2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

İyiyim demetcim işte buralardayız hep. Kadın konusunda çok şanslısın aman dilini ısır tahtaya falan vur:))

zaten başında durmayıncaa oo daha beter yapıp gidiyolarr üstün körü yani:) vallahi insan temizlikçinin peşinde daha çok yoruluyoo onu yap şunu et bölye olur buraya koyy gibi haa bide ev değiştirme merakları hepsinde var bunlarınn:) bütün iş btti sıra ev değiştirmeye geldiikaydirigubbakcemile3

He valla hepsi dekoratör olacakmış yanlış mesleği seçmişler.
Bir de güçlüler maşallah benim koskoca içi dolu gardrobu odanın bir ucundan diğer ucuna taşıyor. Eşim babasıyla zor taşıyor o kadar yani. Tabi bu arada kadın parkeleri düşünmüyor o ayrıııı.

benimde el bileklerimden sonrasında ve ayak bileklerimin sonrasında 2 gündür uyuşma oluyor.ellerimi ve ayaklarım yokmuş gibi oluyor.şişmelerde başladı zaten.çok tuzluda yemiyorum.tansiyonum filanda normal.gerçi böyle şeyler olması çok normal.son günlerimiz artık

herkeze kocamannnnn günaydın kızlar
öykücüğümün odası hakkında yaptığınız yorumlar için çok teşekkürler beyenmenize çoık sevindim

dogumda kayınvalidemin evinde olacağım için temizlik konusundaa hiç bişi düşünmedimm. düşünmüorumm..mirmirmirmirama çok isteerdim kendi evimde düzenimde olmayıı.. miisss gibi yapardım evimii....:sinifsinif:

rozemcim geçmiş olsun tatlım umarım önemli bişey olmaz ama olursada sakın ttelaş etme bitanem artık tehlikeli dönemii çoktan aştık....
diloşum iyi haberlerle dön inşallah doktordan...........

akşamdan bu yana kasıklarım adet olacakmışım gibi çok ağrıyor gece gene pek uyuyamadım...
hiç iyi hissetmiyorum kendimi ya

rozemcim geçmiş olsun tatlım umarım önemli bişey olmaz ama olursada sakın ttelaş etme bitanem artık tehlikeli dönemii çoktan aştık....
diloşum iyi haberlerle dön inşallah doktordan...........

akşamdan bu yana kasıklarım adet olacakmışım gibi çok ağrıyor gece gene pek uyuyamadım...

hoş geldin canım inşallah güzel haberlerle gelicezzz sende dikkat et kendine artık işlerini tamamladın yat bundan sonra keyfine bak yoruldun tabikii ondan olabilirr:sinifsinif:

dün akşam eşimde fark etmiş bana diyoo sen öbür hamileiğinde kuş gibiydin bi gün ah vahh şuram ağrıyo buram böyle demeden doğum yaptın bi ağrı kesici dahi içmemiştin diyoo bundan çok çektin diyoo zavallaım bide diyoo şu hamileliğin bitsede hepimiz kurtulsakkkaydirigubbakcemile3

kızlar sizden kopmak çok zor ama işim var onları halletmem lazım...hepinizi çok seviyorumopuyorumnanaktansize iyi muhabbetler...

ipeğimu ecetubaa güle güle kızlarr bende çıkıcam işlerim var hem duşa gircemm 2,5 gibide çıkarım sanırımopuyorumnanaktan

merhaba hanımlar

bugün doktora gidicek arkadaşlar hayırlı haberlerle gelsinler.artık çok az zamanımız kaldı.13 günüm kaldı.içime korku girmeye başladı

hoşgeldin selsincim nasılsın çağın beramız nasılll ayy seninde az kaldııııdelikafadulden

o korku hepimizde var canım
ay ben bide hem sezeryanı hem normal doğumu yaşamış bi tecrübeli olarak niye korkuyorum bilmiyorum ama çokk tırsıyorummmmm:kedi:

demett ne yapıyosun bakimmm sesin kesildi garanti mideni dolduruyosunn lülülülülülü

aynen diloşummmmmm çaktırmaaaakaydirigubbakcemile3

kıslar hepınıze tesekkur edıyorum.
gercekten kötü bir deneyım oldu benım ıcın.
sımdı cıkmam lazım anca hazırlanırım.
cok opuyorum hepınızı.

güle güle git güle güle güzel haberlerle dön tatlımŞeniz

İyiyim demetcim işte buralardayız hep. Kadın konusunda çok şanslısın aman dilini ısır tahtaya falan vur:))

He valla hepsi dekoratör olacakmış yanlış mesleği seçmişler.
Bir de güçlüler maşallah benim koskoca içi dolu gardrobu odanın bir ucundan diğer ucuna taşıyor. Eşim babasıyla zor taşıyor o kadar yani. Tabi bu arada kadın parkeleri düşünmüyor o ayrıııı.

çok şükür canım ama onu bulana kadar neler çektim kaç kişi kovdum tabi bi bilsenizzz:sinifsinif:

he öyle tebe çeker yazık parkelere:mymeka:

benimde el bileklerimden sonrasında ve ayak bileklerimin sonrasında 2 gündür uyuşma oluyor.ellerimi ve ayaklarım yokmuş gibi oluyor.şişmelerde başladı zaten.çok tuzluda yemiyorum.tansiyonum filanda normal.gerçi böyle şeyler olması çok normal.son günlerimiz artık

benim bileklerim ayaklarım hep şişti canım evet normalmiş son günlerimiz ne yapalım az daha sabırrrrrr
valla yumruk yapamıyom inanabiliyormusunuz hele sabahları ellerim balon gibi oluyorrrr:gitme:

herkeze kocamannnnn günaydın kızlar
öykücüğümün odası hakkında yaptığınız yorumlar için çok teşekkürler beyenmenize çoık sevindim

günaydın tatlımm hoşgeldinnnnnnnn

eee hani odaa ben görmedimmmmmm:sinifsinif:

banane bende bakcemmmm:umursamaz:

dogumda kayınvalidemin evinde olacağım için temizlik konusundaa hiç bişi düşünmedimm. düşünmüorumm..mirmirmirmirama çok isteerdim kendi evimde düzenimde olmayıı.. miisss gibi yapardım evimii....:sinifsinif:

sılacım hoşgeldin üzülme canım sende ilk telaşları atlatınca evinde sürersin keyfiniiii:lepi:

Kızlar sizden komak zor. Ben kaçtım.

güle güle gene gel canım:gitme:

akşam benimde çok ağrım oldu alt tarafta çok korktummmmafoldumben
dün tüm gün dışardaydık akşamda iş yaptım çok saat 10 da oturdum :mymeka:
sonrada ağrım olunca paçam tutuştu tabe eşimde bana kızdımafoldumben

dikkat et meleğim senin zaten işlerin bitmişti yat dinlen bol bol

hoscakalın ben cıkıyorum

güle güle annecik

kızlar sizden kopmak çok zor ama işim var onları halletmem lazım...hepinizi çok seviyorumopuyorumnanaktansize iyi muhabbetler...

ipeğimu ecetubaa güle güle kızlarr bende çıkıcam işlerim var hem duşa gircemm 2,5 gibide çıkarım sanırımopuyorumnanaktan

güle güle kızlar

benimde çok işim var bugün çokta sıcakkkkkk

diloşum gelir gelmez yaz bekliyorummmm

ececim kolay gelsin canımmmm

az daha oyalanıcam ben sonra kalkıcammmmm:tomato:

kızllar mezhabala nasılsınız bakalım...
ben birazdan ağdaya gidecem yarın eşim şehirdışına çıkacak bugün 5te gidecez dra

X