2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cnm temizliğinde bitmiş ne iyi güle güle kirlet .yarın bize çatı muayenesi nasıl oluyomuş anlatırsın dimi ? inş . yarın güzel haberlerle gelirsin cnm

hayırlı akşamlar güzel annelerrrr zemuszemus
bugun yoğun bi gündü,katılamadım güzel sohbetlerinize :1no2:
inş hepiniz çok iyisinizdir..
rahatsız olan arkadaşlara çook geçmiş olsun..
bugun ilsunun son günüydü vedalaşamadık..bizi habersiz bırakmaz inş..
bende yarın yavrumu görecem..dua edin inş sorunsuz gelirm..:Saruboceq:
hepinizi kocaman öpüyorum....opuyorumnanaktan
iyi haftasonlarııııı a.s.

evet annecik olabilir bi arkadaşımın başına geldi sancıdan eser yok ama suyu geldi hastaneye gitti suni sancı verdiler

sağol kikoşummm Şeniz
ama en çok sabrı da sana versin , antalya sıcağı ve nemi kafamçokkarıştı -tatlicadiarzu-

ohhhh hem sen hem evin msler gibi oldunuz demek
İpek kızdan da güzel haberler getir bize yarın .. bakalım çatı muayenesi nasıl olcekkk delikafadulden
ay ne güzel anlatmış arkadaşın , insanın patdanak doğuruveresi geliyor valla kaydirigubbakcemile2

hayır canım ust kata tasınıcaktım daha buyuk dıye ama gerek kalmadı
annem gelınce kendı daıremızı alıcaz ınsallah bı aksılık cıkmazsa kendı evımıze tasınıcaz ınsallah:Saruboceq:

çok çok kolay gelsin canım ..
görüyo musun çınar beyi , kımetiyle geliyor maşallah , hep böyle devam eder inşallah ...

canım inşallah güzel ve sağlıklı haberlerle dönerin yarın .. mutlaka gel ve yaz dr. sonrası kaydirigubbakcemile5
sana da iyi hafta sonlarıııııııııııııııııı hihoyyyt

kızlar biri bana kü harfine bassın yollasın ya msn açıcam kü harfim bozulmuş şifremde o harf var basamıyom buraya yazında kopyalayayım da msn imi açabileyim...:) hani şu klavyede w harfinin solunda olan harf....nolaaarrrrr

kızlar bebegın cok hareketlı olması normal mı. ıcımı kazıttırdı sabahdan berı. aynı anda karnımın 4 5 yerınde hıssedıyorum tırmalıyo resmen

hayırlı haberlerle gel canım bende normal doğumla ilgili hep öyle duydum yani şimdiki bebekler aceleci sabırsız ama dediğim gibi şimdiki annelerde bi o kadar bilinçli olduğu için doğum hiç zor gelmiyor ....bende duydukça böyle çok memnun oluyorum...

hayır canım ust kata tasınıcaktım daha buyuk dıye ama gerek kalmadı
annem gelınce kendı daıremızı alıcaz ınsallah bı aksılık cıkmazsa kendı evımıze tasınıcaz ınsallah:Saruboceq:
,
sen neden taşınıyosun hüzün?

kızlar dogum sancısı falan olmadan bırden su gelıp dogum baslayabılır mı
normalde benim bildiğim doğum 2 şekilde başlıyor canım.
1.sancı geliyor düzenli bir şekilde doğum sancılarıyla başlıyor.
2. suyun patlıyor balon patlamış gibi doğum başlamış oluyor.
3. kanaman oluyor kanamayla doğum başlamış oluyor....başka ne olabilir ki...ama suyun gelirse sancıların sıklaşırsa ve kanaman olursa koş doktora ....aman arkadaşımı tansiyonunu ölçen heöşire doğurttu valla...suyu patlayıp gitti 1 saate nöbetçi doktor gelene kadar hemşirenin eline gelmiş kafası....çok güzel doğpurdum dedi kız ya ....

benim kız hafifledi vuruşları rahatladım biraz büyüdü kızım aslında kilosunu aşağı yukarı çok merak ediyorum inadına soruyorum her gittiğimde hep aynıo şeyi söylüyor ama perşembe günü yine sorucam kaç kilo die kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…