2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kıslar ben yavas yavas çıkacağım
bugun izne ayrılıyorum
hepiniz kendinize çok iyi bakın ara ara girmeye calışacağım artık
hepiniz çok seviyorum ve özleyeceğim ....

canımm benimm yaa.. çok az kaldı inş. biraz daha sıkalım dişimizii... allahım saglıkla sıhhatle kucagımıza almayı nasip etsin inş yaramaslarıı...opuyorumnanaktan

sagolasın canımm.. yanlış hatırlamamışım demekkii.. bebişlerinin kilosu ne kadar?

geçen cumartesi 2.170 idi pazartesi gidicem bakalım ne kadar büyümüşler seninki ne kadar olmuş haftamız aynı

melekcim çantanız çok hoş olmuş...
hayırlı doğumlar nasip etsin allahım, sağlıkla kavuştursun yavruna

kıslar ben yavas yavas çıkacağım
bugun izne ayrılıyorum
hepiniz kendinize çok iyi bakın ara ara girmeye calışacağım artık
hepiniz çok seviyorum ve özleyeceğim ....

canım güzelce dinlen kedine ve bebişine iyi bak...
bizleri habersiz bırakma ama
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ilsucum kendine dikkat et canım ben de kendi adıma seniiiiii çok özlüyeceğim inşallah biran önce evde bilgisayarına kavuşursun yoksa kızını nasıl görcez sık sık uğra habersiz bırak ma canım bizi

kızlarr yaa 4 5 gündür hafif bi baş ağrım var iğne batar gibi gelip geçiyoo allahtan sizde öyle oluyomuu sıcaklardanmı acabaaakaydirigubbakcemile

ben kırmızı kurdale felan takmıcam yaa bi acayibimee gidiyoo utanıyorum sankii bide herkess gelip gidecek yaa kendimi kurbanlık koyun gibi hissederimkaydirigubbakcemile3
bende o yüzden kurdale değilde saç bantları var bone gibi hani onlardan aldım kırmızı bandana gibi takıcam ...kaydirigubbakcemile3

star dust teşekkürler canım kırmızı değilde geceliklerime uydun olsun diye pembe ve mor koydum canım......saç bandı
kırmızıyo lohusa mevlütüne saklıyorum canım

lohusa mevlüdünü nasıl düşünüyon banada akıl ver...

bu arada çok güzel hazırlamışsın bravo bebişlerimiz çok şanslılar terlik ve havlu eksik gibi arkadaşlar söylemişler zaten..ben ekstradan yelpazede koydum klima var ama bebe4k varken klima açtırmazlar şu an en büyük sıkıntım sıcaklar olduğu için yelpaze koydum tatlım

kıslar ben çıkıyorum eşimle buluşcaz caddede biraz akrep nalan elbiselerinden alıcam park bravoda büyük indirim varrr....kocaman elpiseler varrrrr:KK70:

Kıslar bende vedalaştım ofistekilerle ay insan bi tuhaf oluyo
Nete girerim ama sizlerle görüşmeye devam inş. öpüyorum hepinizi çıkıyoruz şimdi iyi akşamlar iyi haftasonlarııııopuyorumnanaktan

slm kızlar . geçmişi okumadan yazıyim dedim dr dan geldim şimdi nst ye bağlandım çok şükür herşey iyi çıktı kızımda iyiydi çatı muayenesinden falan bahsetmedi heralde doğuma yakın yapar bizden haberler bu kadar

canım güzel haberlerle gelmişsin artık zaman daralıyoo yapar elbet çatı muaynesinidee maşallah sana ve bebişinee herşey yolundaa:nazar::1hug:

X