serum verip tekrar nst ye bağladılar aynı düzensizlik devam ettiği için ben bebeğin alınmasını istedim eğer bebeğime birşey olursa yaşayamam dedim doktorumda hemen 1 saat içinde genel anestezi ile sezeryanımı yaptı ve EFE kollarımdaydı süper bir duygu anne olmak.uyurken bile özlüyorum oğlumu..sütümüzde var şimdilik Allaha şükür darısı bebişini bekleyenleree..
güzelim allh analı babalı büyütsün çok tatlı kuzun maşallah geçmiş olsun güzelim:1hug:
[]

[

selam kızlar ben geldimm bi koşu gidip kaş bıyık aldırdım gelirkende marketten ikramlık bi kaç bişey aldım poşete dışarsı çok sıcak iyikide sabah serinliğine gidip geldimmkafamçokkarıştı

dilara okurken sinir küpü oldum resmen allahım nasıl kadın bu ya neyse cnm sen sıkma canını şurda 1 günün kaldı bebeğini düşün eşinlede konuş ilgilenmesin fazla aaaaa hak ediyo ama sırasımı şimdi tadilatın

yaa canım sormaa böyle sinir bozucu bi durum ama takmamaya çalışıcam artık ilgilenmicemde gelirsede yüz göz olmayı düşünmüyorum benim derdim bana yetecek zatenn :sinifsinif:

ben dogan bebişlerimizi gördükçe dayanamıyorum gözyaşlarım akıyor ne güzel bişi bunlar böyle biblo gibi mübareklerr çok duygulandım:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

selam kızlar ben geldimm bi koşu gidip kaş bıyık aldırdım gelirkende marketten ikramlık bi kaç bişey aldım poşete dışarsı çok sıcak iyikide sabah serinliğine gidip geldimmkafamçokkarıştı

yaa canım sormaa böyle sinir bozucu bi durum ama takmamaya çalışıcam artık ilgilenmicemde gelirsede yüz göz olmayı düşünmüyorum benim derdim bana yetecek zatenn :sinifsinif:

diloşummmmmmafoldumben

2 gün kaldı diloşum nasılsınnnn:gitme:

ay ben niye ağlıyorum duramıyorum çok duygulandım yaaaaaaaamafoldumben

hürremde yarın gircekmişşşşmafoldumben

Rabbimmmmmm hepimizin sağlıkla kurtulabilmemizi kuzularımızı koklayabilmemizi nasib etsin inşallahhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::gitme:

nesli maşallah kuzu pek şeker güzelim allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ne güzel kokuyordur o şimdi demiiiiopuyorumnanaktan

diloşummmmmmafoldumben

Rabbimmmmmm hepimizin sağlıkla kurtulabilmemizi kuzularımızı koklayabilmemizi nasib etsin inşallahhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::gitme:

demetim bende aynı durumdayım musluklar açıldı resimlere bakıp aglıyorum yaa pek duygulandım hepimiz sagsalim alalım kuzuları kucamıza güzelim:lepi:eek:puyorumnanaktan

diloşşş nasılsın şekerim sıkıntın felan yoktur umarımmm büyük güne az akaldı hadi maşallahopuyorumnanaktan

demetim bende aynı durumdayım musluklar açıldı resimlere bakıp aglıyorum yaa pek duygulandım hepimiz sagsalim alalım kuzuları kucamıza güzelim:lepi:eek:puyorumnanaktan

inşallah canım yaaamafoldumben

sığamıyorum evlere 2 gündür şimdi bebişleri de gördüm yaa çok duygulandımmm:gitme:

ayyyyyyyy zuzumu gördüm rüyamda dün gece

hangi ara uyuduysam onu da anlamış diilim amakafamçokkarıştı

zuzumun prensesi doğmuşşşşşş ayyy ben deliriyorum sevincten
ama hastanede yanındayımmm minik kuzu kollarımda benim çilek karnımda hala
zuzum diyor ki demetim sen de haftaya kavuşacaksın
başlıyorum ağlamaya
ayyyyyy zuzum doğurdumu yoksa kızlarrrrrrrrrrrrr:1shok:

telefonu da yok bendeeeeeemafoldumben:gitme:

hayır olsun rüyam inşallahhhhhhhh

diloşum niye kendini üzüyorsun sen şurda doğumuna iki gün var geliyorum bak:eek:klava::eek:klava:

diloşummmmmmafoldumben

diloşşş nasılsın şekerim sıkıntın felan yoktur umarımmm büyük güne az akaldı hadi maşallahopuyorumnanaktan

sağolun kızlarr iyi olmaya uğraşıyorummda son günümde bile benle uğraşan biri var işre:) allah sonumuzu iyi yapsınn:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

sağolun kızlarr iyi olmaya uğraşıyorummda son günümde bile benle uğraşan biri var işre:) allah sonumuzu iyi yapsınn:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

:eek:lmaz:aa lütfenn mutluluguna kimsenin gölge düşürmesine izin verme güzelim senin elinde sakın üzülme salla boş verrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kuzunu düşün kollarında oldugu anıı :lepi:zemuszemus

kızlar sekerlerımızın sıparısını verdık beklıyoruz bakalım
dıloscum senın dedıgın gıbı yaptım ıkı cesıt seker yaptırıyorum kaydirigubbakcemile5

X