2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben kırmızı kurdale felan takmıcam yaa bi acayibimee gidiyoo utanıyorum sankii bide herkess gelip gidecek yaa kendimi kurbanlık koyun gibi hissederimkaydirigubbakcemile3

sagolasın canımm.. durumumda bi değişiklik yok.. bildiğin gibi. doktor sancılanmamam için ve doğumun başlamaması için ya hastaneye yatırayım yada tanıdık birileri varsa bu serumları taktırın evde dedi.eve getirecek kimseyi bulamadığımızdan evimize çok yakın bi hastanede uygulanıo. yoksa ayrıca kötü olduğum için gitmiyorumm..:gitme:

...[/I][/B]

serumun içeriği neymş canım merak ettim ..
bir de dr.una endol fitili sosana , ben ve comebaby hep bu fitilden kulandık sancılanmamak ve erken doğumu önlemek için .. tabi serum daha etkilidir ya her zaman ..
yine de öyle bir durum olursa haberim olsun elimde olanlardan göderirim sana canım ..

Melekcim benim eklediğim kendime ped hasta pedi yelek terlik bi kaç makyaj malzemesi süt çabuk gelsin diye bazen duş aldırıyomuş hemşireler ondan dolayı havlu koydum aklıma gelenler bunlar canım

serumun içeriği neymş canım merak ettim ..
bir de dr.una endol fitili sosana , ben ve comebaby hep bu fitilden kulandık sancılanmamak ve erken doğumu önlemek için .. tabi serum daha etkilidir ya her zaman ..
yine de öyle bir durum olursa haberim olsun elimde olanlardan göderirim sana canım ..

içeriğini bilmiyorum ki canımm.. dekstroz ,ısolyte-m, bide ringer laktat mıdır nedir üç serumu donüşümlü olarak kullanıyorumm... ilgin alakan için çok teşekkür ederim canımm.. sorarım inş. çarşamba gunuu.. gerek olursa haberleşirizz.. sen devam etmiyomusun fitilee?

Melekcim benim eklediğim kendime ped hasta pedi yelek terlik bi kaç makyaj malzemesi süt çabuk gelsin diye bazen duş aldırıyomuş hemşireler ondan dolayı havlu koydum aklıma gelenler bunlar canım

bir püf de benden gelsin madem yerimseniben
küçük el havlularından da alın yanınıza 4-5 tane, hai şu kenarı oyalı ağız medili gibi olanlardan .. çünkü duş alamazsınız her defasında özellike de sez. olduysanız , onları sıcak suyla yıkayıp kompres yapınca göğüslere yumuşuyor ve süt çabuk gelyor ..

oyyy oyyyy oyyyyyyyy
kimler gelmişşşşşş delikafadulden
seni sahalarda görmek ne güzel canımmmm
arıycaktım bugün , dur biazdan ararım derken unuttum , neyseki burada olduğuna göre iyisin dimi şekercim.. resimleri ne zaman ekleyeceksiniz ???
kızçeler nasıllllll ????????????????

teyzesi kızceler iyi ama kilo alımları çok yavaş doktorla görüştük 14 günden itibaren kilo alımı başlar maşallah sizinkilerde çok hareketliler dedi yerlerinde durmuyorlar dedi

resim eklemeyi beceremiyorum şekerim zaten genellikle kameraya cekiyor eşim pek fotomuz yok olanıda koyamıyorum malesef

içeriğini bilmiyorum ki canımm.. dekstroz ,ısolyte-m, bide ringer laktat mıdır nedir üç serumu donüşümlü olarak kullanıyorumm... ilgin alakan için çok teşekkür ederim canımm.. sorarım inş. çarşamba gunuu.. gerek olursa haberleşirizz.. sen devam etmiyomusun fitilee?

fitillere aslında .. vajenden progestan ftil uyguluyorum sabah-öğle-akşam 2şer tane , gece yatmadan 1 tane endol ftil , makattan mafoldumben
endol fitili 34ü görene kadar yapacakmışım diğerini hiç bilmiyorum :S

sılacım geçmiş olsun bana da serum takıldı ama beni hastaneye yatırdı doktor serumun neden takıldığını bilmiyorum hemşireye sordum destek için dedi..aslında bebklerin suyu normaldi..bana sürekli vermiyorlar ama son iki haftadır her muayenede kasılma çıkınca dktor hastaneye gönderdi ve orda kaldığım sürece serum takıldı...günde 2 lt evet zaten vucudun alması gereken sıvı da o ya o yüzden o kadar takıyorlar heralde..starın eklentisinde gördüm sorduğunu ben görmemiştim..panik yapma ama sanırım rutin bişey bu

star dust teşekkürler canım kırmızı değilde geceliklerime uydun olsun diye pembe ve mor koydum canım......saç bandı
kırmızıyo lohusa mevlütüne saklıyorum canım

teyzesi kızceler iyi ama kilo alımları çok yavaş doktorla görüştük 14 günden itibaren kilo alımı başlar maşallah sizinkilerde çok hareketliler dedi yerlerinde durmuyorlar dedi

resim eklemeyi beceremiyorum şekerim zaten genellikle kameraya cekiyor eşim pek fotomuz yok olanıda koyamıyorum malesef

ayyyyyy yerim ben o aceleci bacılarııııııııııııııııı
o kadar hareket ederlerse kilo da almaz bu şirinler yaaaaa
söyle kıss eşin çeksin foto , sonra ben sana hangi siteden nasıl yükleyeceğini özel mesajla atarım , ok ..
bak merak ediyoruz hepimiz yaaaaa delikafadulden

melek güle güle kullanın cicilerinizi.. baya bi bebk takımı koymuşsun sen fazla değil mi ben bir hastane çıkışı koydum setlerden birde yedek o kadar ev yakın olduğu için eksik olan şeyelr getirilir diye düşündüm.

comebaby hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebişlerini..ultrasonda söylenen kiloyla doğum kiloları arasında çok fark oldumu ?

fitillere aslında .. vajenden progestan ftil uyguluyorum sabah-öğle-akşam 2şer tane , gece yatmadan 1 tane endol ftil , makattan mafoldumben
endol fitili 34ü görene kadar yapacakmışım diğerini hiç bilmiyorum :S
canımm benimm yaa.. çok az kaldı inş. biraz daha sıkalım dişimizii... allahım saglıkla sıhhatle kucagımıza almayı nasip etsin inş yaramaslarıı...opuyorumnanaktan
sılacım geçmiş olsun bana da serum takıldı ama beni hastaneye yatırdı doktor serumun neden takıldığını bilmiyorum hemşireye sordum destek için dedi..aslında bebklerin suyu normaldi..bana sürekli vermiyorlar ama son iki haftadır her muayenede kasılma çıkınca dktor hastaneye gönderdi ve orda kaldığım sürece serum takıldı...günde 2 lt evet zaten vucudun alması gereken sıvı da o ya o yüzden o kadar takıyorlar heralde..starın eklentisinde gördüm sorduğunu ben görmemiştim..panik yapma ama sanırım rutin bişey bu

sagolasın canımm.. yanlış hatırlamamışım demekkii.. bebişlerinin kilosu ne kadar?

X