2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Annecik, gülistan maşallah bebeklerinize. Gülistan eksikleriniz bitmiş ne güzel. Rahatlamışsındır artık.
Kikoleyim kızın büyüyünce esmer bomba olacak. Maşallah çok tatlı.
Amatist kendini fazla yorma canım. Madem erken doğum riskin var bırak eksikler için ya sana biri yardımcı olsun ya da doğumdan sonra yavaş yavaş kendin yaparsın. Şimdi yatma zamanı.

Ben verdim canım. Hamileyken de yapılabiliyor ama konuyu açan arkadaş hamilelik sonrasını bekle dedi. Banyoda 2 kez bunu yaparken düşmüş. Ne olur ne olmaz allah korusun. Ben de şimdilik güzel bir kese aldım. Banyoda çatlakların olduğu yerleri kızımın varlığını da hesaplayarak keseliyorum. Sabah akşam madecassol sürüyorum. O forumu da takip ediyorum Şimdilik hep iyi geridönüş yapıyorlar.
Evet çatlaklar anne olduğumuzu da gösteriyor ama marifet bence anne olup da hala güzel vücuda sahip olabilmekte. Bu yüzden boşver diyemiyorum. İnsanın bedenine elinden geldiğince güzel bakabilmesi bence önemli. O yüzden kafayı taktım kahve limon ikilisi, madecassol-acnelsye-bephantene-evigen-kantoran yağı beşlisi, lierac ampul,aktarın özel karışımı bişey bişeyle bunları geçireceğim.

Akşam ben bir girip bakacaktım kimse var mı diye ama eşim her yanından kalktığımda nereye gidiyorsun diyince onu yalnız bırakmamak için bakamadım. Bişey de yapsak bari TV seyrettik.
çok saol teyzesi bende doğmadan bile hep esmer bi kızım olsun istemiştim böle kara gözlü kara kaşlı simsiyah saçlı ama olmadı okadar

Tahmin ediyorum. Yemek yerken bile masaya göbeğimden rahat oturamıyorum.
Bi de sizde oluyor mu bilmiyorum her yediğimi önce bir göbeğime döküyorum. Kıyafetlerim yaramaz çocuklar gibi lekeleniyor. Sen tüm gün nasıl çalışıyorsun valla çok zor.
Bizde ne olacak. Pazar günü işte. 3 dönüm bostan, Yan gel yat Osman şeklinde. Aman nispet olarak algılama heeee. Sonuçta sen de geleceğin için çalışıyorsun. Emeklerinin karşılığını alacaksın inşallah.
aynen şekerim benim genelde göbek hep lavaboya değdiğinden hep ıslanıyo yemekleride göğüs bölgeme damlatıp duruyom ne ilahi hikmetse
Benim de 2 gündür kafamda uğultu var. Sanki çok gürültülü bir yerden çıkmışım veya çok içmişim gibi. Hiç geçmiyor. Sinir oldum.

tansiyonla alakalı bence bi ölçtür derim benim genelde öle oluyo

ee ne ediyonuz sıcaktan mayıştınız dimi ben biraz daha iyiyim.....ya çok bişeyim yok kızlar..ne diyim bişey diyemiyorum...bizim ilişkimiz biraz farklı ben azcık ağrım olsa abartma huri sende diyo.....onunla tartışmaya girmek istemiyorum düğünden sonra gelini eve bırakmayada gidelim lafı oldu ben hiç iyi değilim anne ben eve gidiyorum dedim iyi siz gidin babanda düğüne gelicek zaten falan dedi ...babam geldi arabanın anahtarını verdik biz taksiyle eve geldik....yani ben kendi kendime dikkat etmeye çalışıyorum.....bitti çok şükür kızlar annen dahi olsa kimseden bişey beklemeyeceksin eşin sen o kadar.....iyiyim şu an az kaldı yaa 35 bitti....ben temmuz ilk haftası doğurucam zati öyle gibi geliyo bana....bi tekme atıyo zilli akciğerlerimin ortasına oyuk açıldı zemuszemus

hakkında hayırlısı neyse o olsun canım sen artık alışmışsındır ama yinede zor tabi nediyimki senağlama

kızlar az önce tuvalete gittim karnım bi tuhaf zaten ne sancım var ne kasılmam ne sıkıntım sadece bir mayışıklık var üstümde deminde tuvalete gittim selpağa akıntı gibi pembe sıvı geldi az bişey nedir acaba bu kum dükme kanaması gibi değil normal olağan akıntıdan ama pembey di ....bakalım takip edicem..yüzüm karıncalanıyor ve mayışığım bu gece gelirse 12 den sonra gelsin de istediğim hastaneye gideyim hehehehehehehe.....biraz araştırayım bakalım bu pembe akıntı neymişşş....

kızlar az önce tuvalete gittim karnım bi tuhaf zaten ne sancım var ne kasılmam ne sıkıntım sadece bir mayışıklık var üstümde deminde tuvalete gittim selpağa akıntı gibi pembe sıvı geldi az bişey nedir acaba bu kum dükme kanaması gibi değil normal olağan akıntıdan ama pembey di ....bakalım takip edicem..yüzüm karıncalanıyor ve mayışığım bu gece gelirse 12 den sonra gelsin de istediğim hastaneye gideyim hehehehehehehe.....biraz araştırayım bakalım bu pembe akıntı neymişşş....

canım yat uzan halen pc başındamısın strestende olmuş olabilirr ister istemez üzülüyosun ailenden dolayıı bendede gelmişti pembe akıntı şeklinde ama benimki biraz suluydu ve fazla gelmişti suyumda azalma çıkmıştı bide sancım çıkmıştı nts de sen kendini dinle bakalım devamı gelcekmii kızz doğurcan hee en sonundaa sıkıntıdann biraz kendine hakim oll:eek:lmaz:

bebeğin suyu olabilir mi acaba yat dinlen canım sen kendini çok yoruyorsun dinlen biraz

Selam kızlarr hurıcım geÇmıŞ olsun gÖbÜŞÜn ındı mı senın ındıyse ufaklık yola ÇıkmıŞ olabılır :)

haftasonu yorulduk odamızı yerleştirdik tamamen eşyaları katladık astık valizimiz de hazır sağlıkla bekliyoruz artık prensesi

selam ipeğimu ses veriyorum nasılsın geçmişe bakıyodum zuzumu merak etmiştim

çok saol teyzesi bende doğmadan bile hep esmer bi kızım olsun istemiştim böle kara gözlü kara kaşlı simsiyah saçlı ama olmadı okadar

Kız daha ne olsun. Arap gacı mı çıkarmayı hedefliyosun? Olmuş işte fıstık gibi maşallah.
Ben de açık kumral olsun istiyorum. Ama enteresandır hiç merak da etmiyorum. TÜm enerjimi cinsiyetini merak etmekle tükettim galiba.

aynen şekerim benim genelde göbek hep lavaboya değdiğinden hep ıslanıyo yemekleride göğüs bölgeme damlatıp duruyom ne ilahi hikmetse

Çıkıntılarla başımız belada desene :))

tansiyonla alakalı bence bi ölçtür derim benim genelde öle oluyo

Ben de öyle düşündüm. Dün baktırdım normal çıktı. 10-6 anlamadım neyin nesidir. Yarın da devam ederse bir dr'a görüneceğim.

Pembeyse çok sorun değildir ama sen gene de dr'unu ara bi sor bakalım ne diyecek?

Melekcım harıka olmuŞ odasıı tam prensesıne gÖre saĞlıklı gÜnlerde bÜyÜsÜn ınŞallah

ipeğimu ipeğine kavuşmaya az kaldı ya ne kadar güzelll
3 haftamız kaldı bizimd enerden nerelere geldik kızlar
yok kalp atışı yok tekmeliyo tekmelemiyo şimdi allahın izniyle kocamannn oldu kuzular
az kaldı en fazla 3-4 hafta sonra hepimiz anne olacağız allahın izniyle

iyiyim kızlar pembemsi şey bir daha gelmedi başka bişeyde olmadı yemek yaptım kendimi çok yataklara atmak istemiyorum halsizim ama yattıkçada yatıyorum eşim şimdi salata yapıyor ben yemeği hazırladım bu hafta sonunuda atlattık çok şükür :lepi:zemuszemus iyiyim ya böyle olmaz diye düşünüyorum zati bu hafif bişey oldu yani ben daha şiddetli bişey bekliyorum...
bak bak hayalime bak sen şimdi """ ben oturuyorum böyle pc başında karnıma hafif bir sancı giriyo sanki böyle üşütmüşümde karnım bozulmuş gibi alla alla ben hala burda yazışmaya devam tabi ,w.c gidiyorum pembe sıvı geliyo bişey olmaz daha öncede oldu diyorum böyle milletin bebek odasına falan bakıyorum derken balon patlayı veriyo bacak aramda sıcacık su geliyo delikafadulden anam gızlar ben gidiyom dogurmayaaaa diye yazıyorum burdan sonra telefondan taksiyi arıyom abüüüüü hemen gel gapıyaaaa doktura gitcüzzzzzz.....size öpüldüüz anacıııımmm diyom doğru hastaneyeee ..""""kimseyi bekleyemem bacım yolda ararım kocamı gelsin hastaneye...zati biz kiseye haber vermeyecez....buı hayalimdeki pembe sıvının dewamı gelmediği için bende şu anlık yemek yemeğe kalkıyorum...çok güzel hareketler eşliğimde yemeeemi yiycim öpüldünüz anacııımmm.............

melek ama olmuyo yaa kızımında canı çekiyo çok güzel oda yapmışsın ya eline sağlık kuşum mutlu günlerde büyüsün odasında ....byyyyy

geldim kızlar tansiyonum 9-6 düştü yemek yedik biraz halsiz hissediyorum kendimi yalancı sancılar falan oluyor kasılmalar...eşim tansiyonumu ölçtü 9-6 birde ben ölçtüm aynı yoğurt almaya gitti bi tuzlu ayran iyi gelecek heralde...bu akşam biraz mızmız bizim kızımız sabaha bişeyimiz kalmaz heralde...

aman telaşlanmayın kendimi biliyorum sadece kasılmalarım oluyor,biraz bel ağrısı tansiyonuda hallederim.doktora gitmek istemiyorum çünkü düzensiz kasılmalar düzensiz bel ağrılar sonuçta gebeyim ben tabiki olacak böyle şeyler .....sadece paylaşmak istedim opuyorumnanaktan değişik bişey olursa haber veririm mutlaka kızlar.....az kaldı kızım hazırlık yapıyo teyzoşlarııı

geldim kızlar tansiyonum 9-6 düştü yemek yedik biraz halsiz hissediyorum kendimi yalancı sancılar falan oluyor kasılmalar...eşim tansiyonumu ölçtü 9-6 birde ben ölçtüm aynı yoğurt almaya gitti bi tuzlu ayran iyi gelecek heralde...bu akşam biraz mızmız bizim kızımız sabaha bişeyimiz kalmaz heralde...

aman telaşlanmayın kendimi biliyorum sadece kasılmalarım oluyor,biraz bel ağrısı tansiyonuda hallederim.doktora gitmek istemiyorum çünkü düzensiz kasılmalar düzensiz bel ağrılar sonuçta gebeyim ben tabiki olacak böyle şeyler .....sadece paylaşmak istedim opuyorumnanaktan değişik bişey olursa haber veririm mutlaka kızlar.....az kaldı kızım hazırlık yapıyo teyzoşlarııı

ay canım ya dikkat et ama düşük tansiyon gebeliğin sonlarında iyiymiş

huricim az kaldı 45 dk daha beklede zaten okadarda çabuk gelmez merak etme:eek:
kız şaka bi yana çok geçmiş olsun ama galiba düğünün yorgunluğu çıkıyodur inşallah devamı gelmez

X