2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bu sefer yine tutarsa 12. haftada serklaj ameliyatı ve hastaneye yatış..doğuma dek...

Sizin de az kaldı,hayırlısı hepimiz için...:1hug:
ameliyat olup 7 ay hastanede mi yatacan Allah kolaylık versin...meleklerin sana gelsinler de her şeye katlanılır...
evet canım az zamanımız kaldı hayırlısıyla meleklerimize kavuşuruz inşaallah...

amin canım inşallah benim şafak 6 çok heyecanlıyım sanki ilk bebeğim gibi:1hug:
Şafak 6 mı amanınn çok az kalmış..Hayırlısı ile sağlıkla gelsin bebeğin canım :Saruboceq::asigim:
ameliyat olup 7 ay hastanede mi yatacan Allah kolaylık versin...meleklerin sana gelsinler de her şeye katlanılır...
evet canım az zamanımız kaldı hayırlısıyla meleklerimize kavuşuruz inşaallah...

Tatlım benim erken doğum riskim çok fazla olduğundan mecburum..annem yanıma gelip bana bakabilcek durumda değil..anneannem yatalak ona bakıyor...oturduğum yerde hiç bir akrabamız yok...bu yüzden en iyisi hastanede kalmak..şimdi bana ilerki zamanlar için bakıcı bakıyoruz..sabah 10 gibi eve gelip akşamüstü 5-6 gibi gidecek,cumartesi-pazar gelmeyecek...Daha önceki transferimde de sadece eşim vardı yanımda..aslında içim burulmuştu..herkesin yanında ya annesi ya da bayan bir akrabası vardı...eşim benim annem oldu artık....

Herkes hayırlısı ile meleklerine kavuşsun inşallah :Saruboceq:

inşaallah canım..diğerlerine ilk denemede mi hamile kaldın?
Evet canım ilk denemede hamile kalmıştım...bu günlerde bebeklerim belkide evde olucaktı ama kısmet olmadı..inşallah kardeşlerini eve götürmek nasib olur..
inşallah canımm en kısa zamanda müjdeli haberi bekliyoruzz dualarımız seninle allah gönlüne göre versinnn:Saruboceq::nazar:

Amin canım:1hug:

Şafak 6 mı amanınn çok az kalmış..Hayırlısı ile sağlıkla gelsin bebeğin canım :Saruboceq::asigim:

Tatlım benim erken doğum riskim çok fazla olduğundan mecburum..annem yanıma gelip bana bakabilcek durumda değil..anneannem yatalak ona bakıyor...oturduğum yerde hiç bir akrabamız yok...bu yüzden en iyisi hastanede kalmak..şimdi bana ilerki zamanlar için bakıcı bakıyoruz..sabah 10 gibi eve gelip akşamüstü 5-6 gibi gidecek,cumartesi-pazar gelmeyecek...Daha önceki transferimde de sadece eşim vardı yanımda..aslında içim burulmuştu..herkesin yanında ya annesi ya da bayan bir akrabası vardı...eşim benim annem oldu artık....

Herkes hayırlısı ile meleklerine kavuşsun inşallah :Saruboceq:
yalnız olmak çok zor bu durumda canım ama eşin yönünden şanslıymışın...iyi bir bakıcı bulursunuz inşaallah..

Evet canım ilk denemede hamile kalmıştım...bu günlerde bebeklerim belkide evde olucaktı ama kısmet olmadı..inşallah kardeşlerini eve götürmek nasib olur..

Amin canım:1hug:
ilk denemede hamile kalmışsın ne güzel inşaallah bu da öyle olur...yengemin ablasına iki emriyo transfer edildi pazartesi öğrendiki tutmamış çok üzüldümafoldumbenher şey kısmet canım...

X