2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çok güzel bir isim zuzuşummmmmmmmmm , adıyla yaşasın bıdışın :asigim:

hoşgeldin canım , iyi diyelim iyi olalım .. midem fena .. reflümü artık esksi gibi rennie kesmiyor .. sen nasılsın

Saol kuzucannnn delikafadulden Amin cnm hepimisin bebişleri de isimleri e süper yirim onlarııııı zemuszemus Sen nasılsınnn cnm, nası gidiyo hamilelikkk bak kacıncı haftana geldin annesi masallah minik Aras'a, seni hic üzmüyo Şeniz

Ben de ablamı kuaföre yolladım ve hemen PC başına geçtim.
Karen Serra'ya maşallah. Büyümüş, ballanmış çok şükür.

Melek'cim, yeterli beslenmemek, hamilelikte yeterli kilo almamak, kan hacminin yeterli artmamış olması ( demir haplarının düzenli kullanılmaması ) plasentanın erken yaşlanmasına neden oluyormuş. Bundan sonraski 2 hafta için kan haplarını düzenli kullanır, protein ağırlıklı beslenirsen belki biraz daha plasentanın yaşlanmasını önleyebilirsin belki.

Zuzuum Alya ismi bence de çok güzel. İsmi ile yaşasın kuzun.
Bu arada senaryo çok duygusal olmuş. Ya ben doğumdan sonra bebeğimi gördükçe salya sümük ağlayacağım galiba.

kızlar merhabalar naslsınız bakalım

Selam canım.

tesekkurler ipegimu..canım senn ipekcik biraz daha durursa koza ormeye baslar artık sanırım..ticker a bakınca ben heyecan yapıorum..38 artı 4 de sezoş a grcem ya sizinkler gerci normal dogum sanırım:)ben fazla heyecanlıyım:))

hoşgeldin gezmeci bizi çok ihmal ediyorsunnnnnnnnn:umursamaz:

nasılsın bakalım kuzumuz nasılllŞeniz

Tam 2 haftan kalmış. 2 haftaya kadar topikte o kadar çok şey değişecek ki.
Hiç de sıradan olmayan 2 hafta bizi bekliyor.
Benim kıza tembih ettim sakın abablar gününden önce gelme diye. Laf dinleyecek galiba.

Senin geldigini gördümmmm bu topalak demet beni yakalayamas dedim kactım naniknanik Bende ösledim kısımmmm seni, bak hemen cıkarcıııı topaççç yardım etcekmişimmm cok ozledim gel 2 cam sil, cok ozledim gel 2 süpürge yappp kaydirigubbakcemile3 Napıyosunnnn donduuuuma vaaaa mı donduuuumaaaa :icecream:

Zuzum canım ne hbr nasılsınız Alya süper isim adıyla yaşasın çok sevindim ya bebek demekten bi hal olduk artık bir ismi var fıstığın Alya Alya bak ne güsel söyleniyooooozemuszemus

Gamzem ya hergun konusuyodum bi eksiklik hissediyorum valla, gamze yok diyorum üsülüyorummm :sinifsinif: Alyacım Alyacımmmm, sonunda eşimin kafasına oturdum cıkardım ismi cok cadıyım coook -tatlicadiarzu-

opuyorumnanaktan canım ben topac oldum bile coktann...b o yana b bu yana yuvarlanmaya bende basladım hacı yatmaz oldum yanikaydirigubbakcemile3 serrada bende iyiyiz bu arada kızının ismi cok guzel masallah canım ..

Saol cnm benim alıntılardan anladıgım tek topaç sen diilsin, serracımda bi küçücük karencik demekki masallahhhh güsel kısına Oglum olsa alcam valla

Offf Ferdammm ya ben acaip senaryo yazarım, hepimis aglarıs salya sümük kaydirigubbakcemile3 Saol teyzesi, Alyada bi dogsun büyüsün kendisi de teşekkür eder insallahhhh :sm_cool: Bende aglarımmm cnm ya düşünüyorum da ilk göz göze geldigim anı, ama aglamayı da gülmeyi de hakettik, doya doya smkürebilirisssss ay igrencimmm sırnaşık şey

Bu arada sezoş demişsin ya çok güldüm. Ne kadar şirin yazmışsın.
Kulağa hiç korkutucu gelmiyor.kaydirigubbakcemile2

Evet uzun zaman sonra bu günlere de geldik çok şükür.
Son bir aşama kaldı onu da aştık mı tamamdır.

Benim kıza tembih ettim sakın abablar gününden önce gelme diye. Laf dinleyecek galiba.

ooo senn kıza koca b masallah ..disiplinli baksana..anne ne derse o..masallah canım..:)

teşekkür ederim ipeğim
ama ben gerçekten çok düzenli beslendim haftada 1 balık ,et ve tavuk yedim özellikle her gün peynir süt ve yoğurt yedim
yaklaşık 1 aydır demir kan haplarımı düzenli içiyorum
kilo konusuna gelince ben yeterli ve düzenli beslendima ama evet çok kilo almadım.....
toplamda 8,5 kilo aldım ama bu da bünye meselesi çok kiloyla alakası yok ki canım
bizim plesentamız yaklaşık 1 aydır doğum kanalında
yani bebeğin altında dr um ondan kaynaklanabilir doğuma erken hazırlamış kendini dedi ama

kah öyle kah böyle ite kaka gün tamamlıyoruz canım .. hiiç üzer miiiii kafamçokkarıştı
Aras beyimizin keyfi yerinde ve sağlıklı ALlaha çok şükür. ctesi kontrolümüz var bakalım inşallah güzel haberlerle döneriz .. sanki kendinden bahsettiğimizi anladı seriye aldı yine hareketlerini :))))

fırtınadan önceki sessizlik gibi dimi :)))

basite almaya calısıorum bakma..:))..telefonda da hatırlatıcımda ole kayıtlı..yok sezos tahlilleri..sezos gunu falan..baska turlu a.hitchkok filmlernde ki gibi senaryo yazıcam :1ninca:

en iyisini yapıyorsun canım . yoksa ben de vakit yaklaştıkça tırs tırs olmuyor değilim hani :bbo:

Öyle akıllıdır, annesinin sözünü dinler kızım. Zamanında sıkı tutun dedim tutundu. Biraz da inatçılık var huyunda galiba. Babasına çekmiş hıhhh.

Sezoş günü kaydirigubbakcemile3 Kız alemsin. Korkuyu azaltmak için güzel bir yöntem. Hastalık yüzünden ameliyat olanlar var. Bu en güzel şekli bence. Ameliyat bile denmiyor. Adı bile farklı. Sezoş deniyor

zuzum bende özlüyom kıs alıştık yaw konuşmaya hakikaten kayınvalidem görümcem felan bendeler gerçi görümcem iş çıkışı geliyo son zamanlar ya pek yanlız bırakmıyolar saolsunlar ondan çok sık giremiyorum nete felan fırsat bukdukça bakıyorum sizlere
demetim temizlik bitsin ev mi sgibi olsun keyfleniyosun resmen ne güsel oluyo sonra gözün yerde gökte toz arıyo aman toz olmasın diye lmaz:
benimde biraz ütüm var ama görümcem ben akşam yaparım dedi bende bişiy dimedim çok yok zaten halleder hemencecik nazlı gelin oldum ben zemuszemus

ipeğimu sen 39. haftadasın çok az kaldıya benim şafak 16 kısmetse dün akşam görümcem diyoki gamze korkuyorum heran doğurcakmışsın gibisin diyo eşimde iyice aşağı indi karnın diyo ama ben fark edemiyorum sanki son zamanlar hep aynıyım millet benden daha panik durumda kaydirigubbakcemile3

evet tum negatiflikler babadan gelio bizdede..:)) mesela koca ayakları falan var baba gb ama guzel dudakları var anne gb:)))) cok adilim ben yaaa..

gaydincim nasılsın demstm ama gormedn sanırım..4 temmuz mu d tarhiniz canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…