2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım bende yarın osmanbeyde bir profösör varmış ona gidicem bide bakalım çapada doktormuş hem bakalım o nedicek doktoruma gidiyorum haftada bir riskli bir durum yok diyo şimdilik bakalım

star_dust siz nasılsınız

gaydin maşallah canım sanada güzel haberlerle gelmişsiniz

o zaman yarın dr. dönüşü mutlaka buraya yaz canım ok yerimseniben
biz iyiyiz , iyiydik aslında galiba .. 1 saatti süren bi kasılmam var bel ağrısının eşlik ettiği . dr.umla konuştum , evin içinde gez biraz dedi ama ı-ıhh , gezemiyorum , daha çok kasılıyorum , ayaklarım şiş yürüyemiyorum + bel ağrısı , 2 dak. zor gezdim yaaa :gitme:

Ayyy MAŞALLAH kuzucuklaradelikafadulden:nazar::nazar::nazar:İkisi de çoook tatlı ve sağlıklı görünüyor. Umarım en kısa zamanda anneciklerine bebecıklarına kavuşurlar.

Stardust canım bana mı sordun doğum şeklini?fisfisfisYav dur, daha çok erken. Benim doktor doğumun d'sinden söz etmedi daha. Çok şükür herşey iyi ama. Bir tek şeker kız oldum, diyetimdeyim tatlım:CüvCüv:

evet canım sana sormuştum . ya benim aklımda sanki hep aramızda 1-2 hafta varmış gibi kalmış .. haklısın , erkenmş birazcık kaydirigubbakcemile5
şekerin kaç çıktı ???

güle güle gaydincim

yahu bunun 1 parçası eksik çıktı pfffff sinir oldum aradım durumu inceleyip bana bilgi verceklermişş:eek:klava:

ŞOK ŞOK ŞOK :1shok:

FLASH FLASH FLASH delikafadulden

Nilsu ve Bensu hanımların ilk görüntüleriiiiiiiiiiiiiiiii hihoyyyt

işte Nilsu hanım :nazar:

veeeee Bensu hanımmmmmmm :nazar:
ayyy yerim ben onları maşallah şu ayaklara ellere bak yarabbim...gözlerim doldu..çok tatlılar ya.tez zamanda kuvözden çıkarlar inşaallah nilsu ve bensu...Allah bahtlarını güzel eylesin...anneciğine ve babacığına bağışlasın prensesleriii...

herkese merhaba hele sukur sonunda gırebıldım sıteye
sabahtan berı nette sorun vardı gıremıyodum halloldu sanırım
umarım herkes ıyıdır gecmısı okumadım cunkuopuyorumnanaktan

ayyyy ben bu bebıslerı yerım masallah allahım nazarlardan saklasın cok sekerler ınsallah saglıkla hastaneden cıkıp annelerının kucagında evlerıne gıderler:Saruboceq::nazar:

kızımın salıncağı geldi teyzeleri:teytey:

iyi günlede kullansın küçük hanımmmmmmm :asigim:
hani resim kaydirigubbakcemile2

slm canlar nasılsınz ben toperlamaya çalışıyorum işte bu mevsimdede çekilimiyor nezlemi alerjimi ne karın agrısıysa dün çok kötüydüm gözlerim akar burnum akar nese toparlıycaz heral sizler iyisinizdir umarım bi göz atam dedim

geçmiş olsun canımcımmmm a.s.

HÜzÜn hoŞ geldın bende annenle hasret gıderıyosundur dıye gıremedın sanıyodum nasılsınız geldı dımı annen

hoşbulduk kıkolecım annem gelemedı malesef iranda seçım varmıs heryer karısmıs bılet bulamamıslar bu aksam bıletını ayırtmıslar bı aksılık cıkmazsa yola cıkıcak ınsallah

Ya Şımdı benım ıkı zıllımde uyudular bende sıcaktan mıyıŞtım bıŞıde yapmak ıstemıyom sessız sakın uyusammıkı acaba
offf ozamanda gece uyuyamıyom
gece zaten uyuyamıyomkı dımı

arkadaşlar işte bunlar benim kuzucuklarım dua edin lütfen biranönce onları evimize getirelim böylesi çok zormuş bunu şimdi şimdi daha iyi algılıyorum başlarda etkilenmemiştim ama şimdi aklıma geldikleri an ağlıyorum kendimi durduramıyorum sütüm kesilecek diyede üzülüyorum çünkü onların çok ihtiyacları var şu an buna dualarınızı eksik etmeyin lütfen biran önce 2 kiloyu bulsunlar
allaha şükür başlarda kilo aldılar verdiler şu an alıma gectiler ama henüz istenilen kiloda değiller sanırım 2 hafta daha bizden ayrı kalacaklar doktorun söylediğine göre lütfen dua edin

saolasın canımcım dökülüyom bu yaz gününde yav sen nasılsın kontrolün cumartesi günümüydü senin yanlışmı hatırlıyorumCADIARZU

kendimi iyi hissetmeyice perş akşamı gittik kontrole .. nefes darlığı için br ilaç verdi dr. cumadan beri içiyorum , açıkçası bi numarasını göremedim henüz .. her zaman baktığı usg bakıma girmiş , eski model bi şey vardı , hareketlerine ve iş olsun diye baş-karın çevresi ölçümlerine baktı ve çıkan sonucu kaale almamamızı söyledi .. yatak hapsinden çktım ama kendimi dinleyecekmişim , bi arıza hissettğimde hemen dinlenme -yatış pozisyonuna geçecekmişim .. biraz önce aradım , 1 aattir geçmeye kasılma ve bel ağrım var dedi , yürmemi söyledi , yürüyemiyorum ki ağrıdan , ben de uzandım .. limde saat kasılma sayıyordum yürürken , şimdi 2 adımlayayım bari bi daha :KK43:(
Ya Şİmdİ benİm İkİ zİllİmde uyudular bende sıcaktan mıyıŞtım bİŞİde yapmak İstemİyom sessİz sakİn uyusammıkİ acaba
offf ozamanda gece uyuyamıyom
gece zaten uyuyamıyomkİ dİmİ

bence de uyu , gece uyuyamıyorsun nasıl olsa .. valla ben de artık öyle yapıyorum ...

arkadaşlar işte bunlar benim kuzucuklarım dua edin lütfen biranönce onları evimize getirelim böylesi çok zormuş bunu şimdi şimdi daha iyi algılıyorum başlarda etkilenmemiştim ama şimdi aklıma geldikleri an ağlıyorum kendimi durduramıyorum sütüm kesilecek diyede üzülüyorum çünkü onların çok ihtiyacları var şu an buna dualarınızı eksik etmeyin lütfen biran önce 2 kiloyu bulsunlar
allaha şükür başlarda kilo aldılar verdiler şu an alıma gectiler ama henüz istenilen kiloda değiller sanırım 2 hafta daha bizden ayrı kalacaklar doktorun söylediğine göre lütfen dua edin

canım ınsallah saglıkla evınıze donersınız en kısa zamanda :teselli::nazar:

X