2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar ya hıc alıs verıse baslayan var mı? benım hıc bır hazırlığım yok henuz ve ruyalarımda hep bebeğimin doğduğunu hıcbırseyının omadığını goruyorum erken mı doğacak acaba dıye dusunmeye basladım :KK43:
ıkı haftasonra okulu bırakıcam o zaman alıs verıslere baslarım dıyorum ama bana cok sııntı olmaya basldı :KK43:
varmı alıs verısını yapan?

kızlar ya hıc alıs verıse baslayan var mı? benım hıc bır hazırlığım yok henuz ve ruyalarımda hep bebeğimin doğduğunu hıcbırseyının omadığını goruyorum erken mı doğacak acaba dıye dusunmeye basladım :KK43:
ıkı haftasonra okulu bırakıcam o zaman alıs verıslere baslarım dıyorum ama bana cok sııntı olmaya basldı :KK43:
varmı alıs verısını yapan?

cnm başlamalısın bende aldım ufak tefek hala eksiğim var tabi son ayda ağırlaşınca zor olur alışveriş benimde bitirmem lazım alışveriş faslını artık.

ben burdayım tatlım işlerim bitti anca çıktım mutfaktan ama halen gelen giden yok misafir bekliyorumfisfisfis

ah cnm yordun dimi kendini azcık gelenlere bıraksaydın yardım etsinler yani birazcık dimi . bugünde cumartesi geç saate kalır gelen misafir kesin

eyet kiner iştemisin cnm sende sıkılmışsındır , bende evde sıkıldım eşimi bekliyorum bi gelse dışarı atcam kendimi

ah cnm yordun dimi kendini azcık gelenlere bıraksaydın yardım etsinler yani birazcık dimi . bugünde cumartesi geç saate kalır gelen misafir kesin

ne yapayım tatlım ya benimde bi huyum var kimseye bişey yaptırmak istemem biraz mızmızdır eşimin ailesi laf gelsin duymak istemiyorum ne yapayım olduğu kadar az çok kendim yaparım koyarım önlerine hiç bir zaman arayıpta bi işin varsa gelelim bakalım dememişlerdir o yüzden çekiniyorum 8 yıllık evliyim yani zaten bayramlarda bide öyle hastalıkta felan bir araya geliyoruz bide zamanında gelseler iyi olur böyle tam saat 7 gibi gelirler yediler kaçtılar hesabı yemek ye çay ver derken saat zaten 10 oluyo -tatlicadiarzu-

eyet kiner iştemisin cnm sende sıkılmışsındır , bende evde sıkıldım eşimi bekliyorum bi gelse dışarı atcam kendimi

hava çok güzel tatlım yaa bende çıkamadım yarında çıkamam kesin kızımı getircek babam bari kızım gelsede onla vakit geçirsem özledim minik kuşumusenağlama

kızlar ben geldım
yesılkoye gıttık esımle sahılde oturduk lalelerın ıcınde gezdık resımler cekıldık
zeylanda gıttım hastane cıkısı almak ıcın ama begenmedım polarıse gıttık ayakkabı almak ıcın fıyatlar cok uygundu ama begenmedım
sımdı azız bebeye gıdıcez hastane cıkısı almak ıcın tabı begenırsem

ah cnm kıyamam ya çokmu özledin , kızın yarın gelir hasret giderirsiniz oda seni özlemiştir kesin. ay demek böyle bişey anne olmak inş o günleri görürüz hepimiz

kızlar ben geldım
yesılkoye gıttık esımle sahılde oturduk lalelerın ıcınde gezdık resımler cekıldık
zeylanda gıttım hastane cıkısı almak ıcın ama begenmedım polarıse gıttık ayakkabı almak ıcın fıyatlar cok uygundu ama begenmedım
sımdı azız bebeye gıdıcez hastane cıkısı almak ıcın tabı begenırsem

ohh ne güzel en iyisini sen yapmışsın tatlım gez dolaş beğenceğini alcan tabi vaktinde var gönlüne göre bulursun Şeniz

hüzün hoş geldin cnm . ne iyi etmişsin gezmekler

bu havaların tadını çıkarmak lazım yazdan daha güzel oluyo hem yazın biraz zor çıkarız böyle rahat

ah cnm kıyamam ya çokmu özledin , kızın yarın gelir hasret giderirsiniz oda seni özlemiştir kesin. ay demek böyle bişey anne olmak inş o günleri görürüz hepimiz

aslında bugün ben alacaktım misafirim gelceğini öğrenince annem dedi bu gecede kalsın çok ağlarsa babam işten saat 11 gibi geliyo o zamana getirriz sende rahat rahat ilgilen dedi misafirlerle sabahtan beri 4 kere aradım konuşuyoruz telefonda kızımla annesi parka götürdü birazdan gelir telefon ettirir kuzum benim inşallah huysuzluk etmezde durur :1no2:

nurrcum az kaldı bebişini kollarına alınca o kokuyu herzaman almak isticeksin gözünün önünden bi an kaybolmasın istersin böyle bişey işte annelik:asigim:

kızlar sızın yerınızede gezdım bol bol ama artık yuruyemıyorum cok yoruluyorum karnım kasılıyo hemen sureklı oturdum
nurcum ya tam takım cok parcalı bır set alıcam bıtane yada 2 takım az parcalı set alıcam henuz karar veremedım sen ne dıyosun dılos nasıl alım?

kızlar sızın yerınızede gezdım bol bol ama artık yuruyemıyorum cok yoruluyorum karnım kasılıyo hemen sureklı oturdum
nurcum ya tam takım cok parcalı bır set alıcam bıtane yada 2 takım az parcalı set alıcam henuz karar veremedım sen ne dıyosun dılos nasıl alım?

benim kız karnımda çok fena iki gündür dün pazarım vardı elimde toplasan 5 6 kilo anca var hiç istemiyo yolda nasıl vuruyo elimdekileri yere koyuyorum duruyo elime alıyorum başlıyo bindirmeye hem aşağı hem yukarı rahatına düşkün olcak sanırımkaydirigubbakcemile3

X