2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

herkese merhabaa.s.
gunduzlerı uyumaya basladım artıkmirmirmirmir
havada öyle sıcakkı sureklı duş alıyorum yınede banamısın demıyo:sinifsinif:
sımdı acıktım gıdıp bıseyler yıyeyımcokacimcoook

36dan snra haftalık çağırıyor aten canım sen normal mi istiyorsun...
memnun musun emine hanımdan

Evet canım ben normal istiyorum, ama epidural de uygulanmasını istiyorum. Onu da sordum emine hanıma yapabiliriz dedi. Emine hn'dan genel anlamda memnunum ama benim gebeliğimin sorunsuz geçmesinden de kaynaklanıyor olabilir. Mesela cep telefonunu vs. vermemesi biraz huzursuz ediyor insanı. Sürekli kontak halinde olamıyorsun. Ama sakin yapılı biri olup, insanı telaşlandırmaması da güzel.

Benim doğum kısmetse temmuz sonuna geleceği için acaba tatile filan çıkar mı diye de korkmuyorum değil. sonuçta onlar da orada bir çalışan, yıllık izinlerini kullanacaklar. Bir sürü hastası var bana denk gelmese başkasına denk gelecek.

Sen ne düşünüyorsun emine hn hakkında?

Evet canım ben normal istiyorum, ama epidural de uygulanmasını istiyorum. Onu da sordum emine hanıma yapabiliriz dedi. Emine hn'dan genel anlamda memnunum ama benim gebeliğimin sorunsuz geçmesinden de kaynaklanıyor olabilir. Mesela cep telefonunu vs. vermemesi biraz huzursuz ediyor insanı. Sürekli kontak halinde olamıyorsun. Ama sakin yapılı biri olup, insanı telaşlandırmaması da güzel.

Benim doğum kısmetse temmuz sonuna geleceği için acaba tatile filan çıkar mı diye de korkmuyorum değil. sonuçta onlar da orada bir çalışan, yıllık izinlerini kullanacaklar. Bir sürü hastası var bana denk gelmese başkasına denk gelecek.

Sen ne düşünüyorsun emine hn hakkında?

ben çok memnunum canım dediğin gibi çok olumlu düşünen birisi böyle olduğu için benide rahatlatıyor...
ben hiç istemedim cep telefonunu hastaneden ulaşırlar diye düşündüm...ama gerçekten tutulan bi dr izine falan gidersede diğer drlardan birine yönlendiriyor...
geçen hafalarda seminere gitti 1 haftalık bi sorun olursa suat beye gelin mutlaka dedi

benımde bır kaç gundur yalancı dogum sancılarım başladı
adet olacakmısım gıbı belımde ve vajınamda agrı var kasıklarımda arada hafıf hafıf agrıyo
kasılmalar su an ıcın normal cok sık degıl yurume zorlugu cekıyorum allah hepımızın yardımcısı olsun

benımde bır kaç gundur yalancı dogum sancılarım başladı
adet olacakmısım gıbı belımde ve vajınamda agrı var kasıklarımda arada hafıf hafıf agrıyo
kasılmalar su an ıcın normal cok sık degıl yurume zorlugu cekıyorum allah hepımızın yardımcısı olsun

amin canım

Benimde dün geceden beri ağrılarım var kasık ve bel çevresinde geziniyor arada bi yoklayıp gidiyor bi tek kollarımdaki ağrılar gitmiyor :1no2: doğuma kadar da kalacak sanırım hayırlısı artık
hepimizde olması normal artık ALLAH sabır kolaylık versin kızlar bu hafta sıcaklarında etkisiyle herhalde çogunuzda başlamış ağrılar

Benimde dün geceden beri ağrılarım var kasık ve bel çevresinde geziniyor arada bi yoklayıp gidiyor bi tek kollarımdaki ağrılar gitmiyor :1no2: doğuma kadar da kalacak sanırım hayırlısı artık
hepimizde olması normal artık ALLAH sabır kolaylık versin kızlar bu hafta sıcaklarında etkisiyle herhalde çogunuzda başlamış ağrılar

evet canım sıcaklar daha çok tetikliyor

ya b topik acmıslar bu temmuz annelerinde..otomatik besik kullanan var mı diye?bende baktım..dondolino otomatik sallanan bebegin emek yiyebilecegi b salıncak vede yukseltilebilio..sleepoer da aynı ama yukseltilmio..

selam kızlarr ben evde fazla duramadım dışarda bi yarım saat yürüyüş yaptım iyi geldi ayaklarımın şişidee indi demekki oturmaktan oldum bennn:emir_bebek:

X