2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm arkadaşlar bende bugün pek katılamadım evde biraz işlerim vardı onlarla uğraştım
nefes almaya bile zorlanıyorum burada boğuluyorum resmen
allah kolaylık versin herkese

doktordan iyi haberlerle dönenlere çok sevindim hepinize ve bebişlerinize maşallah
starım senin adına sevindim bi nebze ayaklanabilceksin artık,

comebaby inşallah tez zamanda kavuşursunuz artık bebişlere maşallah kilolalrı yetişmiş bnimde bi arkadaşın tek yumurta ikizleri var kıyafetlerinin renginden ayırıyolarmış bi süre renklerini ayır sonra alışırsın canım

ağrısı sızısı olan tüm arkadaşlarım geçmiş olsun artık normal böle şeyler e bide malum sıcaklara denk geldik az daha dayanın benimde sizden farklı bi yanım yok valla sabır sabır sabır

kıkolecım senın ısın daha zor antalyanın kavurucu sıcagındasın allah hepımızın yardımcısı olsun
agrılar sızılar sona yaklastıkca artıyo ıyıce dedıgın gıbı sabretmekten baska yapıcak bısey yok

Ayy geçmişi oku oku bitmiyor. Bıraktım. Ama bazı haberleri gördüm.

Zuzuma geçmiş olsun. İnşallah bebeğimiz biraz daha sabreder. Valla bizim topikte bişey var ama çözemedim. Herkes bi ıkınsa çıkıverecek bu kuzular sanki.

Burcu sen de bu saatten sonra dr değiştirme ama arada nst'ye gir, dr gelene kadar başkasına muayene falan ol. O şekilde bu dönemi atlat derim.

Demet'cim kuzuna maşallah. Uzun boylu olacak Öykü. Bu arada en güzel haber herhalde dönmüş olması. AKıllı kızmış ama seni parmağında oynatıyor şimdiden bil.

kızlar kimse yok sanırım ama şu gögüs pompalarını sorcam ne alıyım bebiş 3 aylıkken işe başlamak zorunda kalıcam almam lazım bide bu ne anacım şöyle bir araştırayım dedim amma pahalılar,siz ne yapmayı düşünüyorsunuz

Canım ben göğüs pompasını ikinciel aldım. Medela'nın pilli elektrikli modeli. Normalde 124 TL civarında. Bana yedek aparatları ile gönderdiler. 70 TL'ye aldım. İstersen sitenin adresini verebilirim.

ya benim bu ziilim 3 gündür aynı şeyi yapıyo
tam gezme satinde uyuyoooooo
uyandırmayada kıyamıyom
hergün anne perk diyo ama okadar sıcakki nasıl götüreyim tam park saatindede sızıp kalıyo
uykusuda pek tatlı uyandırsan kıyameti koparır valla
napsamkiii

Bugün evde temizlik vardı. Dün dolapların içini temizleyip düzenlemiştim. Bugün de dip köşe temizlenince süper oldu valla.
Haftalık ağdamı da yaptırdım. Doğum yaklaştığı için iki kıl çıksa koşa koşa gidiyorum. Neyse o iş de bitti. Artık rahatlıkla doğurabilirim. Bir çikolata siparişi veremedim. Onu da yarın halledeceğim. Pazartesi salı gibi çikolatalar gelse çarşamba günü süsü püsü hazır olur. Resmini sizlere gönderdikten sonra benim görevim sonlanmış olacak.

Yarın dr kontrolüm var. Çatı muayenesi olacağım. NST'ye bağlanacağım. Çok merak ediyorum durumlar nasıl oldu? Sancım artmış mı? Kilo-boy ne durumda v.s. Bu arada bir arkadaşımla normal doğumu konuştum. Çok kolay merak etme dedi. Bağırsakların bozulduğunda burkulma olur ya onun biraz daha şiddetlisi dedi.

bu aksam annecıgım yola cıkıyo cok heyecanlıyımopuyorumnanaktan
ayrıca çınara bebek odası arastırmaya başladık artık dogumdan kısa sure sonra tasınacagız ınsallah
:CüvCüv:

selam kızlarr bende bi duş aldım rahatladım burda hava serinledii ne güzel esiyoo camalrı açtımm perdelerim uçuşuyoo vallahi:)

hüzünn nerdesin bakimm sen çok ihmal etmeye başladın biziii:gitme:

Bugün evde temizlik vardı. Dün dolapların içini temizleyip düzenlemiştim. Bugün de dip köşe temizlenince süper oldu valla.
Haftalık ağdamı da yaptırdım. Doğum yaklaştığı için iki kıl çıksa koşa koşa gidiyorum. Neyse o iş de bitti. Artık rahatlıkla doğurabilirim. Bir çikolata siparişi veremedim. Onu da yarın halledeceğim. Pazartesi salı gibi çikolatalar gelse çarşamba günü süsü püsü hazır olur. Resmini sizlere gönderdikten sonra benim görevim sonlanmış olacak.

Yarın dr kontrolüm var. Çatı muayenesi olacağım. NST'ye bağlanacağım. Çok merak ediyorum durumlar nasıl oldu? Sancım artmış mı? Kilo-boy ne durumda v.s. Bu arada bir arkadaşımla normal doğumu konuştum. Çok kolay merak etme dedi. Bağırsakların bozulduğunda burkulma olur ya onun biraz daha şiddetlisi dedi.

ohh rahatım diyosun bebişte gelsee daha bişey olmazz güle gülee kirlet evini canım kaydirigubbakcemile2

X