2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

rosem selam ayni sorun bende de var. sol kalcam feci agriyor, orada tek bir nokta. doktora soyledim, kalsiyum verdi destek ama faydasini gormedim pek.
doktora kontrole gıttıgımde yoktu sımdı 2 gundur var canım.
gelecek hafta nts ye gırmemı ıstemıstı doktorum o zaman bende soyleyeyım barı belkı kalsıyum verır.

bu cikolata dedıgın bebek sekerı mı canım?
benım hastaneye ziyarete gelebılıcek kımsem yok burda.mafoldumben

benım doktorun odasında cicekler felan var.
o yuzden sordum demek kı cicegi kabul edıyor.kaydirigubbakcemile2
duruma göre esıme cicek yaptırmasını soylucem ben.

ben iki tip seker hazirladim. 40 kusur tane kendim hazirladim keselerin icine badem sekerleri, bir de miknatisli biberonlardan yaptirdim disarida ici seker dolu . hastaneye goturecegim her ikisini de. ama herkese biberonlardan vermeyi dusunmuyoorum. biberonlari yakinlara verecegim, digerini de gelen giden, hemsireydi, cok samimi olmadigim insanlara. doktora hediye de dusunmedim aslinda ama alabilirim sonrasinda.

aslında malzeme bulabılıcegeım bır yer olsa bende kendım yapmayı düşünüyordum ama öyle imkanım yok.
iyi düşünmüşün canım.zaten herkese vermeye kalksan hemencecık bıtıverırı.kaydirigubbakcemile

rosemcim sen nerdesin? aslinda basit bisey hazirlayabilirsin. pazarlarda bile satiyorlar biliyorsun renk renk keseler, uzerine minik biblolardan ya da anahtarliklardan al, bir de seker tamamdir. hepsi cin mali zaten. acayip ucuza mal oluyor ve cok kolay goruntu de fena degil.

canım ben kücücük bir ilcede oturuyorum.burda onlardan bulmam imkansız.
karadenız sahil şeridindeyım.kaydirigubbakcemile3

kıslar ben bıraz bırseyler atıstırıp gelirim.cokacimcoook
simdilik hoscakalın.

babaylon bende dün o seminerdeydim cnm tanısaydık birbirimizi keşkekaydirigubbakcemile5

aaaa nerde oturuyordun?? ben bir arkadasimla geldim, o da bu sabah dogum yapti, sagda kapi tarafinda arkadan 2. siradaydik gec geldik cunku. ay keske bilseydim. hatta aklima geldi acaba forumdan kimse var mi diye :)

günaydın nur hoş geldinnzemuszemus

günaydın canımcım Şeniz. az kaldı dilaracım seninde dimi heyecanlısındır şimdi.

aaaa nerde oturuyordun?? ben bir arkadasimla geldim, o da bu sabah dogum yapti, sagda kapi tarafinda arkadan 2. siradaydik gec geldik cunku. ay keske bilseydim. hatta aklima geldi acaba forumdan kimse var mi diye :)

duvar tarafında ortalarda oturuyodum cnm daha öncede katıldım hepsine üzüldüm bak şimdi tanışsaydık keşke bidakide 4 temmuzda ona yetişemem heralde

günaydın hanımlar
naıslınız
çok şükür rahatrsız bir şekilde olsa gece uyudum.tabi molalar verek ama çok yorgun oldığum için de olabilir.
ama kızımda dünden beri hareket azaldı.
az sonra kahvaltı yapıp bir bakacağım.yoksa hemen doktora gitmeyi koydum kafaya.
24 saatte 10 hareket demişti doktorumuz.dün çok ayaktaydım kızım ondna oynamadı edim ama bakalım bugün deneyecğim.
bu arada göğüs ucu bende hep vardı.iu sıralar hep dışında duruyor.ve acıyor.
acaba normal mi?eşim d ehani süt felan gelmiyor senden bebeği besleyecek mi ki diye soruyor.
doğunca gelir dedim:)) o da korkmuş garibim. kızı aç kalacak diye:)

duvar tarafında ortalarda oturuyodum cnm daha öncede katıldım hepsine üzüldüm bak şimdi tanışsaydık keşke bidakide 4 temmuzda ona yetişemem heralde[/QUOTE]

hay allah neyse kismet degilmis. valla 4 temmuzdakine ben de yetismemeyi umuyorum delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…