2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bugün pek bir ağır gidiyoruz. Herkes pazar modunda. Bir de üniversite sınavı var tabi.
ınşallah bizim kuzuların da güzel günleri olur diyeceğim ama o günleri görmek bizim yaşlanacağımız anlamına geliyor. O yüzden çok acelesi de yok galiba.

Benim de 2 gündür kafamda uğultu var. Sanki çok gürültülü bir yerden çıkmışım veya çok içmişim gibi. Hiç geçmiyor. Sinir oldum.

vallahi daha geçen hafta uğraş uğraş zor yapmıştım şimdi ine uğraşıyorum melek yapmıştı sağolsun ama onuda kopyalayamamıştım bakalım şimdi olacakmı

aaa dilaranında takvimi yok ne oldu bizim takvimlere yaaa yapıyorum ama çarpı işareti çıkıyor orada bile

ipeğimu sağol canım sitelerde sorun var ordanda yapamadım zaten çoğu arkadaşın yok sorun var demekki

ee ne ediyonuz sıcaktan mayıştınız dimi ben biraz daha iyiyim.....ya çok bişeyim yok kızlar..ne diyim bişey diyemiyorum...bizim ilişkimiz biraz farklı ben azcık ağrım olsa abartma huri sende diyo.....onunla tartışmaya girmek istemiyorum düğünden sonra gelini eve bırakmayada gidelim lafı oldu ben hiç iyi değilim anne ben eve gidiyorum dedim iyi siz gidin babanda düğüne gelicek zaten falan dedi ...babam geldi arabanın anahtarını verdik biz taksiyle eve geldik....yani ben kendi kendime dikkat etmeye çalışıyorum.....bitti çok şükür kızlar annen dahi olsa kimseden bişey beklemeyeceksin eşin sen o kadar.....iyiyim şu an az kaldı yaa 35 bitti....ben temmuz ilk haftası doğurucam zati öyle gibi geliyo bana....bi tekme atıyo zilli akciğerlerimin ortasına oyuk açıldı zemuszemus

X