2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kislar sizlerden fikir almak istiyorum bi konuda. merakla yorumlarinizi bekliyorum.. ben dogum icin turkiyeye gidicem bicogunuz biliyorsunuzdur. 32. haftamin icindeyken gitmek uzere biletimi ayirttim. ama tum ailem cok gec bi vakit oldugunu dusunuyo. erken dogum riski olsa yada baska bi sorun ucaga bindirilmeyecegim icin daha erken gelmem konusunda cok israrlilar.. yalniz yolculuk edicem nasip olursa. esim ancak doguma gelebilecek. bende onu cok uzun sure yalniz birakmak istemedigim icin ne kadar gec gitsem kardir die bakiyorumm.. sizce ne yapmaliyim??? fikirleriniz benim icin cok onemli...

sılacağım
çok geç olmuş sayılmaz
32. haftada çıkarsan dolu dolu 2 ayın olmuş oluyor.Erken doğum falan rskinden Allah korusun .

Canım ben de senin gibiyim. Eşimi pek yalnız bırakmak istemezdim. 32. hafta zaten yeterince erken. Doğuma kısmetse 8 hafta kala gelmiş olacaksın. Tabiki erken doğum hepimiz için risk oluşturuyor. Sen yine de böyle düşünme. Kontrollerinde sorun yoksa kendini çok fazla yormazsan Allahın izniyle bişeycik olmaz. Tabi uçağa binmende sakınca yoksa ben eşinle kal derim.

cnm ben seneye ucretsız ızın dusunuyorum su sırlar hıc halım yok nefesım tıoknıyor hemen
rapor alıcam oncesı ıznı kullanıcam falan filan kızım da da hemen baslamıstım cok yıpranmıstım calısınca hersey sorun oluyor
5yasında bır de kızım var oda bu yıl anasınıfına baslıcak nasıp olursa

sılacağım
çok geç olmuş sayılmaz
32. haftada çıkarsan dolu dolu 2 ayın olmuş oluyor.Erken doğum falan rskinden Allah korusun .

cok sagolun kislar.. benim gibi dusunenlerin oldugunu bilmek beni rahatlatti.. ucaga binmek de bi saglik problemi olmadigi muddetce taa 36. haftaya kadar mumkun. rapor aliyosun tabi doktorundan. ins bisicik olmaz da dusundugum tarihte giderim.:Saruboceq:

herkese günaydın kızlarr güzel bi hafta olsun hepinize bugün eşim işe gitti 5 ay aradan sonra çok mutluyum allahım işsiz olan herkese nasip etsin:Saruboceq:

gÜnaydın dıloŞumm Çok sevındım hayırlısı olsun ınŞallah ıŞı Çok ıyı olur
allah herkezım ıŞını ras getırsın

haftasonu hep gezdim alışveriş yaptım kızıma bisürü ciciler aldım...
çok yoruldum ama..
bu gün yerime alınan kız işe başlayacak.......henüz teşrif etmedi ama birazdan gelir................
ben kızla birlikte aynı masada çalışacağım onu alıştırana kadar...tecrubesizmiş
o yüzden bu gün pek aranızda olamayabilirim merak etmeyin............
artık akşama girer okurum inşallah sizde akşam nette olursunuz...
arada girer bakarım tabi size..aklım sizde olacak...
hepinizi öpüyorum....
bebişlere dikkat edin...........

gÜnaydın dİloŞumm Çok sevİndİm hayırlısı olsun İnŞallah İŞİ Çok İyİ olur
allah herkezİm İŞİnİ ras getİrsİn

sağol tatlım allah razı olsun inşallah yeni gelen kızla iyi olur herşey fazlada yorma kendini sabret az kaldı zaten biz buradayız arada vaktin oldukça yazarsınŞeniz

Günaydınnnnn günaydıııınnn haydiiiiiiiiii kalkkkk uyaaaaannnnn gel katıl bize dırım dırırımmm kaydirigubbakcemile2 Günaydın güzel anneler, güzel mini mini pembe yanaklı kızçeler ve yagusuklu delükanlularrrrr.... Mennnn gelmişemmm....

Diloşummm hayırlı olsun cnnmm, allah işlerini rast getirsinn, bebişlerinizinnnn rızıklarını artırsınnnn insallahhh bidenemmm a.s.

Beyaz Melekcimmm cok zordur birine bişi anlatmak ya insallah senin zekanın en az onda birine sahiptir de kavga cıkmaz :dance: Sana kolay gelsin cnm, Öykününnn cicişlerini de bekliyorus ekle bakalımm sora bi ara...

Günaydınnn selsinimmm....

sağol tatlım hoş geldin 3 gün dinlendin ohh ne güzelkaydirigubbakcemile5

sanada günaydın canım.anlat bakalım haberler sende.kızçen nasıl.

Yatcas kalkcas yatcas kalkcas çarşamba olcak sora bi tatil var, cumayı saymıyorum bile iki tatil arası çalışılmasss zaten :teytey:

Bende cuma günü doktora gittimmmm, kısımınnnn yüznü gördüm ama daha cok popişkosunu gördümmm pek utangaççç minimmm delikafadulden 27+2 gün itibariyle 1.092 gr., boyu da 36 cm. di... Topaçççımmmm benimm veeee resmini cektirebildim bugün koyamıcam ama aynı babasına benziyo kısımmm, minicik munuuu, minicikk agzıııı, saglıgı da gelişimi de cok iyiymis hatta yine en basından beri oldugu gibi benden 3 gün onde gidiyo...delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Günaydınnn Emelcimmm...

Anammm gaydinim da gelmi ama geçmişi okuyo zannımca kaydirigubbakcemile3

Ben geçmişi okumadımmm cok uzunnn geldiii Önemli bisi yoktur umarım kacırdıgımmmm...

ayy maşallah kızına canım gayet güzel gidiyo allah nazarlardan korusun yerim ben oun minicik ağzınıkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…