2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Yazdım karenimmmm yaklasık 6-7 sayfa oncede kaldı, bebişimmmm süper cnmm cok saglıklı geldi gozume bi de semirmişşş ki sorma gitsinnn delikafadulden Sayfalar o kadar hızlı ilerliyo ki benimde cumadan birikmiş işlerim va yetişemiyorum direkt sonuncu sayfaya gectim arada 2 dene resim gördüm gerci oda takımııııı, cok şirinnnnnn yahuuuu :dance:

tatlım çok sevndm..kaydirigubbakcemile5evet yeni okudum bende..maşallah bak buyutmuşsun sende tosuncuk yapmışsın kızçeni..valla bende özledim kızımı ama mayısın basında gidicez dr a..

Ayyy kafam karıstıı, Demetimmm gelmiş, Derin gelmiş, Diloşşş gitmişşş beynim döndü valla artık akşam cıkmadan okurum geçmişii fisfisfis

Kıslar ben ağdadan korkuyorum ya, ya kendimi kasarken doguruverirsem diyorum cunku cekerim genelde ben kendimi cok kasılırımmmm, bi de ben epilasyona baslamıstım sora evlenince ara verdim, hamile kalınca gidemedimm, agda canımı acıtcakkkk fisfisfis

Oyy oyy dert bu aĞda ıŞı bızım burda yapan yok olsada gıdemem zaten acayıp utangacım o konuda ama gıdebılen varsa ıyı olur Çok rahat edersınız doĞumda ve sonrasında

bizim oğlan cmtesinden beri o kadar hareketliki.artık dışarıdan görünüyor harekteleri.dün akşam yatarken oturdum karnımı seyrettim.ay nasıl hareketler.sonrada oturdum ağladım.delimiyim neyim.

Eee artık yavaş yavaş anne olduğumuzu hissediyoruz duygularımızında böyle depreşmesi çok normal tatlım ben artık çok duygusal şeyler izlemiyorum dinlemiyorum hemen üzülüyorum aklımda kalıyo hassaslaştım iyice eşimde izletmiyo zaten takıksın iyice kötü oluyosun diyo izlememek duymamak en iyisi bazen:1no2:

Eee artık yavaş yavaş anne olduğumuzu hissediyoruz duygularımızında böyle depreşmesi çok normal tatlım ben artık çok duygusal şeyler izlemiyorum dinlemiyorum hemen üzülüyorum aklımda kalıyo hassaslaştım iyice eşimde izletmiyo zaten takıksın iyice kötü oluyosun diyo izlememek duymamak en iyisi bazen:1no2:

bencede canım.bir film seyrettim.ondan sonrada başladım zırlamaya zaten.filmde çocuklar vardı.oğlumuda öyle görünce tutamadım kendimi.

merhaba hanımlar.
hepınızın keyfı iyidir umarım.
gaydin oglusunun odası cok guzelmıs gule gule kullanın ınsallah.
pekı besık büyüyen besıklerden mı?sonradan karyola oluyor sanırım.

kızlar günaydın

geçmişi okuyıp dönyim size hemen duygusallaşma konusuna gelince ben çizgi film seyrederken ağladım hafta sonu inanaılmaz aile vardı kaç kere de izlemiştim ama bu sefer ağladım.senağlama

kızlar günaydın

geçmişi okuyıp dönyim size hemen duygusallaşma konusuna gelince ben çizgi film seyrederken ağladım hafta sonu inanaılmaz aile vardı kaç kere de izlemiştim ama bu sefer ağladım.senağlama
sanırım hormonların etkısıyle herseyden etkılenıyor ve duygusallasıyoruz..kaydirigubbakcemile

ağda mevzu zor evet bende kendimi kasıyorum.
ama yapacak bir şey yok.
bir de normal doğum olursa inşallah.
hazırlıklı olur muyum acaba diye düşünüyorum.ya da sancıalr başladığında hemen ağdacımı ararım.
belki de ağda masasında doğuruveririm kolayca.

Takım bu kızlar ama tabi mavi olucak kağı kulpları felan kulplar ay yıldız bulut temalı olucak
oda3.jpg

oda1.jpg

oda2.jpg

gaydın takıma bayılddım özelliklede papatya şeklindeki halı çok güzel.hihoyyyt

merhaba hanımlar.
hepınızın keyfı iyidir umarım.
gaydin oglusunun odası cok guzelmıs gule gule kullanın ınsallah.
pekı besık büyüyen besıklerden mı?sonradan karyola oluyor sanırım.

Tşkler tatlım tatilli bir hafta bu hafta keyifliyiz tabeegamyoncuiremsu
Oda için tşkler henüz alamadım fiyatı aşağı çekebilirsek alıcaz inş. :Saruboceq:
karyola büyüyo canım büyüdüğünde 90*190 tek kişilik yatak oluyo başucuna 2 adet komidin gelmiş oluyo 8-9 yaşına kadar kullanabilir dahada kullanır aslındada biliyosun hemen farklı şeyler beğeniyolar gittiği yere kadar kullanıcaz inş. canım:içelim:

zuzuuum maşallah kızına yaaaa sen tombikliğinden bahsediyorsun kız ben senden daha tombikim ama bebeğim minyonmuş ayrıntılı usgye girince dr sölemişti minyon uzun bir kız diye bende bu boyuma posuma göre minyon doğurursam yazık bana valla çok güler herkez amannnnnn sağlıklı olsunda değilmi

demetiiiiim nereye gidiyon kızzzz tabiii herşeyin hazır işler bitti odanız hazır tabii gezeceksin bizim yerimizede gez ben bu hafat gezemem artık

ayyyy kızlar çarşamba günü doğum günüm şimdi aklıma geldi 22 nisan hayatımın en mutlu doğum günü olacak çünki kızım pransesim içimde benimle artık allah kucağıma almayı nasip etsinve hepimize inşallah koklaya koklaya sevelim onları

gübim saol tatlım evet halıya yakından baktım çok kalın yerde oturmaya bayılıyo çocuklar bunun üzerinde rahat rahat otursun arkadaşlarıyla hiç üşütmezler ay bana bakarmısın neler düşünüyorum tam anne oldum ben yaa Allah hayırlısı ile kucağımıza almamızıda nasip etsin inş..:Saruboceq:

Yatcas kalkcas yatcas kalkcas çarşamba olcak sora bi tatil var, cumayı saymıyorum bile iki tatil arası çalışılmasss zaten :teytey:

Bende cuma günü doktora gittimmmm, kısımınnnn yüznü gördüm ama daha cok popişkosunu gördümmm pek utangaççç minimmm delikafadulden 27+2 gün itibariyle 1.092 gr., boyu da 36 cm. di... Topaçççımmmm benimm veeee resmini cektirebildim bugün koyamıcam ama aynı babasına benziyo kısımmm, minicik munuuu, minicikk agzıııı, saglıgı da gelişimi de cok iyiymis hatta yine en basından beri oldugu gibi benden 3 gün onde gidiyo...delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

zuzuzuum maşallah kuzuna :nazar: bebişleri gördükten çok mutlu oluyoruz dimi ben sabahtan akşama sırıta sırıta dolaşıyorum etrafta.

Tşkler tatlım tatilli bir hafta bu hafta keyifliyiz tabeegamyoncuiremsu
Oda için tşkler henüz alamadım fiyatı aşağı çekebilirsek alıcaz inş. :Saruboceq:
karyola büyüyo canım büyüdüğünde 90*190 tek kişilik yatak oluyo başucuna 2 adet komidin gelmiş oluyo 8-9 yaşına kadar kullanabilir dahada kullanır aslındada biliyosun hemen farklı şeyler beğeniyolar gittiği yere kadar kullanıcaz inş. canım:içelim:
canım güle güle kullanın ınsallh.
bu arada bızde buyuyen karyolayı tek almayı düşünmüştuk ama sonra yer sorunu oldugu icin vazgecmek zorunda kaldık.gercekten cok kullanıslı.

zuzuuum maşallah kızına yaaaa sen tombikliğinden bahsediyorsun kız ben senden daha tombikim ama bebeğim minyonmuş ayrıntılı usgye girince dr sölemişti minyon uzun bir kız diye bende bu boyuma posuma göre minyon doğurursam yazık bana valla çok güler herkez amannnnnn sağlıklı olsunda değilmi

demetiiiiim nereye gidiyon kızzzz tabiii herşeyin hazır işler bitti odanız hazır tabii gezeceksin bizim yerimizede gez ben bu hafat gezemem artık

ayyyy kızlar çarşamba günü doğum günüm şimdi aklıma geldi 22 nisan hayatımın en mutlu doğum günü olacak çünki kızım pransesim içimde benimle artık allah kucağıma almayı nasip etsinve hepimize inşallah koklaya koklaya sevelim onları
derin hosgeldın.
sen halen vajinal fitili kullanıyormusn?
bende bırkac gündür fitil kullanıyorum.kullandıktan sonra iç camasırıma yogun akıntı gelıyor sende de oluyor mu acaba?

Canım sen irisin eşin bayağı iri hakikaten minyon olması şaşırtır sizide sağlığıyla gelsin sen onu beslersin güselce kaydirigubbakcemile5
ne güsel ya ben doğum günümde hamile değildim ama sata göre doğum günümden 1 gün öce rahmime düşmüş ne güsel dimi bilmiyorum ama benimleymiş paşam tam bir mucize buna ortak olmak harika bir duygu keyfini çıkar derincim:1hug:

zuzum özel msj attım bi ara bakarmısın şekerim

Gaydinimmm bana bisi gelmemisss yahu, baska bi zuzu ya atmıs olma, soyle gaydın kac tane zuzu var hayatında benden baskaaaaa :eek:klava:

Bize ne yesek yarıyo, su içsek yarıyo Derin Teyzesiiii delikafadulden Ay yirim ben o minyonnn kızııı narinnn bişey annesi kibarrrr tımammı cokacimcoook Simdiden kutlamıcam doğumgününü çarşamba kutlıcammm iste :teytey: Halay cekcemmmm:teytey::teytey: Fazla gezmiyosun dimi misafir felanda yokk valla dogumgunun niyetine kovalarım seni derinnnnn :eek:klava:

zuzuzuum maşallah kuzuna :nazar: bebişleri gördükten çok mutlu oluyoruz dimi ben sabahtan akşama sırıta sırıta dolaşıyorum etrafta.

Saol canımmmm :1hug: Bana bu doping 3 hafta yeter hergün halay cekerim sizeeee :teytey::teytey::teytey:

X