2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bayıldım cok ii analiz etmişsin..:roflol: hakkaten ya anlasılsın tabiki hamileyiz degil mi
?..bazılarıda moral bozmak icin konusuo..ay ne olmussun sen boleee..sanki sonsuza dek o kalıba mahkum kalıcakmısız shrek olmusuz gb mimikler falan..e bunlarda rahatsız edici..:))

Ne olmuşum desene.
Bana da bir hamile arkadaşım ne kadar şişmişsin yüzün, dudakların falan dedi. Kendisi daha 23. haftada ayağına giyecek terlik bulamıyor. Davul gibi oldu.
Ben de ona yok canım biraz ellerim şişti ama hala eski ayakkabılarımı giyebiliyorum. Dr da ödem olmadı sende diyor. Asıl sen ne yapacaksın onu düşün. Vücut 32. haftada ödem yapmaya başlıyor dedim.
Hasta ruhlu insanlar ya.

meraba güzel anneler

biz kontrolden geldik ...şükür iyiyiz büyümüşüz güzelce..

oğlum kanala girmemiş zaten çok yukarıda daha doğmaya niyeti yok

sancı kasılmada çıkmadı bizden bu kadar

herkese merhabalar
ben artik 37. haftami bitirmek uzereyim fakat cok sik olmakla beraber ellerimde ve ara sira ayaklarimda uyusmalar meydana gelmeye basladi sizde de oluyor mu dr. randevum pazartesi size sorayim dedim ama..

bunlar çok normal şeyler artık. benim uzun süredir var ellerimde uyuşma. herhengi bir sorun olduğunu sanmam canım.

herkese merhabalar
ben artik 37. haftami bitirmek uzereyim fakat cok sik olmakla beraber ellerimde ve ara sira ayaklarimda uyusmalar meydana gelmeye basladi sizde de oluyor mu dr. randevum pazartesi size sorayim dedim ama..

Canım selam hoşgeldin geçen gece benimde sol elim uyuştu 2 gece üst üste ama üzerinemi yattımda uyuştu yoksa başka bişiymi tam anlayamadım dün gece yoktu mesela :uhm:

Ben hastane için 1,5 kilo çikolata sipariş verdim. 70 TL civarında olacak. Süsleri eminönünden aldım. Tanesi 30 kr. gibi bişeydi. Bişey tutmadı sayılır. Normalde 70 TL sadece 1 kilosu. Badem de olabilirdi aslında. Eğer gidebilirsen veya bir yakınını gönderebilirsen 50 tanesi 25 tl olan süsler var. Drajeli bademlerden de alırsan sana en fazla 35 TL'ye gelir. O kadar biile tutmaz. Tabi bunun için zaman ayırman lazım. Dersler azalmadı mı?

inş canım bi bakayım belki eşimi yollayabilirim...
27sinde sınav var canım sonra rahatım inş

herkese merhabalar

Bende olmuyor canım. Dr'una danış istersen.

uff nst hakketen can sıkıcı bisi bencede..az kaldı dayanıcaz napalım..bende pzt tekrar giricem..

Kız ne güzel pıtır pıtır kalbi atıyor. Biz de dinliyoruz. Ben her hafta zevkle gidiyorum.
Neyse seni daha fazla tutmayayım. Git anneciğinle gez biraz.
Ben de acıktım. Bişeyler atıştıracağım.

ay neyse cenem dusuk ama komsuya oturmaya gdcez eccuk annemle..bakalım bu moddan ne zaman cıkıcam..annemleyken iice gezenti oldum :=)

hepinizi opuorum ..bebeklerinize ve kendnize ii bakınız..:)

ohh gez bakalım şeker :gitme:Şeniz

herkese merhabalar

hoşgeldin sanırım hemen hemen hepimizde az da olsa var son günler çok normal bu

Ne olmuşum desene.
Bana da bir hamile arkadaşım ne kadar şişmişsin yüzün, dudakların falan dedi. Kendisi daha 23. haftada ayağına giyecek terlik bulamıyor. Davul gibi oldu.
Ben de ona yok canım biraz ellerim şişti ama hala eski ayakkabılarımı giyebiliyorum. Dr da ödem olmadı sende diyor. Asıl sen ne yapacaksın onu düşün. Vücut 32. haftada ödem yapmaya başlıyor dedim.
Hasta ruhlu insanlar ya.

süper cevap vermişsin harikasınnnnkaydirigubbakcemile3

meraba güzel anneler

hoşgeldin neslicimm maşallah büyümüştür tabi annesi ne kadar olmuş kilosunu söyledimi

bunlar çok normal şeyler artık. benim uzun süredir var ellerimde uyuşma. herhengi bir sorun olduğunu sanmam canım.

hoşgeldin burcuuuu:dance:

meraba güzel anneler

Ne güzel 40 haftayı dolduran biri daha olacak. Herşeyin yolunda olması çok güzel Neslivicdan.

inş canım bi bakayım belki eşimi yollayabilirim...
27sinde sınav var canım sonra rahatım inş

Eşin gitsin canım. Sınavdan sonra sen gitme 9 günün kalacak. Allah muhafaza şeker yolunda doğurursun.

herkese merhabalar.nasılsınız

Hoşgeldin Selsin.

merhaba tekrar geldim biraz daha
iş yaptım çamaşır katlmaktna ve sermekten bıktım .sanki ben evde oturmaya başlayınca her şey kirlendi:))
ama az kaldı
zaten artık kızımda iş yapmamı istemiyor sanırım:) kasıyor
herkes iyi inşallah bu arada

Ne güzel 40 haftayı dolduran biri daha olacak. Herşeyin yolunda olması çok güzel Neslivicdan.

Eşin gitsin canım. Sınavdan sonra sen gitme 9 günün kalacak. Allah muhafaza şeker yolunda doğurursun.

Hoşgeldin Selsin.

hoşbulduk canım.nasılsın

Selsinnn hoşgeldin tatlım ne hbr nasılsınız biz iyiyiz ama acıktık bişiyler yiyelim geliriz cokacimcoook

hoşbuldum demetcim.iyiyiz.evi süpürdüm sildim toz aldım.sonra da kendimi temizledim.şimdi oğlumla istirahat ediyoruz.sen nasılsın.öykü hanım nasıllar

ohh misler gibi oldunuz deseneee
çok yorma kendini tatlımm
tosun oğlunu yerim yerrrcokacimcoook

bizde iyiyiz kızımla çok şükür teyzesiii
evde temizlik var ucundan kıyısından bizde tutuyoruz yorulduk valla:gitme:

merhaba tekrar geldim biraz daha
iş yaptım çamaşır katlmaktna ve sermekten bıktım .sanki ben evde oturmaya başlayınca her şey kirlendi:))
ama az kaldı
zaten artık kızımda iş yapmamı istemiyor sanırım:) kasıyor
herkes iyi inşallah bu arada

hoşgeldin swetcim valla evde durunca hiç iş bitmiyor hele çamaşır ütü ve yemek hiççççç:umursamaz:

ohh misler gibi oldunuz deseneee
çok yorma kendini tatlımm
tosun oğlunu yerim yerrrcokacimcoook

bizde iyiyiz kızımla çok şükür teyzesiii
evde temizlik var ucundan kıyısından bizde tutuyoruz yorulduk valla:gitme:

hoşgeldin swetcim valla evde durunca hiç iş bitmiyor hele çamaşır ütü ve yemek hiççççç:umursamaz:

evet canımk ya ne olacak böyle
off canım hiç de uğraşmak istemiyor:)

X