2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kıslar ben ancak girebildim malum net sorunluydu biraz önce zuzum aradı neyseki herşey yolundaymış sizlerde haberini almışsınız zaten doktoru son dönemde çok su içmen lazım demiş günde 12 bardak su iç demiş oda bana tembihliyo su için çok ihtiyacımız varmış son dönemde diye haberiniz olsun bol su içmeye devam yaz geldi dayayın kafanıza şişelerikaydirigubbakcemile3
comebaby hoşgeldin tatlım maşallah iyisin ben ilaçları sana ulaştıramadan kıslar geldi sağlıklı olsunlarda en kısa zamanda çıkarlar inş. küvezden maşallah onlara bak toparlanmaya başlamışlar bile bizi habersiz bırakma canım :1hug:

zuzuya çok sevindim evine çıkıyormuş tekrar görüşürseniz selamlarımızı iletin...
comebaby bebişlerin inş en kısa zamanda evlerine annelerinin kucağına gelirler

aman da aman ne gusel haberler var... zuzuma cok sevindimm... allahım saglıkla nasip etsinn.. kıslar tam olarak kacıncı haftadaydı zuzumm bebişi kaç kiloydu bilen var mı??

comebaby hoşşgeldin canımm.. allahım hayırla saglıkla inş küvezden cıkarılıp eve geldikleri günü de göstersinn.. az kaldı canım inş..

canım yaa yapma öylee kafana takıptaa daha çok yormaa inşallah olacakk vereceksin sınavınıı ağlalarsan başın ağrır daha çok fena olursun tansiyonunda stresten çıkıyo belkideee:teselli:

iyi dilekleriniz için teşekürler arkadaşlar
gaydın ark. benim kızlar kafaya koymuşlar çıkacaklar ne yapsak etsek buraya kadarmış

zuzumm şuan 35 haftalık canım bebişnini kilosuda 3 kilo civarındayımışş tam patatiss kıvamına getirmiş heheh maşallah kuzucuğaa

geçmişi anca okuyorum ve şimdi gördüm mesajını da ..
geçmiş olsun canım .. sana ne için serum bağlıyorlar , tam olarak ne şikayetlerle gidiyorsun hastaneye ??
bir keresinde bana da bağladılar o kadar ..

hüzüncüğüm biz seninle aynıyız aynı zamanda doğum yapıcaz allah nasip ederse ben kız sen erkek annesi olacaksın...ama bu senin dediklerin hiçbiri bende yok dün akşam kınaya gittim arada azcık karnım kasıldı kasılmam geçti kendi kendime dedim ki "ya karnım kasıldı ben satte bile bakmadım kaç dakkada bir geldiğini bile takip etmedim ben yine devam ettim sohbete kaydirigubbakcemile3 sanki hamile değilim ha sanki doğuma az kalan ben değilim...ama sen çok kendini dinliyorsun ondan olabilir mi ?daha önceden yaşadığın kötü tecrübede tetikleyebilir soranlara bile temmuzun ilk haftası diyosun....kendini şartlama gülüm biz temmuzun 17 gibi doğurucaz canım....erken olabilir tabiki allah bilir ama kendini erken diye düşünme daha 1 ayımız var.bak 38-39 haftalık olanlar var aramızda....sağlıkkla gelsinler inşallah herşeyin başı sağlık....

nurcuğum hayat bu herşey olacak diye bi şey yok azmetmeden bişeyler olmuyor...olmazsada olmaz bu kadar yıpratma kendini bebeğin kötü etkilenir ama ben azcık içlensem bile hemen tekmelemeye başlıyor kızım kimbvilir onu ne kadar yoruyorsun....bu kadar kafa takma allah insana taşıyamayacağı yükü yüklemezmiş bebeğim...

kızzzz çiçeğim ne babalık hediyesi keyifleriyle baba oluyolar olan bize oluyo bide hedaye mi alcez üstüne onlaraaa:mymeka:
onlar bize alsın anacım aylardır neler çektiğimizi Allah biliyo:1closedeyes:
:

ahhaha
hiç böyle düşünmemiştim :))))
haksın kıssss demetimmmm , babalar gününde de bize hediye alınsın kaydirigubbakcemile5 :lepi:

iyi dilekleriniz için teşekürler arkadaşlar
gaydın ark. benim kızlar kafaya koymuşlar çıkacaklar ne yapsak etsek buraya kadarmış

oyyy oyyyy oyyyyyyyy
kimler gelmişşşşşş delikafadulden
seni sahalarda görmek ne güzel canımmmm
arıycaktım bugün , dur biazdan ararım derken unuttum , neyseki burada olduğuna göre iyisin dimi şekercim.. resimleri ne zaman ekleyeceksiniz ???
kızçeler nasıllllll ????????????????

bak sen Bensuya , arap atı gibi onradan açıldı yakaladı Nilsuyu öyle mi :))))))))))
medipol halen eklememiş resimleri , herhalde küvezden çıktıktan sonra ekleyecekler ..

sagolasın canımm.. durumumda bi değişiklik yok.. bildiğin gibi. doktor sancılanmamam için ve doğumun başlamaması için ya hastaneye yatırayım yada tanıdık birileri varsa bu serumları taktırın evde dedi.eve getirecek kimseyi bulamadığımızdan evimize çok yakın bi hastanede uygulanıo. yoksa ayrıca kötü olduğum için gitmiyorumm..:gitme:
zuzumm şuan 35 haftalık canım bebişnini kilosuda 3 kilo civarındayımışş tam patatiss kıvamına getirmiş heheh maşallah kuzucuğaa

maşallahh barekallahh.. kocaman olmuş hakikatenn...

Son düzenleme:
koydum diloşum pek koydum büğük boy ama eklemedim onları canım
bide tabi ayna
diş fırçası
diş macunu
makyaj malzemeleri de var ama onları son anda atarım çantamıza

melek güle güle kullanın analı kızlı ..
sıcaklayınca elini yüzünü silmek için ıslak mendil alabilirsin , hani şu yüz temizlemek için olanladan , bir de kırmızı fiyonklu taç-bandana felan almayı düşünmüyor musun ,adettendir ya hani , ne bliim . bakınca tek eksik bunlarmış gibi geldi bana ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…