2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Yatcas kalkcas yatcas kalkcas çarşamba olcak sora bi tatil var, cumayı saymıyorum bile iki tatil arası çalışılmasss zaten :teytey:

Bende cuma günü doktora gittimmmm, kısımınnnn yüznü gördüm ama daha cok popişkosunu gördümmm pek utangaççç minimmm delikafadulden 27+2 gün itibariyle 1.092 gr., boyu da 36 cm. di... Topaçççımmmm benimm veeee resmini cektirebildim bugün koyamıcam ama aynı babasına benziyo kısımmm, minicik munuuu, minicikk agzıııı, saglıgı da gelişimi de cok iyiymis hatta yine en basından beri oldugu gibi benden 3 gün onde gidiyo...delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

maşallah canım.kocaman olmuş.bekliyoruz.fotosunu küçük hanım'ın

Günaydınnn Emelcimmm...

Anammm gaydinim da gelmi ama geçmişi okuyo zannımca kaydirigubbakcemile3

Ben geçmişi okumadımmm cok uzunnn geldiii :eek: Önemli bisi yoktur umarım kacırdıgımmmm...

sana da günaydınn cnm...

bugün nedense kendimi çok halsiz hissediyorumm.. bebeğimi çok özledimmm.. ve 2 gündür bebeğimm çok az hareket ediyoo senağlama

zuzummm maşallahh cnm bebeğine ne güzell büyümüşş... ben de çok özledimm oğlumu ama daha 8 gün var.....

ZUZUM maşallah topaçın baya büğümüşş 1 kiloyu geçmiş süper..................
maşallahhh güzeller güzeli kıızına resmini bekliyorum
resimleri ancak akşam eklerim çekmedim çünkü....
inşallah öyledir zaten stres yaptım.....
2-3 haftam kaldı artık.............evdeyimmm huzurla kızımı bekleyeceğimmm o yüzden çok mutluyum hep onu düşünüp teselli oluyorum canım.............

Sagolunn teyzelerii ve minik kardeşlerii.... Ay bizimki bebek seslerine tepki veriyo bir kez daha hastanede gordum bak kızım diyoruummm kardeşşş kaydirigubbakcemile3 Ay hic kurdugum cumle diil cok ilginc geliyo simdi :sm_cool: Ben bundan sonra ne zaman özlersemm bi bahane bulup gitcem gün be gün büyüyooo, merakımdan çatlarım valla, emelcimm sende ay karnımda bi agrı var diye git bence erkenden :1rolleyes: Kıslar bu hafta hüzünnnn yok, sıkıntı yok, tatil var, haftaya cuma da tatillll :teytey::teytey:

eyetkinercim telaş etme çok iyi bebişinnn canımm bende 1-2 güne kadar öyküyü görmeye gideceğim çoooook özledim çok...

Darısı basımıza melekcimm, kafan rahat, bünyen huzurlu olur en azındannn, bebişininnn kıyafetlerini odasını düzenler durursun artıkk :teytey:

bana doktorum 30. haftandan sonra 10 günde yada en geç 15 günde bir gel dedi o yüzden çok mutluyum 1 ayda 3 kere görmüş olurum:eek:

ben bu hafta hiç iyi beslenemedim eşimin ameliyat stresinden gelen gidene oldu bide kendime iyi bakamadım herşeyimi ihmal ettim kızım nasıl acaba büyüyebilidimi bende bu hafta ortası gitmek istiyorum:1closedeyes:

Emelcimmm sende hissetmiyo olabilirsinnn o sürekli hareket ediyodur zatennn....Bozma minişinnn de moralini simd napcaını sasırmıstır sana kendini belli etcek diye...

Bu arada tabi hersey cok sempatik gecmedi, kanımda idrarımda bol miktarda iltihap cıktı ve ilac kullanmaya basladım akıntım içinde tek kullanımlık fitil, bi sürü azar işittim doktorumdan şeker ve tuz yüzünden :eek: Balık yemiyorum diyede kızdı balık yagı verdi, balık yiyemedigim haftalarda 2 günde 1 içicemmm... Ama ben kızımı gördümmm ya gerisi tırı vırıııı hihoyyyt

Büyümüştür tabi Diloşummm onlar zaten büyüme yolunu buluyoo, onemli olan senin güçsüz düşmemennn...

günaydın güzel anneler
güneydın herkese
zuuzm çok sevindim kızçene :))))))
maşallah bzide arın göreceğiz bakalım kaç. kg olmuş yavru kuşum ,,,

Evet kızlar evde bol bol krahat rahat kızımın odasını düzenleyip eşyalarını yerleştircemmmm
eklerim haır olunca.......
Son 1 ay da tüm işlerimi halledip dinlenmek istiyorum kızımı dinlenmiş bi şekilde karşılıyayımm

Günaydın kızlarr biz geldikk :CüvCüv:
Antalaya çok güzeldi hiç bırakıp gelesim yoktu ama mecburen dönülüyo işte :)
Doktorumuz gördü bizi enfeksyon için kültür testi istedi yarın yaptırıcaz bakalım
birde kolestrolüm çok yüksek çıktı ama onun bebeğe bi zararı olmaz dedi doktor bana zararlıymış kırmızı et yağ yasaklandı zaten yemem et ama nasıl oldu anlamadım 353 tü kolestrol normali 150-200 arasıymış işte böylee umarım herkes iyidir çok özledim valla sizi iyice alışmışız

Günaydın bütün annişlere ve bebişlerine.. Zuzucum maşallah fıstık kızına semirtmişsin sende Allah nazardan saklasın canım benimm:nazar:

Saol swetcimmmm Şeniz Siz bizden büyüksünüzzz daha topaççç çıkcak insallah seninki cnmmmm :sm_cool: Mıncıklarım ben bunları yahuuuu

günaydın annişler dilara eşine hayırlı olsun işe girmiş heralde aynı zamanda geçmiş olsun ameliyat olucakmış eskiye pek dönemedim zuzuuuuuu hafta sonu bende tahhlillerimi almaya gittim dr idrar yollarınnda bendede sorun çıktı pyolesty verdi ama içinde hamilalaer kulllanmasın yazıo sanada geçmiş olsuuun .eyetkiner telaş etme bazen sakin oluyolar bazen haraketli ufakta olsa hissediyosan sorun yoktur inş. benim oğlum sanırım döndü erken gibi geldi bana ama yürümekte zorluk çekiyorum baskı yapıyor çok bu konuda sıkıntısı olan varmı acaba döndü diyemi yürüme zorlaşıyor

Saol menekşecimmm kurban bayramına hazırlıyorummm onu yicemmmm bennnn hapır hupurrr :sm_cool: Valla bütün haftasonu böyleydimmm çocuk gibi tamlamalar homini homini gezdimmm, yazık valla eşime :lepi:

Kızlar haftasonu bende eminönüne gittim. Süt sağmak için göğüs pompası aldım.. Bide çok güzel alt açmalar vardı alt açması aldım. ırem bebe var fiyatları baya uygun hemde güzel şeyler var kızlar tavsiye ederim..

Narcmmm bende de gerekmedikce hamilelikte kullanılmasın yazıyo, 1000 mg lık baya kuvvetli bi ilac ama ben doktoruma güveniyorummm artık cokta üzülüyorummm ama bu hafta kullanıyım cumartesi bi daha kan aldırcamm, daha kolumunnn morlugu gecmedi ama kızımmm için herseye degerrr sositososito

X