2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

zuzummmmmmmmm hoşgeldinnnnnmafoldumben

doğurmamışsınnnnn nasıl merak ettim sabahın köründen beri seniiii-tatlicadiarzu-
ayy bugün mü belli olcek hadi hayırlısı tatlım belkide o malum olmuştur abdal a :smiley-cool: (aptal değil hee abdal:mymeka:kaydirigubbakcemile3)
bende yarın gidicem bakalım nasıl çileğimmm

çileğin annesi karpuz heeeeee valla süper benzetmeeeee:lepi: delisin sen kızımmmm
sende adapazarı kabaaaaaa :dilcikar::roflol:
özlemişim seni gel bi öpemŞeniz

Arasaydın ya dicektim ki telim yokmus ben simdik özelden atarım sana, sninkini de alırım hem abuk subuk saatlerde arayıp nefes dnletirimmmm sanaaaa naniknanik Valla belkim malum olmustur bana ne dicek acep doktorcummm tam 1 hafta sorası da sen iste, ay ben rüya bebegimi merak ettim nasıldı nsıldı anlatsana, bu arada bende dünya güseliyim bi kerem tamammı hafif armut kıvamında bi güsel amaaaa kaydirigubbakcemile3

huricim bebeğin hareketlerınde azalma olmusmuydsu cnm ?doğaqcak ya acılmasn oldu ya ınsaqllah!!!!
benımkı hala cok hareketlı herkes var demekkı doğuma daha dıyorlar

kızlar merhaba.. Cuma günü doğum yaptım. gamzecim aramışsın annem söyledi sağol sanırım o arada ben tam ayılamamış durumdaymışım tatlım. Oğluşum bizi şok etti dr. en son 3.150 gr demişti ama 4.140 gr doğdu tosuncum benim.. kızlar çoook tatlı bi görseniz..Yalnız ilk gün bebğimi ancak akşam görebildim şekeri düşük çıktı ,, Şimdi ağlıyo gidip bi bakayım gelirim yinee..

selam kızlar nasılsınız iyimisiniz wakit daraldı 9 günümkaldı ve çok heyecanlıyım
dün gece afedersiniz çişe kalktım sonra tekrar yattım sonra bi sancı bi sancı 3 satt boyunca doguruyorum zannettimya nasıl korktum warya anlatamam

kızlar merhaba.. Cuma günü doğum yaptım. gamzecim aramışsın annem söyledi sağol sanırım o arada ben tam ayılamamış durumdaymışım tatlım. Oğluşum bizi şok etti dr. en son 3.150 gr demişti ama 4.140 gr doğdu tosuncum benim.. kızlar çoook tatlı bi görseniz..Yalnız ilk gün bebğimi ancak akşam görebildim şekeri düşük çıktı ,, Şimdi ağlıyo gidip bi bakayım gelirim yinee..

hayırlı olsun cnm ne gzl yawas yawas doğmaya basladılar:)

selam kızlar ben geldimm bi koşu gidip kaş bıyık aldırdım gelirkende marketten ikramlık bi kaç bişey aldım poşete dışarsı çok sıcak iyikide sabah serinliğine gidip geldimmkafamçokkarıştı

cnm azcık kaldı ya ınsallah hayırlıısyla kıcana alırsın
cnm ya ıkramlık neler aldın ayıp olmazsa sorması fıkır edınelım bızde.....

tatlımm yazayım sana:) 2 kilo tatlı tuzlu karışık kurupasta yaptırdım birdee bim var onun yağlı gevreği var çok hoşumuza gidiyo 4 pakette ondan aldım birde hazır pankekler varya 4 adet onlardan aldım yinee bide tuzlu kraker aldım ayrı yetten eşimde akşam gelirken meyve suyu alacak koliylee kaydirigubbakcemile5

ayy canım maşallah oğluşunaaa allah nazarlardan korusunn ne güzel koklaşıyosunuzdur şimdii:asigim:

selam kızlar nasılsınız iyimisiniz wakit daraldı 9 günümkaldı ve çok heyecanlıyım
dün gece afedersiniz çişe kalktım sonra tekrar yattım sonra bi sancı bi sancı 3 satt boyunca doguruyorum zannettimya nasıl korktum warya anlatamam

geçmiş olsun canım inşallah devam etmezz ayrınn:Saruboceq:

Son düzenleme:

oyyy yerim ben o tosunuu maşallah menekşecimm çok şükür kurtuldunuz ikinizde bizde şimdi hastaneden geldik yarın sabah 8 de burda olun dediler darısı başımızaaa hihoyyyt çok heycanlıyım yaa hem mutlu hem heycanlı :)

İnanamıyorum bu kadar fark olurmu arada ya tam 1 kilo, masallah meneksecimmm tosununa, bende ilk kez anne olcaım icin ve yenidogan beek tutma korkum oldugu icin bilas iri dogsun istiyorum rahat kavrayabilirim en azından korkmadan, yirim bu arada onun aglamasınıııı opuyorumnanaktan

9 günmü kaldı doguma yserezcimm, kac haftalık olcak bebişin dogdugunda, bendede agrı sancı ozellikle geceleri cok oluyooo korkuyorummmm :sinifsinif:

yinede bittikçe gelen giden gidenin durumuna göree alıncak yiceklerr kalabalık gelen olursada pide türü sipariş vercem pastaneden:ecrin_bebek:

İnanamıyorum bu kadar fark olurmu arada ya tam 1 kilo, masallah meneksecimmm tosununa, bende ilk kez anne olcaım icin ve yenidogan beek tutma korkum oldugu icin bilas iri dogsun istiyorum rahat kavrayabilirim en azından korkmadan, yirim bu arada onun aglamasınıııı opuyorumnanaktan

9 günmü kaldı doguma yserezcimm, kac haftalık olcak bebişin dogdugunda, bendede agrı sancı ozellikle geceleri cok oluyooo korkuyorummmm :sinifsinif:

canım 37 +3 de epidural sezeryana giricez allah kısmet ederse

kızlar bizde piknige kacıorus accık oksijen alayım bari..dondugumde de doguran olur mu acaba..artık bu haberler sık sık dusucek topige super :))..bebislerinize ve kendnize iyi bakın kızlar..

şekercim ne pikniği korkmuyormusun kene felan allah korusunnnn:1shok:
geçen gece eşim nöbetçiydi yine 3-4 kene vakası gelmiş hastaneye ben çok korkuyorum lütfen hepiniz dikkat edin arkadaşlarrrrr:gitme:

Benim çatım normal doğuma müsait olmayabileceği için sezeryan olabilir.
Ama önce normali deneyeceğiz. Dolayısıyla doum tarihini de bilemiyorum. Ama sat'a göre 2 temmuz olmalı.

canım hayırlısı olur inşallah ama valla çok cesursun tatlım hem normal doğumun sancısını çekeceksin hem olmazsa sezoş olcaksınvereliniortak
inşallahhhhhhhhh bir nefeste normal doğumla kurtulursun cesur arkadaşım benimmmmmmŞeniz

selam kızlarrr
maşallah başlamış doğumlar neslicim tebrik ederimm darısı hayırlısyla başımıza
rosemcim benide listem ekle yarın yatışımız yapılıyo bizimde 23 haziran salıda kavuşuyoruz inşallah hihoyyyt

hürremimmmmm Rabbim yardımcın olsun dualarımız seninle bizleri habersiz bırakma tatlım emi merakla kuzucuğunu kollarına almanı bekliyoruzzzzŞeniz

nesli de doğum yapmış sağlıkla almış bebeğini ne güzel darısı başımı

rosemcim eline sağlık liste güzel olmuş senle aynı gün doğum yapıcaz demek

molovanta bizde şu aöf belası ve askelik belasındayız negüzel bitirmişsiniz.benim eşimde 4 e geçti ve son hakkı busene bitimesi lazım allahım yadım eder işallah.

kızlarrrr eşim bitirdi okulu o kaaa mutluyuz ki anlatamammmm:lepi:
o gece nöbetteydi tüm gün site hata verdi bi türlü öğrenemedik gece saat 3 tü eşim aradı çığlık çığlığa geçmişim okul bitti diye karnımdakini unutum nasıl fırlamışım sevinçten o orda ben evde bağrış çağrış sevindirik oldukkkk:lepi:
sarısı hepinize inşallahhhhhh:Saruboceq:

selam kızlarrr ben geldim babamı ziyaret ettim gelirkende bebek şekerlerimizin siparişini verdik sepetimizide beyendik 3 çeşit biblolu şekerlerimizz çok tatlılarr sepetide dahil 50 adet 110 ytl aldım ama cumartesi teslim edeceklerzemuszemus

sabah yazmıştım içimden bi ses biri daha doğurdu diyee :)

neslivicdan kullanıcısından alıntı
kızlar bende oğluşumu kucağıma aldım

cumartesi sabah suyum geldi

suni sancı normal doğumla doğdu

ayrıntıları sonra anlatırım

çok güzel bir duygu kızlar allah hepinizi kavuştursun

canım allah analı babalı büyütsün bebişini maşallahh diyelimm kolay olmuş çok şükür:nazar:

diloşummmm hayırlı olsun annem resimlerini bekliyoruz gelinceeeecokacimcoook

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARİHİ----------------------------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ

1--hürrem_s------------------------23 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
2--dilara80-------------------------24 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
3--rosem-----------------------------1 temmuz--------------------------erkek----------------------------sezeryan
4--sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
5--yserez----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek---------------------------sezeryan
6--karen81-------------------------2 temmuz----------------------------kız-------------------------------sezeryan
7--ipegimu-------------------------2 temmuz-----------------------------kız----------------------------normal
8--nur84----------------------------6 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
9--hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri----------erkek-----------------------sezeryan
10--beyazmelek-------------------7 temmuz-------------------------------kız------------------------------sezeryan
11--nazlıbahar------------------------9 temmuz----------------------------erkek-----------------------normal
12--_cankız__------------------------13 temmuz----------------------------erkek----------------------------normal
13--demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
14--huri37---------------------------17 temmuz-------------------------------kız---------------------------normal
15--blue_----------------------------17 temmuz--------------------------------erkek--------------------------normal
16--kibele---------------------------22 temmuz------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

rosemcim listemiz çok güzel olmuş canım ellerine sağlıkkvereliniortak

Arasaydın ya dicektim ki telim yokmus ben simdik özelden atarım sana, sninkini de alırım hem abuk subuk saatlerde arayıp nefes dnletirimmmm sanaaaa naniknanik Valla belkim malum olmustur bana ne dicek acep doktorcummm tam 1 hafta sorası da sen iste, ay ben rüya bebegimi merak ettim nasıldı nsıldı anlatsana, bu arada bende dünya güseliyim bi kerem tamammı hafif armut kıvamında bi güsel amaaaa kaydirigubbakcemile3

oyyyy kuzu bi tosuncuktu upuzun saçları vardı yumak yumaktı kız anacım ağlarım gene ben yaaaa:gitme: kar gibi bembeyaztıı misler gibi kokuyordu:asigim::nazar:
kuzuya bakmaktan sana bakmadım ki kızım ne bakacam sanaaaaa:dilcikar:kaydirigubbakcemile3
sağlıkla gelsin Alyamızzzz:Saruboceq: ve tüm kuzularımızzzzzz:Saruboceq:

kızım ne armutu sen adapazar kabaasın tımam mııııı:roflol:

kızlarr yaaa hep benimi buluyo antikalarrr anlamıyorummm bugün temizlik günüü sabah 10 12 arası sirekeleme yapılıyo normaldeee bende sabhtan beri bekledim hatta çamaşırlarımı asmadımm kuaförden gelince asarım diyeee bekledim saat 12,30 kadar baktım üsteki hiç bişey sirkelemedi bende beyaz çamaşırları bi güzel astımmm içeri geçtim 3 dakika ya oldu ya olmadıı çamaşırlarımın üzerine halı sirkeledii varmı böyleee yaa kendimi zor tuttum kötükedihüso şimdi çamaşırları topaldım tekrar makineyeeeeeeeeeeeeeeee kötükedihüso

canım 37 +3 de epidural sezeryana giricez allah kısmet ederse

Ay cok heycanlııı cnm hayırlısı olsun senin ve bebişin icin,saglıkla gelsin minik, siz boyle konustukca ben heycandan dogurcam yahuuuu tekeer teker gelinnn kaydirigubbakcemile3

şekercim ne pikniği korkmuyormusun kene felan allah korusunnnn:1shok:
geçen gece eşim nöbetçiydi yine 3-4 kene vakası gelmiş hastaneye ben çok korkuyorum lütfen hepiniz dikkat edin arkadaşlarrrrr:gitme:

canım hayırlısı olur inşallah ama valla çok cesursun tatlım hem normal doğumun sancısını çekeceksin hem olmazsa sezoş olcaksınvereliniortak
inşallahhhhhhhhh bir nefeste normal doğumla kurtulursun cesur arkadaşım benimmmmmmŞeniz

hürremimmmmm Rabbim yardımcın olsun dualarımız seninle bizleri habersiz bırakma tatlım emi merakla kuzucuğunu kollarına almanı bekliyoruzzzzŞeniz

kızlarrrr eşim bitirdi okulu o kaaa mutluyuz ki anlatamammmm:lepi:
o gece nöbetteydi tüm gün site hata verdi bi türlü öğrenemedik gece saat 3 tü eşim aradı çığlık çığlığa geçmişim okul bitti diye karnımdakini unutum nasıl fırlamışım sevinçten o orda ben evde bağrış çağrış sevindirik oldukkkk:lepi:
sarısı hepinize inşallahhhhhh:Saruboceq:

diloşummmm hayırlı olsun annem resimlerini bekliyoruz gelinceeeecokacimcoook

rosemcim listemiz çok güzel olmuş canım ellerine sağlıkkvereliniortak

oyyyy kuzu bi tosuncuktu upuzun saçları vardı yumak yumaktı kız anacım ağlarım gene ben yaaaa:gitme: kar gibi bembeyaztıı misler gibi kokuyordu:asigim::nazar:
kuzuya bakmaktan sana bakmadım ki kızım ne bakacam sanaaaaa:dilcikar:kaydirigubbakcemile3
sağlıkla gelsin Alyamızzzz:Saruboceq: ve tüm kuzularımızzzzzz:Saruboceq:

kızım ne armutu sen adapazar kabaasın tımam mııııı:roflol:

Benimde saclarım beatles grubunun bir üyesi gibi avatardan gordugun üzere, kızımdan da aynı performansı bekliyorummmm kaydirigubbakcemile3 Oyyy pamugum beyazımmm mis kokulummm yirimmmm, banada baksaydın ya neye benziyorummm ödemlerim gitmiş mi bi muayene etseydinnnn 2 dakkacıkkk naniknanik Amin cnm Alyamız, çilegimizz, bütün bebişleimiz saglıkla dünyaya gelsinnnnn delikafadulden alkisalkisalkis

kayınvaldem aradıı hiç pas vermedimm nasılsın iyimisin iyiyim sen nasılsın evde sıkılmıyomusun dedi gayet rahatım dedim görüşürüz tamam dedi kapattımm:dilcikar:

teşekkür edriz demetcimmm :) sağolasınn

senin komşunada söylenecek söz yok dilaracım halini görmüyormu vicdansız ALLAH sabır versin

Kıslar ben bi cıkıp odamın tozunu alıyım, yoksa doktora kadar gecmicek zaman gözüm durmadan saatte kaydirigubbakcemile3

X