2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya tamam relax dilaracım,çarşamba günü kucağında aylardır beklediğin mis gibi kokan eşin ve senin en güzel parçanız kızın olacak,yemişim kaynanasını,kudursun dursun zemuszemus

şimdilik iyiyimm ve doğumdan sonraya kadarda görmek istemiyorum kaynanamı sinirlerimi yıpratmasın diyee neysee sizide sıktım yaa kusura bakmayınn i:kedi:çim çok darlanmıştı bu gecede onun için uyuyamadım sanırımm:umursamaz:

ne sıkması canım benim anlat tek yaptığımız okumak ve nacizane fikrimizi belirtmek,içini biraz rahatlatabiliyor kendini yalnız hissettirmiyorsak ne mutlu.insan yalnız bir varlık arkadaşaım her dert herkese anlatılmıyo aman ona söyler,aman hakkımda böle düşünür burası ne kadarda olsa sanal ortam,anlattığın paylaştığın hiçbir derdinin önünü arkasını düşünmek zorunda değilsin birbirimizden ne çıkarımız olabilirki 9 aydır acımızı tatlımızı ağrımızı sızımızı paylaştık sizlerde benim birçok sıkıntılı anımda su döktünüz kalbime,akrabam dediğim insanlar doğumum boyunca toplam 2 kere arayıp hatır sormuşken burda birbirimizin herşeyini sorar merak eder olduk,yani artık sıkıntımız da mutluluğumuzda ortak,lütfen çekinme :1hug:

evet canım kızım olacak,sıcaklar ortak sorun valla gece boyu vantilatör yüzüme yüzüme vuruyo doğurana kadar kafayı üşütmesen bari :roflol:

ne sıkması canım benim anlat tek yaptığımız okumak ve nacizane fikrimizi belirtmek,içini biraz rahatlatabiliyor kendini yalnız hissettirmiyorsak ne mutlu.insan yalnız bir varlık arkadaşaım her dert herkese anlatılmıyo aman ona söyler,aman hakkımda böle düşünür burası ne kadarda olsa sanal ortam,anlattığın paylaştığın hiçbir derdinin önünü arkasını düşünmek zorunda değilsin birbirimizden ne çıkarımız olabilirki 9 aydır acımızı tatlımızı ağrımızı sızımızı paylaştık sizlerde benim birçok sıkıntılı anımda su döktünüz kalbime,akrabam dediğim insanlar doğumum boyunca toplam 2 kere arayıp hatır sormuşken burda birbirimizin herşeyini sorar merak eder olduk,yani artık sıkıntımız da mutluluğumuzda ortak,lütfen çekinme :1hug:

çok sağol tatlımm biraz rahatlıyo insan hakikatenn içini dökünceeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:1hug:

son kararımız ceren olacak galiba.ceren kızım,güzel gözlü kızım diye sevmeye başladım artık.sen ne koymayı düşünüyorsun annecik?

valla daha güzelini aramaktan göbeğim çatladı kocalarımızı nasıl bulduk merak ediyorum inan,ne zormuş be kardeşim,yok ya ceren olacak kızımın ismi bitti
nehirde çok güzel isim canım bende düşünmüştüm içine sinsin düşünme artık.

valla daha güzelini aramaktan göbeğim çatladı kocalarımızı nasıl bulduk merak ediyorum inan,ne zormuş be kardeşim,yok ya ceren olacak kızımın ismi bitti
nehirde çok güzel isim canım bende düşünmüştüm içine sinsin düşünme artık.

Cok saol demre. ceren de guzel ısım gercekden. ıns adlarıyla yasarlar mutlu saglıklı guzel bır yasamları olur

daha kahvaltı yapmadım cnm hıc bır sey ıstemıyor.istahım kesıldı bu aralar. tek basımayım evde. ınsan tek basına da bır sey yemek ıstemıyor.

kızlar çok teşekkür ederim darısı sizin başınıza

cumartesi sabah suyum geldi birden hemen hastaneye gittik

dr o gün izne ayrılacaktı allahtan benim doğumumu bekledi sağolsun
hastaneye gitttiğimde hiç açılma ve sancı yoktu
suni verdiler acılma 6 saatte oldu
kızlar suni zor inşallah normal sancınızla gidersiniz direk 100 lerle kasılmam oldu
çok zordu ama kızlar geçiyor herşey unutuluyor şimdi ne sancıyı hatırlıyorum ne ıkınmayı
oğluşumla olmak çok güzel,
normalden kormayın

X