2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

melekcim zatenöykümüz iki kiloyu geçmiş canım hiç bişey olmaz korkma dert etme sakın dediğin gibi hemen sezeryana alırlar sağlıklı olsu bebişlerimizde artık ne yapalım doğunca büyürler

kızlar ben nisanda anne oldum şuan 2 aylık bi oğlum var. Temmuz ayı yaklaşıo doğumlarınız ha başladı ha başlayacak biz de bunları yaşayalı çok olmadı sizi çok iyi anlıyorum o yüzden Allah yardımcınız olsun hepiniz kolaycacık doğurup yavrularınızı kucaklarsınız inşallah.
sağol tatlım inşaallah bebeklerimizi sağlıklı kucaklarımıza alırız...senin de bebeğin hayırlı olsun...
slm kızlar şükür topiğimiz açılmış bugün ben doğumda misafirlere ikram etmek için telaşlı bir yemekle uğraştım kayınvalidelerle beraber oturduğum terden yapmama rağmen yorulmuşum gerçi çok iyi oldu hazır elimin altında difrizime yerleştirdim.
demetim üzüldüm yaa bende sen girmeyince işleri bitti ne güzel ondan girmiyordur diye düşünmüştüm sıkma canını tatlım
kızlar ben artık sütten dondurmadan cevizden muzdan tiksinir oldum yaaa 15 gün önce gittiğimde kızım 1900 dü drum önemli olan hareketli olması dedi ama ben çok üzülüyorum heralde 2.5 anca doğacak o yüzden saydığım şeyleri abarttım biraz geçen günde dra gidince teyzem büyümüşmü kızın çok küçük diye eleştirmeye kalkıyor sinirlerim bozuldu sanki benim elimden gelen birşey ben kilolu olduğum için dalga geçiyolar bebeğim küçükmüş insan allah sana verdiya sonunda kızımm küçük olsun varsın der ama nerde cahil insanlar
canım hiç moralini bozma...küçük doğan bebekler daha çabuk gelişiyor...önemli olan sağlığının yerinde olması...usg ölçümleri hem doğru çıkmıyor belki daha kiloludur bebişin...
bu arada komşumuzun annesi kayıp 20 gündür aranıyoo apartmanca çöktük resmen bide kadın rahatsız unutkanlık var aklı gidip geliyoo biraz oraya çıktım hepsi memlekete gitmişlerdi annelerini aramaya ama hiç bir iz yokmuş 2 gündürde tv ye verdiler ordan arama yapılıyorr:sinifsinif:
ayyy ne kötü bir şey ya Allah kolaylık versinmafoldumben...Çabucak bulunur inşaallah..

Derin canım bol bol süt iç veya yoğurt ye,meyve yemeye çalış mutlaka.Hem çok kilo almasada kafana takma bende doğduğumda 2400 gr.mışım.

ben de bugün bebişimin kıyafetlerini yıkadım çorabına varana kadar hepsini ütüledim mis gibi oldularzemuszemus...ne güzel bir duyguymuş,çok haz aldım...asarken çok garip oldum:kedi:..eşimin ve benim çamaşırlarımı asıyordum...şimdi ise ikimizin parçası olan kızımın cicilerini astım balkona:asigim:..üç kişi olacağız artık evimizde...hihoyyyt

ben de bugün bebişimin kıyafetlerini yıkadım çorabına varana kadar hepsini ütüledim mis gibi oldularzemuszemus...ne güzel bir duyguymuş,çok haz aldım...asarken çok garip oldum:kedi:..eşimin ve benim çamaşırlarımı asıyordum...şimdi ise ikimizin parçası olan kızımın cicilerini astım balkona:asigim:..üç kişi olacağız artık evimizde...hihoyyyt

Bende halen çıkarıp çıkarıp bakıyorum oğluşumun kıyafetlerine onu hayal ediyorum.Allahım sağlıkla giydirdiğimiz günleride göstersin.

kuzeydeniz sağol canım ama süt ve yoğurtta zorlanıyorum işte ama sütü bir bardak içmeye çalışıyorum meyva aşırı yiyorum bakalım artık evet yaaa küçük olsun sağlığı yeride olsun
ecetuba belkide olabilir canım tahmini söylüyor olabilirler birde usgsi eskilerden drumun

Bende halen çıkarıp çıkarıp bakıyorum oğluşumun kıyafetlerine onu hayal ediyorum.Allahım sağlıkla giydirdiğimiz günleride göstersin.
amin canım inşallah bebişlerimiz giydirdiğimiz günleri görürüz ben de senin gibi bakıyorum kıyafetlerine sarılıyorum onlara ayyy çook duygulandımsenağlama
kuzeydeniz sağol canım ama süt ve yoğurtta zorlanıyorum işte ama sütü bir bardak içmeye çalışıyorum meyva aşırı yiyorum bakalım artık evet yaaa küçük olsun sağlığı yeride olsun
ecetuba belkide olabilir canım tahmini söylüyor olabilirler birde usgsi eskilerden drumun
usg si eskiyse hiç sıkma canını tatlım...olumlu düşün olumlu ol...kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar yarın meleklerimin kardeşleri benimle olucak..2 embriyo yerleştiriliyor,yine co-cultur yaptırıyorum..Benim için dua edin :Saruboceq:a.s.

Arkadaşlar yarın meleklerimin kardeşleri benimle olucak..2 embriyo yerleştiriliyor,yine co-cultur yaptırıyorum..Benim için dua edin :Saruboceq:a.s.
hayırlı olsun canım... meleklerinin kardeşleri sana sımsıkı tutunurlar inşaallah..dualarım seninle...Allah işlerini rast getirsin...

X