2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben 52 ile başladım şuan 67 yim çatlak yok daha bakalım sona varış nasıl olacak ben badem yagı kullandım kızlar haa bide bol su içmek faydalı olabiliyormuş ama bu çatlak işi biraz genetik galiba

ben işte aşağı yukarı 10 kilo aldıktan sonra çatladım inanılmaz bişey ya bir esneklik payı var cildin o noktadan sonra aldığın her gramda çatlak hızla yayılıyo,ne kaşıntım oldu ne acım,bide göbeğimin altında başladı aynada gördüm ilk çatlakları sonra durmuyo zaten:çok üzgünüm:

kızlarr bana müsade burun deliklerimi tıkayıp yatıyım zira akıntısını engelleyemiyorum:bbo:sizleri iigeceler canlar Şeniz

ben işte aşağı yukarı 10 kilo aldıktan sonra çatladım inanılmaz bişey ya bir esneklik payı var cildin o noktadan sonra aldığın her gramda çatlak hızla yayılıyo,ne kaşıntım oldu ne acım,bide göbeğimin altında başladı aynada gördüm ilk çatlakları sonra durmuyo zaten:çok üzgünüm:

takma kafana çatlakları demrecim yaa boşverr kzun saglıkla gelsin herşeye deger iyi geceler güzelimopuyorumnanaktan

takma kafana çatlakları demrecim yaa boşverr kzun saglıkla gelsin herşeye deger iyi geceler güzelimopuyorumnanaktan
öyle diyorum artık annelik simgesidir napalım kızım iyi olsun büyüsünde varsın göbeğim çatlak dolsun,sanada iyigeceler umarım yarına turp gibi olursun.:Saruboceq:

kızlar iyi geceler nasılsınız bakalım....
demresucum bende inanılmaz çatladım ne yapalım oda annelik nişanımız olacak
ders çalışıorum arkadaşlar resmen beynim sulandı

ayyy az kaldı dimi sınava Allah yardımcın olsun artık ezber falan yap bari son haftalarda,anayasayı falan yada tarihi.bak ben çalışırken tarihli soruları yada kısa cevaplı sorularda soruları kağıdın önüne cavabı arkasına yazıp hepsini bir torbada topluyor tombala çekiyordum,cevabı görürsem soruyu,soruyu görünce cevabı söylüyodum,iyi ezber yapılıyo öle.

ayyy az kaldı dimi sınava Allah yardımcın olsun artık ezber falan yap bari son haftalarda,anayasayı falan yada tarihi.bak ben çalışırken tarihli soruları yada kısa cevaplı sorularda soruları kağıdın önüne cavabı arkasına yazıp hepsini bir torbada topluyor tombala çekiyordum,cevabı görürsem soruyu,soruyu görünce cevabı söylüyodum,iyi ezber yapılıyo öle.

canım bende bol test çözüyorum teste ara verincede konu tekrarı yapıyorum 13 gün kaldı sınava birde yarından itibaren günde 1 denemeye geçecem ...
hayırlısıyla atlatırız inş sonrasınıda

canım bende bol test çözüyorum teste ara verincede konu tekrarı yapıyorum 13 gün kaldı sınava birde yarından itibaren günde 1 denemeye geçecem ...
hayırlısıyla atlatırız inş sonrasınıda

sen elinden geleni yapıyorsun bebeğinle çektiğin şu sıkıntı eminimki herkesten çoktur,Allah görüyor güzelim umarım karşılığını alırsın,ben kaçıyorum iyigeceler

canım maşallah kızına çok tatlıymış:nazar::nazar:
teşekkür ederiz teyzesiii
Şimdi gelelim muayeneme bebeğim bu hafta kilo almamış bu durumda sezeryan riskim kalmamış oldu.Çatı muayeneside oldum öyle çok korkulcak bir şey değil çatım normalmiş ve bebek başını kanala sokmuş ayrıca rahmimde dönmüş yani normal doğurmam için engel yokmuş.Doktorum muayenede rahattın normal doğurursun sen korkma dedi bana cesaret verdi.
aslında bebek kilo almadığında üzülür dert ederiz ama seninki bambaşka yeteri kadar almıştı zaten inşallah böle giderde normal doğumunu gerçekleştirirsin canım
kızlar benim çatlaklar aldı başını gidiyo valla göbüşüm 1 ayda tanınmaz hale geldi.
bir arkadaş link vermişti kahve limon kürü ile ilgili yapan yada yapmayı düşünen varmı,hamileyken zararı olur mu acaba?
bende duydum ama şimdi onla hiç uğraşamıcam valla doğumdan sonra diye düşündüm henüz denemedim valla
kızlar iyi akşamlar ben dökülüyorum resmen inşallah iyisinizdir sizler off off nezle oldum galibaa çok kötüüü:1no2:
çok geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda atlatırsın
çok değişik bi teknikmiş
sen elinden geleni yapıyorsun bebeğinle çektiğin şu sıkıntı eminimki herkesten çoktur,Allah görüyor güzelim umarım karşılığını alırsın,ben kaçıyorum iyigeceler

ne kociş geldi gece bekçiliği bitti desene seni seni
şaka biyana git sıkıca sarıl omzunda uyu valla herşeyi unutursun :asigim:

annişler bugün çok gezdinizde yoruldunuzda şimdi mışıl mışıl uyuyosunuz dimiiiiiii
ama ben gene uyuyamıyoruuuuuuuuuuuum

günaydın güzel annecikler ve tatlı bebekleropuyorumnanaktan...kızımla ben erkenden uyandık...herkese güzel pazarlar...

herkese günaydın.iyi pazarlar.doktordan gelen arkadaşlara ve meleklerine kocaman bir maşallah

zuzuucum çok geçmiş olsun canım.aman biraz daha sıksın canım kızçen.zamanında gelsin yavrukuş

X