2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Ben geldim. Şimdi yemek yiyecem aslında ama bir bakayım dedim neler oldu diye.
Bu arada kalbim biraz normale döndü gibi.
Kizlar ben de bu hafta gene gidecegim dr'a. Benim dr iyi cikti Allah'tan.:nazar:

Anlatmistim burada normalde 3 defa ultrason yapiliyor, 19. haftalardan sonra bir daha doguma kadar yapilmiyor diye.

Belki de benim dr yaptigi icin dis gebelik ameliyatimi (ortagi aslinda asil drumdu ama ameliyata bu girmisti) beni tekrar hayal kirikligina ugratmak istemiyor galiba.

Aradim ne kadar su icmeliyim diye. 10 lt icmistim cunku onceki gun:)

4 lt yeter dedi. bir de haftaya gel ultrason yapalim dedi:) yarin birgun tekrar ultrasona girecegim insallah. hem bebek pozisyonu hem de su icin.

daha donmedi bunu hissediyorum ama insallah donecek. benim iki komsum var. ikisinin de son anda donmus.

Canım döndüğünü hissetmiyorsun zaten. Sen uyurken bile dönebiliyorlar. Belki iyi haberi alırsın.

canım fena değilim bir haftadır evde yanlızım annem gitti

Comebaby hayırlı olsun canım. Kızların büyümüştür artık. Kaç gr oldular?

kızlar şu cicili bicili elbise askılarınından aldınızmı internetten falan alınacak bir adres biliyormusunuz?
beyaz melek canım maşallah odanız süper olmuş,çok şeker,sen herşeyi tamamladın maşallah.senin dolabındaki askılarada bayıldım nerden aldın canım?

Canım ben Mudo Outlet'ten ahşap olanlarını 5 tanesi 12.5 TL'ya aldım.

kıslaaaaaaaaaaaaaaaar size süprizim var delikafadulden
şimdi çok güzel resimler ekliycem buraya , kıpraşmayın bi yereeeeeeeeeeeeeee :lepi:

ŞOK ŞOK ŞOK :1shok:

FLASH FLASH FLASH delikafadulden

Nilsu ve Bensu hanımların ilk görüntüleriiiiiiiiiiiiiiiii hihoyyyt

işte Nilsu hanım :nazar:

veeeee Bensu hanımmmmmmm :nazar:

neslicim ah keşke doğum esnasında da hissetmesek dediğin gibi ne güsel olur kaydirigubbakcemile3
Canım ben kısmet olursa normal doğum istiyorum ve epudral uygulatıcam sanırım doktorumla konuştuk epudralin uygulanması en mantıklı doğum şekli normaldir aslında dedi birde çok rahat oluyomuş şuan kafamda var son dakika değişikliği olmazsa canım:emir_bebek:

canım bende düşünüyorum ama yan etkisi olurmu diye korkuyorum bel ağrısı olan çok oluyormuş tam kararımı veremedim
o zman ki açılmama göre karar vereceğim dayanamazsam isterim heralde

Nilsu pek rahat maşallah. Bacaklar da toparlamış. Her iki çileğimize de :nazar:
ınşallah küvesden en kısa zamanda çıkarlar.

ikiside maşallah ne kadar büyümüşler 2 kilo bile yoktular dimi doğduklarında,ya benim bebeğim 2,5 kiloyu geçmesine rağmen hala küçücük bişeymiş gibi geliyoo

Kizlar ben de bu hafta gene gidecegim dr'a. Benim dr iyi cikti Allah'tan.:nazar:

Anlatmistim burada normalde 3 defa ultrason yapiliyor, 19. haftalardan sonra bir daha doguma kadar yapilmiyor diye.

Belki de benim dr yaptigi icin dis gebelik ameliyatimi (ortagi aslinda asil drumdu ama ameliyata bu girmisti) beni tekrar hayal kirikligina ugratmak istemiyor galiba.

Aradim ne kadar su icmeliyim diye. 10 lt icmistim cunku onceki gun:)

4 lt yeter dedi. bir de haftaya gel ultrason yapalim dedi:) yarin birgun tekrar ultrasona girecegim insallah. hem bebek pozisyonu hem de su icin.

daha donmedi bunu hissediyorum ama insallah donecek. benim iki komsum var. ikisinin de son anda donmus.

dönecek inşallah canım hepimiz dua diyoruzzzŞeniz

canım fena değilim bir haftadır evde yanlızım annem gitti

tatlım hoşgeldin prensesler nasıllarrrropuyorumnanaktan

ayyy göğsüm ağrıyor yaa sol göğsüm etrafı ve ucu, delirtti sabahtan beri. panik atak olunca ben ve sol taraf ağrıyınca saçma saçma şeyler aklıma geliyor delikafadulden
bide bi halsizlik deliricem delikafadulden

hürreminde çok ağrıyordu canım ağrı kesicilerle geçti sanırım korkma aklına da kötü şeyler getirme

çekmeceler bittiiiii sıra ütüdeeeeee:sinifsinif:

selam arkadaşlar,menekşeak Allah bir avazda kurtarsın canım ne mutlu 3 gün sonra meleğin kollarında,çok heyecenlı.bebişin kaç gram olmuş canım,epidural sezeryanmı olacaksın?

Cnm epidural istiyodum ama eşim beni soğuttu çok bide belden iğnedende korkuyorum ne yalan söyliym. Bebişim geçen c.tesi 3.159 gr dı.

gözlerim doldu

bu ne güzellik rabbim çok büyüksünnnn:nazar::nazar::nazar:

inşallah bir an önce annecikleriyle yuvalarına dönerlerrrr

kocaman abla olmuş bu fıstıklar:nazar:Şeniz:nazar:

sağlıkla büyüsün uzun ömürlü olsunla inşallahhhhhh anneleriyle babalarıylaaaaa:Saruboceq:

X