2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben çıkıyorum eşim gelir çok acıktım sofrayı hazırliyim kendinize ii bakın kızlar Şeniz yorum hepinizi
iyi hafta sonları

3 hafta oldu bu haftayla beraber hafta ortası gidip göreyim sıpamı ne kadar büyümüşkaydirigubbakcemile3

canım 28 haftalık gözüküyorsun iki hafta sonra rapor falan alarak mı bırakacaksın yoksa ticker mı yanlış,sen önceki 8 haftayı alacaksın heralde 1-2 hafta var aramızda bende sonraya bırakıyım izni diyorum ama bu gidişle seminer dönemini falan okulda geçircem:çok üzgünüm:

eyet kiner iştemisin cnm sende sıkılmışsındır , bende evde sıkıldım eşimi bekliyorum bi gelse dışarı atcam kendimi

ayy evet cnm işteyimmm... zaman geçmiyoo hava da çok güzelll

ohh ne güzelll gezmişsiniz... inşallahh içine sinen bişeyler bulursun cnm

bende daha almadım hastane çıkışı kaç takım almayı düşünüyosunuz kızlar

ben aldımm.. yani annem almışş.. tam takım almış. ben de onun dışında 2 takım aldım ama tam takım değildi.. yeter şimdilik zaten yaz olacak hastane çıkışları minicik oluyoo.... bi gelsinlerde sağ salimm hepsi alınır..:Saruboceq: şimdilik pek eksiğim kalmadıı

maşallahhhh

3 hafta oldu bu haftayla beraber hafta ortası gidip göreyim sıpamı ne kadar büyümüşkaydirigubbakcemile3

ben de çok özledimmmm daha 10 gün var... senağlama

selam kislar.... haftasonu yaa ben yine yalnizim buralardaa... gecmisi okuyamadim. umarim hepiniz cok iyisinizdir..
biz bugun biraz kotuyuz. midem ve bagirsaklarim bozuk. ya usuttum ya yedigim bisi dokundu hatta az once atesim var mi die baktimm. 37.8 cikti. acaba acile gitsemmi diye dusundum de bilemedim. allahtan bebisim oynayip duruyo. dua edin bize kislar...

hepinizi opuyorum

bugün istanbul 26 derece :icecream:baya bi sıcak anlıcağınız ama yarın yağmur geliyormuş-tatlicadiarzu-

günaydın iyi pazarlar herkese............

canım çok geçmiş olsun... sen sürekli ateşini kontrol et eğer yükselme varsa git bence acile... umarım en kısa zamanda düzelirsin cnm... a.s.

herkese günaydın kızlarr dükkanı yine ben açtım:icecream:

günaydınn canımmm.....

günaydın canım herhalde bugün evdesin dimi çalışmıyosunhihoyyyt

canım yaa nasıl dayancan böyle hiç dinlenemiyosunki :1no2:

canım ben kahvaltı yapcam görüşürüz iyi çalışmalar yorma kendiniŞeniz

hafta içi izin kullanıyorum bende.. onda da dr a gidiyorum evle uğraşıyorum daha çok yoruluyorumm açıkçası ama az kaldıı... bu ay son zaten...

sana afiyet olsun cnm.... bende bi çay içeyimm....

Geçmiş olsun canım. Bence minoset falan iç. Ateşin düşmezse doktora git riske atma.

Kızlar merhaba
bugun seker yuklememı yaptırdım Çok sukur 127 ye dusmuŞ.pekmez ve uzum arttırmıŞ sekerımı.

sılacım geçmiş olsun tatlım, dikkat et kendine..

ilsucum degerlerin gayet guzel çıkmış maşallah

herkeze hayırlı pazarlarrr :teytey:
bu aralar yine yoğunluktan sizlerle olamıyorum :çok üzgünüm:
inş hepiniz ve tatlı bebişleriniz çoook iyidir :1hug:
çok şükür oğluşumla ben çoook iyiyim hihoyyyt
hepinizi kocaman öpüyorummmm :1hug:

canım çok geçmiş olsun... sen sürekli ateşini kontrol et eğer yükselme varsa git bence acile... umarım en kısa zamanda düzelirsin cnm... a.s.

Geçmiş olsun canım. Bence minoset falan iç. Ateşin düşmezse doktora git riske atma.

sılacım geçmiş olsun tatlım, dikkat et kendine..

cok tesekkur ederim kislar... dun cok sukur bi saat icinde dustu atesim. midem de bugun biraz daha iyi.. rabbim ins saglikla kucagimiza almayi nasip etsin bebislerimizi. bole hastalaninca bide gurbet elde cok cok korkuyo insan..benneyaptımki

hayirli pazarlar cgulistan... iyi olmana sevindim cnmm... bizde seni opuyoruzz..a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…