2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

comebaby gelmiş
canım nasılsın meleklerin nasıl kendine çok dikkat et sağ salim evinize döndüğünü zü de göreli en kısa zamanda canım
melekler yanınızda olsun

sağolasınız arkadaşlar kızlarımın eve nezaman dönecekleri belli değil henüz bende biran önce evimize getirmek istiyorum hergün gece süt götürüyorum ve onları görüyorum çok tatlılar minicikler ama yinede çok tatlılar hiç ayrılasım gelmiyor ama malesef 3-5 dakika görebiliyorum

beyaz melekcım cantanı beklıyorumsabırsızlanıyorum benımde bebişinkıler tam sanırım kendımın bır ıkı eksığı var senınkıne bı bakayım bakalım

bende onu soracaktım rosem 1 haftadır benimde akıntım arttı normaldir diye düşündüm
sanırım artık akıntının artması normal canım dedıgın gıbı.

Rosemcim son zamanlar cok azaldı benim akıntım ,4-5. aylarda çok oluyordu fitil kullanmıştım o çok iyi gelmişti .
Ama şuan senin fitil kullanmana gerek yok az kaldı doğumuna zaten güzelim .
ilsucum ben fitil kullandım ama hic faydası olmadı hıc azalmadı.
dedıgın gıbı artık az kaldı belkıde dogumun yaklastıgının habercısıdır.yerimseniben

hosgeldın canım.bebişler iyidir insallah.

canım inşallah kuzucuklar en kısa zamnda toparlıcaklar evinize götürceksinn sabırsızz çıktı kızlarınn olsun yeterkii biran önce iyileşsinlerr herşey yoluna girer canım süt götürüyorum dedin mamada veriyolarmı yoksa sırf anne sütü ilemi besleniyolarr:uhm:

ikizlerim birbirinin tıpatıp aynısı ilsucuğum nasıl ayırt edeceğiz bilmiyorum tek yumurta ikizi oldukları için bir elmanın iki parcası gibiler kilosu diğerinden düşük olanda diğerine yetişti hiç ayırt edilmiyor şimdiden hemşirelere soruyoruz bir numara hangisi iki numara hangisi diye isimlerini ona göre koymuştuk çünkü

benim ilk başlarda hiç sütüm gelmedi şurda birkaç gündür biraz biraz geliyor o nedenle mamada veriyorlarmış

kızlar ben ders çalışıyorum çok bunaldık, sıkıldım ne yapacağımı şaşırdım resmen oturup hüngür hüngür ağlamak istiyorum...
çok uğraş verdim şu halimle didiniyorum olmayacak diyede çok korkuyorum
ssenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…