2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

melekcim oykunn kilosu bence olcturdugun haftasına gore az degil canım takma kafana bunu..dr ların her dedigi tutmuyor..sakın uzma kendni..bol bol yemey devam et canım..saglıkla normal kilolu b bebis olarak dogsunlar ins..:)

öyle canım ya ama doktoruma çok güveniyorum ben
önemsiz bişey olsa bana söylemezdi biliyorum
zaten şimdiye kadar normal kilosu ama bundan sonra almazsa diye endişeliyiz bakalım
kilo da dert değil de plesenta işlevini yitirirse oksijensiz kalırsa diye korkuyorum çokmafoldumben

slm starım nasılsın kuzu yaramazlık yapmıyo demii:lepi:

iyyim tatlım sen asılsın diycem ama gitmişsin :gitme:
yaramazlık yapmıyor , oyun oynuyor kendince ama bazen bu oyun zamanı benim uyu zamanımla çakışınca didişiyoruz ister istemez kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3ama hep onun istediği oluyor sonunda :asigim:

herkese selamlarrr, doğuran yok sanırım

benim bugün kasımlarım çok ağrıyor ve kasılıyor karnım sürekli hayırlısı bakalım

bugün doğuran yok , inşallah yarına planlı doğum var : menekseak :teytey:
dinlen biraz yani yat-uzan -otur bak o zaman daha hafifleyecektir ..

bu arada demet,derin,dilara,madgirl,menekşeak,stat dust hepinize günaydın kızlar
anca kalktık kahvaltı ettik minik öykü ile azcık büğüsün diye
bu arada geçmişi okuduk

sana da günaydın melek ..

bisicikler olmaz canım.uzulme nolur...sadece takibini iyi yapsınlar bole bisi gercekten varsa..

oksijensiz falan da kalmaz tatlısım bole seleri aklına getirme, olumlu dusun gercekten bak..yuksek moral onemli..zaten sende 36 ınn icindesin artık..bebisin dogsada ole buyuk problemler yasamazsın bak amatist 35 artı 2 de dogurdu ve hersey yolunda..oykude zamanında ve saglıkla gelicek ins..ne diyoruz tam durusa gecioruz ..yuksek moral gobus dısarı..:)

evet ya allaha çok şükür allahın izniyle artık doğsa da çok büğük sorumlar olmaz inşallah canım
3-4 günde bir doktora gidiyorum artık doğuma kadar bakalım allahın izniyle sağlıkla gelir inşallah
insan çok endişeleniyor gerçekten
onlar bizim canımızdan can

bu arada takvimim artık geri sayıyo değiştirdim
2 hafta 5 gün sonra bi aksilik olmazsa kavuşçaz öykümüzle

Herkese günaydın kıslarrrrr :lepi: Ben gelene kadar herkesler gitmiş :sinifsinif: Bis cok iyiyis masallah kızımla bu arada ismi de belli oldu kızımın ALYA olcak insallah... Ay insallah masallah koyarak konuscam diye iyice düşüne düşüne yazar oldum kaydirigubbakcemile3 Geçmişi okuyamadım yine cok fazla umarım herkesler cok iyidir, öslemişim sizi, demettttttttttttttttttttttt naniknanik

Cnm günaydın epeydir giremiyorum. yarın sabah doğumum kısmetse saat 9 da ..

Yaaaaaaaaaaaaaaaa inanamıyorum yarın 9 demek cok heycanlııı ya bak benimde uykum kacar sen aklıma geldikce simdi ama senin güzel bi uykuya ihtiyacın olcakkk delikafadulden

zuzuuuummmmm topacım benimmm..deniz fenerim..ozlettin kızzz nerelrdesinnn?nasılsın tatlım..

Topaç diye sana derler cnmmm hıhhhhhhhhhhhhhh naniknanik Ben atletikimmm hala cılgınımmmm alkisalkisalkis Evdeyim karenimmm bi yuvarlanıyorum bi yuvarlanıyorum sorma dün gece yataktan düşüyodum o kadar yane her gece bi tehlike atlatıyorummm kaydirigubbakcemile3 Sen napıyosun bakiim, serra sultan nasıllar efemmm?

Ay zuzucumm çok heycanlıyımm aklıma geldikçe kalbim çarpıyooo..

iyiyiz canım çok şükürrrr
temizlikte gayet istediğim gibi gidiyor şimdilik
annecim de geldi
ilgileniyor sağolsun

oyyyyyy serram tosuncuk olmuşşşş maşallahh fıstığımaaaa:asigim:
ayy 2 temmuz günü de belli olmuşşş sağlıkla gelsin inşallahhhh
benim şimdilik net değil canım durursa eğer 15 inde istiyorum aslında o zaman da tam 40 hafta dolmuş oluyorrrkaydirigubbakcemile3 sanırım o kadar beklemez 7 temmuz gibi alır
aslında 10 günde gel demişti ama ben 2 hafta dolsun da gideyim diyorum
haftaya yani bakalım :sm_confused:

demet sen ne zaman doktora gidicennn

haftaya gitmeyi düşünüyorum canım aslında dr 10 gün sonra gel demişti ama ben 15 e tamamlayıp gidicem ni aksilik olmazsa inşl

hoşgeldin zuzummm
iyi olmanıza sevindim
hayırlı olsun güzel kızının adı
canım benim

Hosbulduk Melekimmm, teşekkür ederiz teyzesi Şeniz Sen nasılsın, nasıl oldun su içiyosun dimi bol bol, Öykücüğün odasını gördüm, hersey cok cok güsel, masallah 4 4lük bi tek Öykü kalmışşş gelcek kaydirigubbakcemile3 Allah güle güle yatırsın kuzunu cnm, hemen resmini cek Çilek'e yolla koysunlar siteye valla satışlar artar delikafadulden Bi dahaki doktor randevun ne zaman?

Ay zuzucumm çok heycanlıyımm aklıma geldikçe kalbim çarpıyooo..

Ya ben deli oldummm heycandan senin halini düşünemiyorum bile, ama annesi düşün yarın güsel güsel giyinceksin sora bi bakcaksın kapıdan bi melek gircek iceri, senin emeklerinle, sevincinle üzüntünle 9 ay besledigin melek, e b tanısma faslının ardından yemek bölümüne gecilcek, karnından cıktım ama hala buradayım dicek delikafadulden Ay yazdım valla senaryoyu, bi yandan da kafamda kurdum yalnız mutlu oldummmm opuyorumnanaktan

sağol güzelim çok teşekkür ederim....
inşallah sağlıkla gelir kuzularımız önemli olan bu
cumartesi gideceğim canım doktora bakalşım:1hug:

çok güzel bir isim zuzuşummmmmmmmmm , adıyla yaşasın bıdışın :asigim:
kızlar merhabalar naslsınız bakalım

hoşgeldin canım , iyi diyelim iyi olalım .. midem fena .. reflümü artık esksi gibi rennie kesmiyor .. sen nasılsın

Selam kıslar geçmişe bakamadım umarım herkes iyidir
Melekcim alıntıdan okudum plasanta yaşlanması varmış sanırım canım umarım beslenmesine devam edebilir doktorun ne derse harfiyen uygula aman doktorlarımıza sonuna kadar güveniyoruz hayırlı haberlerini alalım inş. canım :1hug:

sağol güzelim çok teşekkür ederim....
inşallah sağlıkla gelir kuzularımız önemli olan bu
cumartesi gideceğim canım doktora bakalşım:1hug:

İnsallah güsel güsel haberler verir doktorun cnm, sen sıkma canını hicbiseye tımammıııı opuyorumnanaktan

zuzummmmmmmmmdelikafadulden:lepi:

hoşgeldin topacım kornetimmmmmmmdelikafadulden:sm_cool:Şeniz

nasılsın bakalım nihayet yakalayabildim seni dün gece ben geldim sen kaçtın cadıııııııı:umursamaz:lülülülülülü:sm_cool:

özledim vallaaaaaaaaa:1hug:

gel yardım et azıcıkın arkadaşınaaaaa:teytey:

Zuzum canım ne hbr nasılsınız Alya süper isim adıyla yaşasın çok sevindim ya bebek demekten bi hal olduk artık bir ismi var fıstığın Alya Alya bak ne güsel söyleniyooooozemuszemus

opuyorumnanaktan canım ben topac oldum bile coktann...b o yana b bu yana yuvarlanmaya bende basladım hacı yatmaz oldum yanikaydirigubbakcemile3 serrada bende iyiyiz bu arada kızının ismi cok guzel masallah canım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…