2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selammmm fıstık annelerrr vee miss kokulu kuzucuklarıııııııopuyorumnanaktan

hepimize hayırlı cumalar olsun kuzucuklarımız sağlıkla gelsinnn inşallahhhh:Saruboceq:
Rabbim herr isteyene sağlıklı yavrular nasib etsin tattırsın bu yüce ve eşi olmayan duyguyu her isteyeneeee:Saruboceq:

uykusuzluk hepimizin sorunu sanırım kalkmakta yatmakta öyle zorlaştı ki

birde sol tarafım çürüdü artık çok ağrıyo yaaaakafamçokkarıştı

sağ tarafıma da yatamadım dün gece yattığım anda kasığıma sancı girdi bi anlam veremedim kızlar neden kiii:sinifsinif: korktum yine döndüm solaaamafoldumben

neyse sabırrrrrrrr az kaldı Allahın izniyleeeeee:lepi:

sılacım hurişcim maşallah kuzucuklaraaa

ipeğimu sorma tatlım evet kirlenecek maalesef helede evde benim pasaklı iki erkekim varken ne kaaa dayanabilirki temizlikkkk:umursamaz:
ee kirletene temizleticem bende akşam aynen öyle dedim ikisinede gözleri korktu ama bu korku 2 gün anca giderrr-tatlicadiarzu-

bizimde bir çikolatamız birde kapı süsümüz kaldı
kuaföre gidicem baştan aşağı iyi bi bakıma giricemmmm:lepi:kaydirigubbakcemile3
ama son hafta
onun dışında yeğenimle geçiricem son 2 haftamı nasıl özledimmmm bi an önce gelseler:asigim:

kızlar yaaa ben hepinizi ayrı seviyorum yaa bugün kahvaltıda eşime diyorum sanki hepsini çok yakından tanıyorum artık ve de hepsi arkadaşım oldu diyorum diyorki yahu insan internette nasıl böyle muhabbet edebilir hiç görmediği insanlarlaaakaydirigubbakcemile3
anlayamıyor haklı olarak-tatlicadiarzu-

ayy çenem düştü geneeeee

menekşecim kuzusunu kollarına almıştır sabah beri aklımdaaaa

kimsede telefonu yokmu kızlarrrrrrr

herkese merhabalar
cok gergınım mısafır gelıcekmıs teyzemler daha 2 gun önce ordaydık ne bu samımıyet anlamıyorum
sımdıye kadar kımseyı görmuyodum yanımda sımdı annem geldı burdan cıkmazlar artık
sınır seyler yaaa uffff

hüzüncüm kendini germe bak son günlerimiz kuzun strese girer biraz relax ol tatlım annen için geliyorlardır zatenannecin sana bi iş yaptırtmaz sen bizimle otur onlar annenle otursunlarrrrrkaydirigubbakcemile5

Selam kıslar ya bilgisayarıma virüs bulaştı sanırım çok fena sürekli kapanıyo
menekşeyi arıcam haberdar ederim sizi birazdan

kızlar yaa ben bugün zor yürüdüm ayaklarımı birleştiremedim ve korktum açıkçası kuzu kanala mı girdi acaba daha önce hiç böyle hissetmemiştim resmen bi baskı vardı bacaklarımın arasındaaa:kedi:

yani hüzün neticede annende uzaktan geldi onu görmeye geliyorlardır sen keyfini çıkar canın bişeyler çeksin iste yapsınlar oh otur pc başına ye iş eğlen kayfine bakkkk....
demet aynen bizde böyleyiz eşim diyo bugün ne öğrendin :)

demetcim hosgeldin..evini gule gule kirlet canım:)..ohh mis gibidir simdi..bende evimi merak ediorum simdi bakalım eşim nasıl temizletti?

canım bu kk daki arkadaslıklarımı bende bazen anlatıorum o da senn esin gibi anlamıo malesef..nasıl olur diyo gormedigin insanlar ..kmdr nedir bilmeden dio..erkekler bole yaklasıo bu tip seylere..:)benm icin kk guzel arkadaslıkların baslangıcı oldu..sonucta belli seviye dahilinde muhabbet ettigim konusmaktan keyif aldıgım arkadaslarım var burada..dmett hanım da dahil yane:))

HUZUNCUM sende hosgeldin..ya kuzum sen ne cabuk sinirleniosun ole herseye takma kafanı yaaa..hamilesin uzme kendni ve bebsini canım..

sorma hurişcim bide bizimki sağlıkçı ya şaşırıp kalıyor bazı şeyleri şu şöyle oluyo falan deyincekaydirigubbakcemile3
hatta doktorcum bile diyo artık sen herşeyi biliyosun nasılsa bana gerek yok aslında diyoo şakayla karışıkkaydirigubbakcemile3
diyorum evet ama hem yatıp hemde ultrasonla bakmak kendime zor olur sen gene devam et abicim yanlışında seni düzeltirim diyorummm gülüyolarrr-tatlicadiarzu-

hoşbuldum tatlımm teşekkür ederimm kirlenmese diye duacıyımkaydirigubbakcemile3
valla sabah tertemiz eve kalkmak harika oluyor :lepi:
olmuştur canım merak etme kirletende olmayınca sadece bi toz olur sanırım.

aynen canım bi değişiklik yaşadığımda hemen sizlere anlatma işsteği duyuyorummmkaydirigubbakcemile3
birinize bişi olsa çok üzülüyorum sevincinizle mutlu oluyorummmm bu harika bişey yaaa:1hug:
inşallah kuzular doğuncada devam eder Şeniz

kızlar duydunuz mu..cagla sıkel evine usg cihazı almıs bebisini surekli izleyebilmek icin..:))

biri bu kıza abartma desin yaaa..:))))

kızlarr rüyamda çileğimi gördümmmmmmmopuyorumnanaktan

göya benim ikizmişşş birini 32. haftada doğurmuşum ama diğer
hala karnımda nasıl oluyorsa-tatlicadiarzu-
içimden diyorum ki yahu ben neden kızlara söylemedim bitanesini doğurduğumu hemen söylemeliyim hikayemide anlatmalıyım diye düşünüyorumm:roflol:
o sırada prensesimin ağlamasını duyuyorum hemen alıyorum kucağıma seviyorum benim güzel kızım uyanmışmıı diye hemen memişi kapıyor emiyor ama emerken uyuya kalıyor ağzının kenarından süt taşıyor o sırada
allahım yaa o kadar güzel bi duygu ki anlatamam yaaa:asigim:

işte böyle o kadar uykusuzluğun arasında birsürü de rüya görmeye fırsat buluyorum nasıl oluyorsakaydirigubbakcemile3

sana katılıyorum demetimmm..paylastıkca bazı seyler degerleniyor..ins arkadaslıklarımız bundan sonrada devam eder..kaydirigubbakcemile5

kızlar muhabbete katılmak istiyorum arada gelip okuyorumama hiçççççççççç halim yok neden kendimi yorgun halsiz hissediyorum ya bu kadar kolumu kaldıracak halde değilim,karnımda bi ağrı midem bulanıyo başım dönüyo nedir bu ya

meraba güzel anneler..

menekşe nn güzel haberlerini alırız inşallah

öpüyorum yemek yapıyım görüşürüz

hoşgeldin neslicim nasılsın varmı bi gelişme seni de heyecanla takip ediyoruz haberin olsunnn:lepi:

gamze telefon edip bize haber verecek menekşeyi inşallah canım bekliyoruz

hadi kolay gelsinŞeniz

tatlım biraz uyu yada meyve falan atıstır balkona cık temiz hava al veya dus yap..bana bunlar iyi geliyo..

demetcim hoşgeldinn, güle güle otur temiz evinde mis gibi
valla ben sizler kadar aktif olmasamda :kedi: burdaki dostluk çok güzel, çoğu şeyi burdan sizlerden duyarak okuyarak öğrendim
benim eşimde anlamıyor hatta saçma geliyor onada aman napiim gelirse gelsin:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…