2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar bacakta kalçadan başlayan ağrılar bendede var sızlıyo resmen senağlama

kızlar benimde belimden bir ağrı vuruyor bazen ayağa kalkınca bir müddet topallıyorum resmen

eyetkıner aynısı banada olmaya basladı bı kç gundur nedense
gorusuruz ılsucum ıyı tatıller:1hug:

kızlar hepinizi öpüorum, iyi haftasonları dilioruuummm..biz biraz dışarı çıkıcas gesces:)

hava süper kaçırmayın , temiz hava ve açık..:)

kızlar bacakta kalçadan başlayan ağrılar bendede var sızlıyo resmen senağlama

ayy yanlız bende yok o zaman... çok kötü bişiyy yaa canım yanıyo.. ovmak istiyorum ama öyle bişey değill işte siz de biliyorsunuzz....

ilsu karen size iyi gezmeler kızlarr burada da hava süperr ama malumm çalışıyorummm

selam kızlarr ohh ne güzel bende cumartesi bugün kimse girmez diyodum maşallahh bizde hastaneye gittik geldik eşimin karnında küçük bi hortum takılıydı onu çıkarttırdık bende yanındaydım az sokmuşlardır dedim hortumu ama karnından yarım metre hortum çıktı şaştım kaldım -tatlicadiarzu-geldik hava okadar güzelki gezmelik malum hasta ziyareti olur diye evden dışarı çıkamıyorumgamyoncuiremsu

kızlar kuaförde ağdayı tek keredemi çekiyolar yoksa küçük küçük yapıp öylemi alıyolar bende gitmek istiyorum ama cesaretim yok çok korkuyorum bişey olur diye bide acır diye:mymeka:

dilara cnm geçmiş olsun eşine.... hava hakikaten çok güzell.. bende gezmek istiyorummm ama çalılştığım için kıpırdayamıyorum artık izne ayrılınca...

dilara cnm geçmiş olsun eşine.... hava hakikaten çok güzell.. bende gezmek istiyorummm ama çalılştığım için kıpırdayamıyorum artık izne ayrılınca...

sağol tatlımm hava mis gibi vallahi hırkam vardı öyel bi yaktıki güneş hırkayı felan çıkardım üstümden öylece göbişimle geldimkaydirigubbakcemile3

sağol tatlımm hava mis gibi vallahi hırkam vardı öyel bi yaktıki güneş hırkayı felan çıkardım üstümden öylece göbişimle geldimkaydirigubbakcemile3

aynı durumdayız demekkiii... bende de hırka vardı çıkardım.... karnım acıktıı ymek yemekk istiyorumm.. burada çok sıkılıyorumm ben yaa kimse yok işyerimde yanlızım aslında çook rahatım ben internet... tv.. var ama sohbet edecek biri olmayınca sıkıyoo işte...

bide zaman daraldıkça vakitte geçmek bilmiyo:1no2: bebişler bi çıksa bütün boş zamanlarımızı özlücezkaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun dilaracım.

ağda olayında korkma parça parça çekiyolar ay tek parça düşünemiyorum insanın canı gider valla . korkmana gerek yok ilkinde biraz acı sonra alışırsın yaptır bence.

kızlar ev işi yapabiliyomusunuz ben artık elektrik süpürgesi bile açmaya zorlanıyorum mirmirmirmir

sağol canım teşekkür ederim ayy bilmiyorumki çok korkuyorum tam ağdalık halinde şuanda aslında hafta ortasıda doktora gitcem bilmiyorum nasıl yapsam bi cesaret edipte aldırabilsem iyi olacak bide çekiniyorum

kızlar ev işi yapabiliyomusunuz ben artık elektrik süpürgesi bile açmaya zorlanıyorum mirmirmirmir

bende zorlanıyorum helede yolda yürürken baya bi göbeğim bi o yana bi bu yana gidiyo dik yürümek zor artık bugün süpürge açtım yerleri sildim bi toz alıcam üşeniyorum onuda yapayımda herhalde eltim gelcek kaynım felan yemeğe bide yemek işine girişeyim mutfağa bugün pestilim çıkar-tatlicadiarzu-

benimde yapmam lazım dilara sen hafifletmişsin biraz , aynı gün temizlik yemeğe zor oluyo cnm ya fazla yorma kendini görümceni bekleyerimseniben ona yaptır biraz ., ay benimde kalkmam lazım çok işim var çok

senin beğendiği 1300 lük model hangisi canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…